Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

BF3 היה יציב יותר. בנוסף לזה ה NETCODE שלו היה הרבה יותר עקבי, הוא לא עבד אבל לפחות הוא היה עקבי בחוסר העבודה שלו.

נכנסתי לבדוק את העדכון החדש, כמו בעדכון הקודם הניסיון הזה נגמר בזה שהמשחק הפסיק לעבוד...בפעם הקודמת זה קרה פעם אחת ולא חזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל אחד זה אחרת כאן ,יש שנתקלים ביותר בעיות ויש שפחות (כמוני) . גם אם ב-BF3 היה בסה"כ פחות בעיות,אך עדיין היה .והיו כאן אותן תלונות ממשתמשים. לכן שיצא BF5 או לא יודע מה. יהיה אותו סיפור. חלק יכתבו נשאר עם BF4 (דאז הוא יהיה הרבה יותר יציב מהמשחק החדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים יש לי מלא בעיות רק במשחק, לאגים, ruber bunding וכדומה.

כשאני עושה בדיקות ביצועים במשחק לפעמים הן טובות לפעמים על הפנים, פקטות שהלכו לעיבוד, latency גבוה.

לעומת זאת כשאני עושה אותן בדיקות מחוץ למשחק מול שרתים בגרמניה, צרפת, הכל יחסית בסדר.

יש עוד עם בעיות כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בודק PACKET LOSS לשרתים מחוץ למשחק? חיפשתי תוכנה לעשות את זה אבל מצאתי רק שטויות

שמתי לב שלרוסיה למרות הפינג הגרוע יש לי 0 פאקט לוס להרבה שרתים, לעומת גרמניה שתמיד יש לי SEVER PACKET LOSS לפי המשחק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה זה סתם חרטה. זה תמיד מראה 0% ו1MS JITTER. אני יכול לעשות פינג לאותו שרת ולקבל קפיצות מ60MS ל80MS בפועל. וזה מאפשר רק לשרתים ראשיים ולאן לאן שרוצים...

אגב עכשיו הסתכלתי בRESOURCE MONITOR ולא ראיתי שהבדיקה הזאת משתמש בUDP לא דרך כרום ולא דרך JAVA. היא לא יכולה לבדוק PACKET LOSS דרך TCP אני מאמין, אם יש PACKET LOSS בTCP, הרשת מתקנת את זה אוטומטית ובסופו של דבר התוכנה תקבל את הפאקט התקין ...

בכל אופן מצאתי תוכנה http://www.sharewareconnection.com/download-ve-network-catcher-lite--from-sharecon.html

יש לי איתה 0% לכל השרתים שניסיתי בגרמניה אבל במשחק יש לי בכל השרתים בגרמניה איבוד חמור (קו 1 אדום ורשום איבוד מידע חמור).... גם אם אני מבטל את הפיירוול זה ככה. משהו ממש דפוק במשחק הזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא היה לי איתה jitter שווה לאפס, בד"כ כלל זה נע בימים טובים על כמה מילי בודדים ובימים גרועים כמה עשרות מילי.

אני בד"כ בודק מול שרת בפרנקפורט.

היה לי גם פעמים שהיא נתנה לי תוצאה של פאקטות שעבדו.

באופן כללי הרושם שלי, שהיא כן נותנת תמונת מצב נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיות תשתית בהרבה מקומות בארץ, בחודשים האחרונים זה היה בגלל בניה, בימים האחרונים זה המזג אויר. אצלי גם הרבה פעמים היו בעיות ביציבות וה JITTER היה מגיע גם ל 30MS, לחבר זה היה עובר את ה 100MS שנינו גרים במקומות שיש בהם עבודות בניה.

אני חייב להודות שהשלג מאוד עוזר לי, הבניה הופסקה ואני גר במקום היחיד באיזור שלא נפגע בכלל, אנחנו כניראה היחידים שיש להם חשמל ואינטרנט בצורה רציפה :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://90447341.png

כמו שאתה רואה זה מה שהרגע קיבלתי לפרנקפורט,וככה אני צריך לשחק BF4.

תשתית הוט 12M ובזק בינלאומי אם מישהוא מתעניין, בד"כ המצב לא כזה גרוע כמו היום, היום זה משהוא מיוחד.

איפה אתה גר אגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באר שבע... גם אצלי + 014 ו12 מגה

אל תחשוב שהחיבור שלך תקין כי לא רשום לך פאקט לוס, הראתי קודם שהבדיקה הזאת בולשיט לדעתי עם התוצאה שיוצאת לי, אם אני יעשה פינג זה ינוע ב20MS אפילו לגרמניה...

אתה צריך להחליף ראוטר (אם הוא של הוט), להחליף מודם, להחליף את הכבלים, ולראות מה הולך עם זה. אולי יש לך בעיה בבניין, אם אתה יכול לבדוק אצל שכן זה יהיה מצויין. אתה לא על WIFI במקרה נכון? גם אם הקולט שלך נוגע באנטנה של הראוטר ויש לך 5 קווים קליטה זה יכול לעשות בעיות של JITTER וPACKET LOSS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://90467558.png

תוצאת בדיקה מהבוקר שמייצגת את המצב שיש אצלי בד"כ.

ראוטר רק החלפתי לפניי שבועיים, אם הראוטר הישן שהיה לי לא הצלחתי להתחבר לבזב"נ ללא חייגן, החדש פתר את הבעייה הנ"ל, המחשב מחובר קווית לראוטר,הwifi בכלל מכובה אצלי בראוטר.

הייתי שמח לשמוע מאוד חברה מה התוצאות שלהם לאירופה. האם לרוב יש jitter של 0 לאירופה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...