Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם זה המקרה אבל בBF3 היה לי הרבה KILL ASSIST 100 . ההסבר שם היה שהמשחק מעגל, מעל 99.5 נזק זה יראה KILL ASSIST 100 ויראה לו 0%. קרה לי גם שהיה לי בתור שחקן 0% הרבה פעמים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה קורה לי הרבה בBF3, אני לא זוכר מה ספציפית פתר את זה, אבל זה אחד מאלה -

להתקין התקנה נקייה של הדרייבר לכ.מסך

לא לגעת בהגדרות בNVIDIA CONTROL PANEL\NVIDIA INSPECTOR שנוגעות למשחק (נראה לי שזה היה הTHREADED OPTIMIZATION או ההגבלה של הPRE RENDERED FRAMES)

להתקין מהתיקיה של המשחק את הDOT NET וDIRECTX.

מעבר לזה אתה יכול גם לנסות לעשות REPAIR למשחק בORIGIN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג חדש:

נכנס לשרת -> מחכה 5-10 דקות עד שהטעינה תסתיים -> מגיע למסך של המפה בוחר קלאס, loadout וכו' -> לוחץ deploy -> לא קורה כלום! -> לוחץ אלף פעמים על deploy, רווח, דאבל קליק על מישהו מהסקוואד/ספאון ביקון -> כלום, נאדה, פשוט נשאר על המסך של המפה -> יוצא מהמשחק, בוחר שרת אחר וחוזר חלילה

ואני רואה שאני לא היחיד שזה קורה לו...

סעמק שיתקנו כבר את המשחק המחורבן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה זה רשום? אין שום הודעה ולא כלום, הכל כרגיל.

טוב ננסה בכל מקרה, למרות שעדכנתי אותו לפני כמה ימים...

באמת עזר...

אז למה זה בכלל נותן לי להתחבר לשרתים מוגנים PB אם הוא לא מעודכן אצלי במקום מראש לתת לי הודעה על זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את pbsetup.exe מהקישור הזה: http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1

תפעיל אותו, תלחץ add game ותבחר 4. הוא יעדכן אוטומטית כשתוסיף את המשחק. אם כבר הוספת אותו בעבר פשוט תלחץ update במסך הראשי של התוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, זה רק אני או שלפעמים אתה מנסה להיכנס לשרתים וזה פשוט לא עושה Loading Level... אלא פשוט עושה Connecting, נכנס למשחק אבל המסך כמובן שחור ואז פיתאום יוצא מהמשחק.

פעם אני מצליח להיכנס ופעם לא.

וזה כבר תקופה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרגיל, עוד באגים...

כבר כמה פעמים ששמתי לב שקורה לי שאני זורק רימון על מישהו, הוא מספיק להרוג אותי ואז ב- kill cam אני רואה את הרימון שלי מתפוצץ ואותו אחד מת בוודאות מהרימון שלי, אבל אני לא מקבל שום קרדיט על הריגה.

במקרים דומים הרימון שלי פשוט "נבלע" באדמה ולא מתפוצץ בכלל.

לפעמים בכלל הרימון פוגע בקירות בלתי נראים במקומות שבבירור הוא יכול היה לעבור ואו שחוזר אלי והורג אותי, או סתם עף הצידה ומבזבז לי רימון

פספסתי כל כך הרבה הריגות על שטויות כאלו שזה כבר עבר את שלב המציק ומתחיל ממש לעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...