Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

אני נשארתי ב3 ואני יכול לומר לך שבו עדיין יש באגים.

עדיין יש בעיית קריסות. עדיין ניתן להכנס לגרפיקה בחלק מהמקומות.

שארבע יצא, אני זוכר שכמות התלונות הייתה בלתי נסבלת.

כל התקלות מ BF3 איכשהו עברו ל4 ובנוסף 4 סיפק עוד כל מיני תקלות הזויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני נשארתי ב3 ואני יכול לומר לך שבו עדיין יש באגים.

שלוש בכלל קטסטרופלי. נתתי לו נסיון חוזר מלפני שבוע לערך, עם התקנה נקיה ובתולית ועם הכניסה הראשונית לשרת הבחנתי בלאג מעיק שמתרחש באינטרוולים קבועים (כל 3-4 שניות) ודופק את כל החוויה. זו תופעה שנתקלתי בה עוד מלפני שנתיים במשחק הזה, ועם מפרט מחשב שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה ש DICE ביממה, שתיים הקרובות הולכים לנסות שרתים עם tick rate של 30, 45, 60 הרץ ואולי אף יותר. הציבור הרחב מוזמן להתחבר אליהם ולסייע לחבר'ה ב DICE לאסוף נתונים על הביצועים. חזרתי כעת מסשן צולע באחד השרתים של ה 60 הרץ, שלאחר כמה דקות ב siege פשוט קרס. המון rubber-banding, המון אינדיקטורים שמהבהבים בשלל גוונים. החוויה רחוקה מאוד מלהיות יציבה ושחיקה - אבל, מה לא עושים בשביל science. :badhairday:

לעומת זאת, עושה רושם ששחקנים עם פינג נמוך מ 50 דווקא אינם חווים בעיות יתר על המידה.

למי שמעוניין להצטרף, שיחפש ב server browser את הערך DICE HIGH. לפרטים נוספים - http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150494218756694

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הרבה זמן לא שיחקתי. ושנכנסתי עכשיו עם כרטיס מסך 790 (לפני כן עם 7970 ) פשוט הAA נראה זועה במשחק .שאתה בתזוזה הריצפה ,עצים,בניינים וכד' הכל קווים .

שיחקתי עם כל ההגדרות בדרייבר. לא עוזר. אצלכם זה אותו דבר? אני פשוט זוכר שעם 7970 זה היה אחרת .

אני שם כאן סתם סירטון של מישהו שרק מראה את המצב אצלי . (פעמיים שזה נובע רק בסרטון אבל אצלי זה המצב במשחק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה

FXAA על LOW ? זה רצוי על פני HIGH ?

ואתה מדבר על ההגדרה במשחק עצמו? תחת AA POST .

אגב בדרייבר זה מראה שאין למשחק תמיכה של FXAA

תמונה .

http://jpg.co.il/view/5609afa654902.jpg/

סקיילינג על 130 נראה לי מאוד יכביד במקמות מסויימים עם AA 2 .

טוב זה הגיוני שיותר רזולציה מקטין את הזיגזג בקצוות . אבל עדיין.. לא זוכר כזאת תופעה מפריעה עם 7970

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FXAA על בינוני/גבוה מטשטש/מרטש יותר מדי את האופק לטעמי. LOW פחות או יותר מאוזן.

ה FXAA בתפריט במשחק נקרא "Antialising Post".

המשחק עם הסקיילינג תלוי ביכולות כרטיס המסך שלך. עם 970 אני לא ממש רואה בעיה עם 120% ו MSAA X2 כולל MFAA (מפעיל בדרייבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...