הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD - עמוד 11 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD

idanmal

האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?  

44 הצבעות

1. 1. האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?

• רכשתי את דגם ה-EVO
    • רכשתי את דגם ה-PRO
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי את דגם הEVO ולא בדיוק הבנתי מה צריך לעשות כאשר אני מחבר אותו למחשב חדש. מה צריך לעשות חוץ מלהעביר את המצב לACHI ולהתקין את התוכנה שבאה על גבי הדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשנגמר המקום, זה משמעותי... :silly:

לגבי שדרוג הלוח והמעבד שלי,

הלו חברה!

יש לי תירוץ לשדרג ולהנות מכל העולמות!

למה אתם מבאסים?

בכל מקרה אעשה את זה רק אם אמצא קונה ללוח ולמעבד העכשווים.

אני מקווה שזה יקרה בשבוע הבא.

עד אז, הכונן מונח אחר כבוד בקופסא היפה שהוא בא איתה.

נ.ב. הולי *** איזה קל הוא. והחזקתי SSDים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי מה המלצה בהתקנת חדש? לבצע פרמוט כולל לפני התקנת ווינדוס(LOW LEVEL) או פירמוט מהיר מספיק?

כמו כן, מה הפרוצדורה בשביל להריץ עם + HDD עם נוספת?

תודה מראש!

(אגב ראיתי שהשאלה הזאת נשאלת המון בפורום לאחר הקניה הקבוצתית אך עדיין לא ניתן לה מענה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי מה המלצה בהתקנת חדש? לבצע פרמוט כולל לפני התקנת ווינדוס(LOW LEVEL) או פירמוט מהיר מספיק?

אף פעם לא לעשות על פרמוט "מלא". לא לאחר הקנייה, לא אחרי 5 שנים, לא ביומולדת של המלכה. מיותר לחלוטין וסתם מגביר בלאי. פרמוט מהיר תמיד מספיק על .

כמו כן, מה הפרוצדורה בשביל להריץ עם + HDD עם נוספת?

אין שום הבדל בהקשר הזה בין SSD ל-HDD. כל מה שצריך לדאוג זה ששני הכוננים יהיו מפורמטים באותה צורה (MBR/GPT), שהצורה הזו תיתמך ב-BIOS/UEFI, ושההתקנה של שתי המערכות תיעשה בסדר הנכון, ככה שההתקנה השנייה תדע ליצור את תפריט הבחירה בין שתי המערכות בעלייה.

תאורטית, בלוחות עם UEFI בד"כ יש Legacy Support בשביל לעבוד עם MBR. אבל לא בטוח שבמצב הזה יהיה אפשר לעבוד עם GPT ו-MBR במקביל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הEVO

יש לי בעיה כזאת:

היה לי 2 HDD . אחד מהם היה מחולק ל2 מחיצות, על המחיצה הקטנה היה מותקן וינדוס 7

הרכבתי את הSSD. עשיתי פירמות דרך הדיסק של וינדוס ומחקתי שם גם את המחיצות של HDD. והתקנתי את הוינדוס7 על כמובן.

אחרי התקנה אני נכנס לDISK MANAGMENT ושם אני רואה שהוא התקין לי את SYSTEM RESTORE שזה לוקח 100 MB על דיסק HDD שהיה לי מותקן שם וינדוס ישן, ולא על חדש:nixweiss: .

ועוד משהו מוזר- הוא מראה לי את כמו כונן חיצוני שאני כאילו יכול לנתק. כאלי שחיברתי דיסק און קי. :huh:

יכול להיות ששתי הבעיות האלה קשורות? ומה אני יכול לעשות?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...