Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מתכוון HD7770? אני חושב שזה אולי טיפה נמוך מדי אבל לא הרבה מעבר... בכל אופן אתה מפסיד די הרבה FPS בגלל הווינדוס 7. אם אתה משתמש בRENDERAHEADLIMIT 1 אתה גם מפסיד המון FPS בגלל זה. תשים לב גם שאתה עם דרייבר אחרון. מעבר לזה אתה יכול רק להוריד RESOLUTION SCALE ל75 אחוז (עדיין תראה די טוב אוייבים, המון שחקנים טובים מסתדרים עם 720P שזה כמו 66% על 1080P) ולשים את הTERRAIN DECORATION על אולטרה, כרגע יש באג שהופך את הLOW לULTRA ולהפך, למרות שמבדיקה שלי אין לזה השפעה על הFPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...מישהו עוד הוריד את האפליקצייה של הcommander לטאבלט (אנדרואיד)? עדכון שני שהם מוציאים והאפליקציה פשוט לא עולה...קורסת כל פעם מחדש...פשוט בזיון מה שהולך שם בחברה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...מישהו עוד הוריד את האפליקצייה של הcommander לטאבלט (אנדרואיד)? עדכון שני שהם מוציאים והאפליקציה פשוט לא עולה...קורסת כל פעם מחדש...פשוט בזיון מה שהולך שם בחברה....

היא עובדת אצלי מעולה על 7 2012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום את המשחק והוא פשוט לא עובד.. אני מנסה להכנס דרך הBATTLELOG גם לקמפיין וגם למולטי, זה רושם joining server \ intiallizing.. ושום דבר לא קורה

ניסיתי להגדיר לו לעבוד ב64ביט דרך האוריגין, לא עזר

למישהו יש מושג איך לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעה חדשה,

המשחק נסגר בעצמו.

כבר כמה סיבובים שנהיה לי מסך שחור עם סימן טעינה ובבאטלוג רשום "leaving level".

לא באן, לא קריסה, המשחק פשוט יוצא.

זה מעצבן.

הדבר הזה תקף אותי היום, כבר איזה 10 משחקים שאני מנסה לשחק וזה קורה כל פעם. אין זמן קצוב שזה קורה בו, לפעמים דקה אחרי שאני נכנס למשחק, לפעמים אני יכול לשחק חצי שעה ואז זה קורה. המצב פשוט גרוע...

אני עובר על הפורומים בבאטל לוג בתקווה למצוא אזכור לבעיה, אבל בינתיים לא ראיתי שמישהו מתלונן על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו קרה שאין לו במולטיפלייר? זאת אומרת יש אבל חלקי.

נגיד שומעים רק את היריות שאני יורה (אני מתכוון שאני שומע רק את הנשקים שלי), רק שמטוס \ מסוק ממש ממש קרוב שומעים אותו לשניה ואז הסאונד שלו נקטע, שאני עולה על טנק או אז שומעים את המנוע אבל במין לופים כאלו (הסאונד של המנוע סוג של חוזר על עצמו ), לא שומעים את הסביבה (בgolmud railway שמתי לב זה קורה בצורה מורגשת).

קראתי שלהרבה אנשים זה קורה ברשת.. פשוט לחכות לעדכון שיסדר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו קרה שאין לו במולטיפלייר? זאת אומרת יש אבל חלקי.

נגיד שומעים רק את היריות שאני יורה (אני מתכוון שאני שומע רק את הנשקים שלי), רק שמטוס \ מסוק ממש ממש קרוב שומעים אותו לשניה ואז הסאונד שלו נקטע, שאני עולה על טנק או אז שומעים את המנוע אבל במין לופים כאלו (הסאונד של המנוע סוג של חוזר על עצמו ), לא שומעים את הסביבה (בgolmud railway שמתי לב זה קורה בצורה מורגשת).

קראתי שלהרבה אנשים זה קורה ברשת.. פשוט לחכות לעדכון שיסדר ?

זה באג ידוע שיתוקן, זה קורה בעיקר במפה שדיברת עליה כשמישהו משתמש בסיילנסר ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...