הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD

idanmal

האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?  

44 הצבעות

1. 1. האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?

• רכשתי את דגם ה-EVO
    • רכשתי את דגם ה-PRO
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

היי לכולם...:hi:

קצת לפני הקניה, החלטתי לפתוח את הדיון הבא שירכז את כל הרשמים, ביצועים, עצות, חוות דעת ובעצם כל מה שחפצה נפשכם לכתוב על הרכישה הקבוצתית הגדולה של כונני ה-.

**המלצה חשובה**:

בעבר פורסם מדריך שנקרא "איך להוציא את המקסימום מה- שלכם", אני ממליץ לא לפעול לפי המדריך ולקרוא את השרשור הבא:

http://hwzone.co.il/community/threads/528946-%D7%A2%D7%95%D7%9E%D7%93-%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%9E%D7%A8-%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9D-%D7%91-SSD-%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%A8-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%94-%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%D7%99%D7%9D?highlight=%D7%A2%D7%95%D7%9E%D7%93+%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%9E%D7%A8+%D7%9C%D7%99+%D7%94%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9D

לאחר שקראתם במיוחד את התגובה הזו בעמוד השלישי בדיון, אין לי ספק שתדעו מה לעשות כשאתם ניגשים להתקנת ה-SSD:

1. להפעיל בביוס את אופציית ה-AHCI

2. לבטל מצב שינה

3. להקטין את כמות הזיכרון הוירטואלי למשהו כמו 1024MB.

4. להתקין את התוכנות שמגיעות עם הכונן(אופציונלי).

בהצלחה לכולם, תתחדשו ודיון פורה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יוזמה מבורכת עידן :)

יש מצב שענו על מה שאני הולך לשאול , אבל אני לא מבין כמה מושגים פה אז אני אשאל בכל זאת.

מן הסתם , כולם הולכים להתקין את מערכת ההפעלה (WINDOWS) על הSSD , וכידוע , מוסיפה הרבה זבל לכונן הראשי [ החל מTEMP ועד לגיבויי מערכת , קבצי זבל , היסטוריות למינהן וכו' ] , יש דרך להניח את כל המידע הזה על ה HDD מבלי להאט את ביצועי הווינדוס ?

עם מחיקה של TEMP עוד אפשר להסתדר , גם גיבוי מערכת הגדרתי שיגבה רק כשאני מחבר את הכונן החיצוני שלי , אבל יש הרבה קבצים נסתרים שפשוט יושבים על הכונן של מ.ההפעלה ומשגעים אותי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניתן להעביר את ההתקנה הקיימת של Windows 8.1 מה- הקודם (120 ג'יגה) ל- החדש?

כשניסיתי להעביר התקנה ל- הנוכחי שלי מהכונן הקודם, זה לא עבד ונאלצתי להתקין מחדש תוך שהכוננים הנוספים מנותקים ורק ה- מחובר.

כשהתקנתי את מערכת ההפעלה על ה-SSD הקודם והכוננים הנוספים היו מחוברים (יש לי 3 כוננים מכנים בנוסף ל-SSD), ההתקנה נכשלה ונאלצתי לחזור עליה כאשר הכוננים הנוספים מנותקים ורק אחרי שההתקנה הושלמה יכולתי לחבר אותם שוב.

מה אתם מציעים לעשות הפעם כדי שהתקלה לא תחזור על עצמה או שבכל מקרה עדיף לעשות התקנה נקייה על ה-SSD החדש?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

בזמנו השתמשתי ב-Acronis (גרסה קודמת) אך בגלל שהגיבוי היה שמור על אחד מהכוננים המכניים שלי, התהליך נכשל בשל הבעיה שהייתה כשהכוננים המכניים היו מחוברים ולכן נאלצתי להתקין מחדש כאשר הכוננים מנותקים כי לא ידעתי איך לשחזר מגיבוי של אקרוניס כשאף כונן מכני לא זמין.

יכול להיות שזו בעיה בדגם הספציפי של ה- שלי ושזה לא יקרה עם ה- החדש, כך אני לפחות מקווה. בכל מקרה שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע יש קשר בין זה שהכוננים מחוברים או לא, אל ההצלחה או הכישלון בביצוע image ?

נשמע שממש לא קשור לעניין, אלא פשוט בעיה בסדר ה boot של הדיסקים לאחר שביצוע השיכפול מסתיים, כאשר מפעילים את המחשב מחדש.

תוודאי שכרגע מכוון בביוס לעשות boot מ הנוכחי. ולאחר ביצוע השכפול, נתקי את ה הישן, ותוודאי שבביוס יהיה מכוון לעשות boot מ החדש, לפני ביצוע הבוט הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניתן להעביר את ההתקנה הקיימת של Windows 8.1 מה-SSD הקודם (120 ג'יגה) ל-SSD החדש?

כשניסיתי להעביר התקנה ל-SSD הנוכחי שלי מהכונן הקודם, זה לא עבד ונאלצתי להתקין מחדש תוך שהכוננים הנוספים מנותקים ורק ה-SSD מחובר.

כשהתקנתי את מערכת ההפעלה על ה-SSD הקודם והכוננים הנוספים היו מחוברים (יש לי 3 כוננים מכנים בנוסף ל-SSD), ההתקנה נכשלה ונאלצתי לחזור עליה כאשר הכוננים הנוספים מנותקים ורק אחרי שההתקנה הושלמה יכולתי לחבר אותם שוב.

מה אתם מציעים לעשות הפעם כדי שהתקלה לא תחזור על עצמה או שבכל מקרה עדיף לעשות התקנה נקייה על ה-SSD החדש?

תודה מראש.

Paragon Migrate OS to SSD

יש לי ניסיון טוב איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל קישור לתוכנה חופשית לשימוש ביתי (לא מסחרי) בשם AOMEI Partition Assistant 4

בין שלל האפשרויות יש: Migrate OS to SSD/HDD Wizard - בדיוק מה שאתה צריך

וגם Partition Alignment

קישור: http://www.disk-partition.com/features/new-features.html

נסה ותהנה...

עדכון

PARAGON מעולה אך לא חופשית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...