הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD

idanmal

האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?  

44 הצבעות

1. 1. האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?

• רכשתי את דגם ה-EVO
    • רכשתי את דגם ה-PRO
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

יש לו יתרון בביצועים שסביר להניח שכלל לא היית חש. (אלא אם אתה משתמש מאוד כבד שטוחן את ה SSD)

ויש לו תוספת של 2 שנות אחריות, שרוב הסיכויים שגם ב EVO לא היה מנוצל.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מעניין כמה באמת רכשו/רוכשים. אם המספרים בסקר הם אינדיקציה, (וספק בכך) נראה שלא הרבה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש לו יתרון בביצועים...ויש לו תוספת של 2 שנות אחריות...

לא, לפי האתר כאן ואתר TMS יש לו 3 שנות אחריות בדיוק כמו ל EVO

- - - תגובה אוחדה: - - -

אם אתמול 40 אז אני מעריך שכרגע זה עומד על -50-60

עד 120 - ואם ייצא יותר, איש לא יתלונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלאות רבות עברו עלי עם ה- הזה. בהתחלה חיברתי בטעות את כבל החשמל הפוך בלי לדעת שעשיתי זאת, למזלי עידן עזר לי עם זה אז תודה לעידן.

אחרי זה ניסיתי לשחזר את הגיבוי שעשיתי באקרוניס ואקרוניס לרוע מזלי לא זיהתה כלל את ה- אז נאלצתי לעשות התקנה נקייה.

אז התקנתי WIN8, הכל עבד חלק עד שהתקנתי עדכון ל-8.1 ואז שוב המערכת הפעלה לא עלתה. ניסיתי לתקן MBR וזה לא עזר.

עשיתי חיפוש בגוגל וראיתי דיון שמחזק את הטענה שלי שהייתי צריכה שוב לנתק את הדיסקים הנוספים ולהשאיר רק את הצורב וה- מחוברים.

אז ניתקתי את הדיסקים הנוספים והתקנתי שוב WIN8, אחרי זה התקנתי 8.1 ורק אחרי זה חיברתי את הדיסקים הנוספים שוב.

בינתיים הכל עובד (טפו טפו טפו ;-)), אולי זה בכל זאת לטובה שעכשיו יש לי התקנה נקייה.

עכשיו "רק" צריך לסיים להתקין הכל, את רוב התוכנות כבר התקנתי, עכשיו נשאר להתקין את המשחקים. נקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלאות רבות עברו עלי עם ה- הזה. בהתחלה חיברתי בטעות את כבל החשמל הפוך בלי לדעת שעשיתי זאת, למזלי עידן עזר לי עם זה אז תודה לעידן.

איך הצלחת לחבר הפוך? אמור להיות אפשרי רק בכיוון אחד עקב הצורה.

תתחדשי ! מורגש שיפור כלשהו בינתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שהצלחתי :)

מה שהיה מוזר זה שכל כבל לחוד התחבר בלי בעיה, ביחד שניהם לא התחברו ובגלל זה זה בלבל אותי ולא חשבתי שכבל החשמל הפוך, אחרת הוא לא היה מתחבר בכלל. מסתבר שכן...

יש קצת שיפור מה- הקודם, קשה לראות הבדלים משמעותיים בעבודה שוטפת אבל סה"כ זה עובד מצויין. ותוספת מקום האחסון בהחלט מבורכת (היה לי קודם 120 ג'יגה Mach Xtreme MX DS Turbo).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בקרוב אחרי יציאת BF4 נעבור ל8...

ומדדתי מרגע לחיצה על כפתור ההדלקה,עד לעלייה של aii suite 3 שעולה אחרונה אצלי במערכת.....

ככה לא מודדים עליית וינדוס.

יש לוחות בהם יש עיקוב מאוד גדול בין הPOST להתחלת טעינת הכונן, ויש לוחות בהם זה עובר תוך 2 שניות.

גם בלוחות בהם אפשר לעבור את הPOST במהירות הבזק, לא כולם מגדירים ומתקינים כדי לעשות בזה שימוש נכון.

לכן מדידה נכונה המיועדת להשוואה עם אחרים מתחילה מרגע שהPOST נגמר והכונן מתחיל לטעון.

יתכן מאוד שהוינדוס מוגדר להעלות תוכניות בהדרגה כדי לא לגרום לחנק הכונן(שבדרך כלל הוא הרדיסק איטי ולינארי).

לכן סיום המדידה צריך להיות כשממשק הוינדוס נפתח לפעולה, ולא כשהתוכנה האחרונה עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלייה של ווינדוס לא ממש משנה.

מה שבאמת משנה זה עלייה של תוכנות , זמן טעינת משחקים ועוד.

בווינדוס 8.1 שהתקנתי במחשב אחר עם hdd , הווינדוס כולל הכל עולה תוך מקסימום 30 שניות מרגע הדלקת המחשב.

אפשר לשים לב להבדלים בין כונן מכני לאחר , אבל נראה לי קשה מאד לשים לב להבדל בין כונני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...