האם 7950 יהווה שדרוג משמעותי מ6970 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם 7950 יהווה שדרוג משמעותי מ6970

LL@SS

Recommended Posts

nec_000, אני תוהה...

אתה רושם בכל דיון כמה קל לעלות 7950 ל1150MHZ, נניח ואני קונה אחד עכשיו והוא לא יציב בתדרים האלה, אתה מתחייב להחליף לי אותו ?

ואתה עוד אומר שזה בלי תוספת מתח ובלי כלום, "רק להזיז סליידר".

כי אם לא, תתחיל לסייג את השיג שלך אפילו אם עשרות אחרים הצליחו גם, זה לא מבטיח שכולם יצליחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם חושב שהמון אנשים שקונים כאלו, בשלב מסויים מגיעים לביצוע OC גם אם זה לא בהתחלה בעת רכישת המחשב(כשהם פחות מבינים), כמובן שההשוואה של 7970 ל-7950 לא נכונה כיוון שהתדרים אליהם נק שואף הם קצה היכולת של 7950 שלא בטוח שיגיע או ישאר יציב לאורך זמן בהם בעוד 7970 עושה זאת בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, לא הצלחתי להבין מדוע לדבריך 7970 בקלות מגיע ל- 1150 תדר בשעה שעבור 7950 זה קצה גבול עליון.

מדובר באותו כרטיס בדיוק ובאותו asic, כבר דברנו על זה שכחת ?

יש ברשת דפים שאספו מדגמים סטטיסיטיים על מאות דווחים של משתמשים אשר הזינו מה ערך מקס שהם

עובדים איתו יציב, ולאחר מכן יש דיאגרמה עם התפלגות נורמאלית (פעמונית) שמראה כל אחד מהדגמים.

נחש מה יוצא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטטיסטית יש ל-HD 7970 אכן סיכוי לסיים באותו התדר. למה? כי הליבות איכותיות יותר בממוצע והן עושות את זה עם 100% המעבדים המאוחדים ולא עם 87.5% מהם.

נכון, הפער לא גדול, אבל הוא שם.

אני מקווה שהתוכניות של להרחיב עוד מעט את הסדרה יצאו לפועל ונוכל לקבל את HD 7950 BOOST תחת השם R9 280 בתג מחיר של סביב 1150 שקלים, זה יהיה טוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec - אני אוהב את התגובות שלך, באמת, אבל אתה חייב לקצר.

לפותח הדיון: אתה יכול להסביר לי בבקשה למה אתה מבקש לקנות 7970, כאשר יש לך את אותו הכרטיס בדיוק, בשם אחר בכמה מאות שקלים פחות ?

היה על זה כבר סיפור גדול, לדוגמה ה 7970 & 7950 VaporX - זה אותו הכרטיס בדיוק, באותו יצור, באותה מסילה - הכל אותו דבר, עם אריזה וביוס שונה וזה הכל.

אנשים אשכרה צרבו 7970VaporX על 7950, וקיבלו את אותו הכרטיס.

בעניין ה OC: כן, OC לכרטיס מסך זה עניין פשוט הרבה יותר מכל שאר ה OC.... אתה נכנס לדרייבר, דרייבר שבמילא התקנה, גורר שלושה סליידרים עד הקצה, Apply, ושוכח מזה. ויש לך 7970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ה OC: כן, OC לכרטיס מסך זה עניין פשוט הרבה יותר מכל שאר ה OC.... אתה נכנס לדרייבר, דרייבר שבמילא התקנה, גורר שלושה סליידרים עד הקצה, Apply, ושוכח מזה. ויש לך 7970.

אם אתה גורר שלושה סליידרים עד הסוף תכין מטף כיבוי אש :cwm27:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הערכים המקסימאליים הם 1200/1575/20%... לא מוגזם. אפשר אולי להתפשר על 1150... טיפה פחות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

הם לא בדיוק אותו כרטיס, מספר השיידרים שונה: ל-7970 יש יותר מאשר ל-7950.

ציינתי שרק ה VaporX של הוא זהה לחלוטין, השאר זההים מבחינת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לראות את הקישור שמזכיר את זה כי זאת הפעם ראשונה שאני קורא על דבר כזה.

פה בביקורת - http://www.techpowerup.com/reviews/sapphire/hd_7950_vapor-x/

רואים שזה HD7950 לכל דבר (ולא HD7970 בתחפושת כמו שאתה טוען) עם 1792 שיידרים ולא 2048 כמו של ה - HD7970, זה HD7950 רגיל רק עם משופר ותדרים קצת גבוהים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...