Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

לא מאמין שאתה צודק, עוד לא שמעתי על כרטיס עם OC לא יציב מהמפעל. כנראה שאם המתח שונה משאר הכרטיסים הם משתמשים בזכרון אחר.

מצאת את זה בפורומים של חומרה או בBATTLELOG? אם בBATTLELOG, אין לך מושג איזה שטויות הולכות שם ... זה FXP באנגלית.

אגב הסתכלת אם יש ביוס חדש שתיקן את זה אולי? קשה להאמין שבעיה כזאת תחזיק הרבה זמן בלי תיקון, למרות שגם זה בעייתי מצידם להודות בזה, לא כולם משתמשים מתקדמים שגולשים בפורומים של חומרה או בודקים כל יום אם יש עדכון ביוס לכרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמת שזה עזר. לא היה לי אף מסך שחור, אחרי שהעלתי את המתח. העיקרון שכרטיס הזה אמור להגיע עם מתח זיכרון של 1.6V וחלק של כרטיסים כמו שלי באים עם מתח של 1.5V

אני מצאתי את המידע ופתרון כאן

http://forums.vr-zone.com/hardware-depot/2956334-vapor-x-more-poisons-sapphire-2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם המשחק המטומטם הזה ?

לא מצליח לשחק כמו בנאדם .. כל רגע יש תקיעה מוזרה ( כאילו אני משחק על HDD תקול .. )

ועוד המשחק מותקן על ה זמני הטעינה קשים לעומת BF3 .. ( הכל איטי יותר )

והמערכת שלי בסדר גמור ..ההגדרות הם FHD בלי פילטרים על אולטרא - עם או בלי VSYNC מזה משנה תמיד יש תקיעות שלא קשורות לגרפיקה ..

קשה לשחק עם התקיעות האלה מתחיל להימאס ..למישהו יש פתרון או שגם ל DICE / EA עדיין אין ..:badhairday:

אה כן ויש גם קריסות פה ושם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על תקיעה שאתה רואה את אותו פריים לחצי שניה למשל? השרתים יכולים לגרום רק ללאגים מבחינת הרשת, אבל אתה לא תראה את אותו הפריים תקוע גם אם אתה תנתק את הכבל באמצע שאתה משחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הרצתי בדיקה קלה :

ההגדרות הרגילות היו אולטרא ללא פילטרים = FPS 45 - 60 לערך ובלי סוף לאגים בביצועים = ( כמובן כל הבדיקות על VSYNC )

הורדתי ל HIGH - גם FPS טוב אבל יש עדיין לאגים ^^

הורדתי ל MED שחקתי מעט - היה פיקס FPS קבוע על 60

כנל LOW - עובד מעולה בלי שום תקיעה ..

אז כנראה שהכרטיס מסך שלי נחשב כבר ירוד .. או מה לעזאזל קורה פה ? BF3 לא היתה שום בעיה באולטרא עם פילטרים 4X AA ומה לא ..

:angry:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נורא תלוי בCPU אגב. לא אומר ששלך חלש, לא היה כמעט התקדמות ממנו אפילו שעבר הרבה זמן, פשוט אל תשווה למי שמריץ מעבד דומה על 4.5GHZ.

תוותר על AA הוא במילא על הפנים במשחק הזה. אותו דבר לגבי AO - הגדרה שמוסיפה צללים שלא היו קיימים בלעדיה (חסרון טהור וכבד מאוד על הFPS). שאר ההגדרות אתה לא תראה הבדל גדול בין MEDIUM ל ULTRA, רק בין LOW לMEDIUM.

קל לרוץ ולשים ULTRA PRESET עם 200% SCALING אבל זה מיותר.

אפשר לשאול מה החתימה שלך אמורה להגיד ? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...