Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבחור מציג דעה מעניינת.

והאמת הוא צודק!...

כמו שכולם תמיד אומרים שCOD ממוחזר ואין חידושים, תאמין לי שהם גם קונים את המשחק (זאת עובדה).

ותלך כמה עמודים להתחלה ותראה תגובות פה כמו "אין מצב שאני יקנה עוד משחק BF" או כל מיני הצהרות כאלה ואחרות.

תאמין לי שזה רק דיבורים, הם יקנו את הBF הבא גם אם הוא יהיה "שבור ולא מושלם".

קיצר, תסתכל על הכוס המלאה.

ככה לפחות אנחנו מעבירים את הזמן בפורום על כמה שזה לא בסדר וכמה שזה דפוק ...חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטון הזה מטריד ממש. קשה להאמין שהמשחק כתוב בצורה גרועה כל כך. וכמו שהוא מציין בסרטון, הבעיה האמיתית היא שמיליוני שחקנים משלמים כסף מלא על משחקים שבורים מהיסוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר את אותם דברים שאני אמרתי פה הרבה פעמים ואנשים לא הסכימו לשמוע...

קניתי את BF4 כי היה נראה שהרבה דברים מתבססים על BF3, היה קשה לי להאמין שהם יצליחו לשבור הכל (באמת, אפילו את BATTLELOG הצליחו לעשות יותר גרוע). COD אני אסכים לקנות מהיום רק אם המשחק לא מפותח על ידי IW ויתנו הנחה עליו (GHOSTS למשל קניתי רק כי הביאו לי הנחה של 33% להזמנה המוקדמת ושיחקתי בו אולי שעה).

משחקים של EA כנראה שאני לא אקנה בשנים הקרובות, הם לא הוציאו אפילו משחק אחד שעבד בשנה האחרונה, NFS היה שבור, SIMCITY היה שבור, BF4 שבור. אפילו משחקים משנים קודמות בקושי עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאנשים לא מוכנים אפילו להודות שיש בעיה. עוד לפני שנתיים התחיל ויכוח ביני לבין משתמשים אחרים פה, אני אומר מה הבעיות במשחק והם אומרים לי שעוד חודש המשחק יעובד, זה סביר שיעבוד ככה בהתחלה, שאני אלך לשחק COD, שאני לא יודע לשחק. זו הפעם הראשונה (לפחות בפורום הזה) שאנשים פותחים את העיניים ומודים שהמצב מחורבן.

אני מאמין שזה ככה ברוב הקהילות בעולם, אולי סוף סוף עכשיו נתחיל לראות שינוי ואנשים באמת יתחילו להפעיל יותר לחץ על החברות האלה לעשות את העבודה כמו שצריך. בכל מקרה יעברו כמה שנים עד שנראה משחקים טובים, הסיכוי היחיד שנראה משהו לפני זה זה UE4 (ל UE3 היו יכולות מאוד טובות שלא נוצלו כל כך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד הדיונים , אמרתי שעדיף להשאר עם BF3 ואכן נשארתי עם BF3 .

אני לא אקנה משחק "חדש" כאשר לקודמו עדיין יש בעיות ..

לא נראה לי שיש שיפור משמעותי בין BF3 ל BF4 , לפחות לא כזה שמצדיק (בעיני) הוצאה של עוד כמה מאות שקלים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא היה אף פעם BF , היה לי אולי לפני הגיוס את הדמו של BF2 , ואו כמה חרשתי עליו

אני חושב שמה שהיה חרוט לי בזיכרון היה הכיף מאותו משחק יחד עם חברים, ועכשיו כשאני משווה אני לא מוצא את זה.

זה קצת מאכזב, אבל זמנים השתנו.

וכן עדיין יש ניתוקים , ופאקינג Spawn Killing , הקטע הזה שאתה לא רואה כלום ברגע שאתה מצתרף למפה פשוט מפגר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בחלק ממצבי המשחק אפשר לראות מה קורה לפני ה SPAWN. ב TDM אי אפשר לראות ובהרבה מקרים אתה מתחיל עם מישהו מולך או עם צלף שמכוון עליך. גם נראה לי הוא דיבר על זה שיש מסך שחור כל פעם שחוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...