מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל

pooowa

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נעול על CRT ונעול על 19".

הייתי נעול על סמסונג, אבל לפי הת'רד הזה אני לא אקבל אותו בזמן הקרוב...

iiyama ירד מהפרק (אני לא מוצא את המסך הזה במחיר סביר, ומסכים אחרים שלהם נראים מהנתונים לא יותר טובים משל חברות אחרות).

p95f+ ירד מהפרק גם הוא (לא מוכרים אותו בשום מקום יותר)

במסגרת התקציב (מקסימום מקסימום 1800 ש"ח, רצוי פחות כי יש לי עוד קניות לעשות ואין לי כסף), מה שנשאר זה ה-G90F של viewsonic, וה- f900p/f900b של .

לכולם רוחב פס וידאו נמוך יחסית (200-235)... כמה זה באמת משנה? איפה אני רואה את ההבדל בין מסך עם רוחב פס של 200 ומסך עם 300?

ומה לקחת? האם בכלל צריך לעניין אותי ה-f900p כשאני לא מתכוון לעבוד ברזולוציות של מעל 1280*1024*85 (אולי אחת יותר)? אני לא צריך usb hub או חיבורים מיוחדים למסך...

בקיצור, אתם מחליטים על מה אני מוציא את ה-1800 ש"ח שהצלחתי לחסוך בחצי שנה האחרונה. בבקשה תנו דוגמאות ממה שאתם יודעים ולא ממה ששמעתם ממישהו ששמע מחבר שלו ששמע מאחותו ששמעה משני אנשים שישבו לפניה באוטובוס... ואגב, בהשוואה בת'רד של ה-faq, נעשה למסך של ממש עוול. הנתונים האמיתיים שלו נראים הרבה יותר טוב.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב יהיה ללכת ולראות את המסך בעיניים שלך, אבל את הוויוסוניק לא תוכל לראות כי הוא פשוט לא נמצא בתצוגה של כמעט אף חנות.

ה- לעומת זאת נמצא אצל כמה וכמה חנויות שהייתי אצלן (את ה-700P בטוח תמצא ב-90 אחוז מהחנויוץ, אני בכל חנות שהייתי מצאתי אותו הוא אותו מסך רק 17'') מצאתי אותו וגם אם לא תמצא אותו, תוכל לראות את האיכות תמונה שלו עם ה-700P...

אני הייתי הולך על ה-, גם בגלל מראה וגם בגלל שיש לך אפשרות לראות אותו ולא להסתמך על עצות באינטרנט או נתונים יבשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה ל 10 במרץ אולי באמת יגיע המסך,אחרי הכל קונים דבר כזה רק פעם בכמה שנים

זה חבל להידפק עם מסך שלא רצית בסוף (למרות שנראה שאתה ממש לא הסמסונג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שאני לא "הסמסונג", אמרתי כבר שעם כל מה שיש במסך הזה טוב, יש לו שירות נורא ולא מעט סיפורי אימה על בעיות איתו, ואני בנאדם שרוצה פשוט מסך שיפעל יפעל ויפעל ולא יהיה דפוק, לא רוצה להיות שפן נסיונות ::)

אמרו לי במכירות של חיון האלה שהוא יגיע מאפריל הלאה וזה גם בסימן שאלה. רוצה להאמין לאנשים שסתם רושמים תאריכים? be my guest.

על כל הדרישות שלי עונה ה-Q17, אז wish me luck ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, מה עם ה-iiyama 455? הוא מצליח להדחק למסגרת התקציב שלי ושמעתי על אחיו הגדול 454 רק דברים טובים... יש מישהו שיכול לדבר עליו מנסיון? לפי המפרט שלו הוא לא יותר טוב מה-f900b למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

גם אני כמו Mooshe נעול על CRT, למרות שהתקציב שלי יכול להגיע עד 4000 ש''ח, שזה הרבה, מאוד (מתנה מסבא שלי).

בתקציב הזה אפשר ללכת על ה- PropehtView 19"... אבל אני רוצה CRT כי אני משחק די הרבה.

בהתחלה ננעלתי על ה- iiyama 454, אחרי זה הסכמתי להרחיב את האפשרויות גם ל- 959NF המהולל.

עכשיו כששמעתי שאי אפשר להשיג את שניהם, לא נשארו כ''כ הרבה אפשרויות... את ה- Viewsonic אני לא מחבב ואת ה- למיניהם אני לא סובל. לא לפני כמה זמן שמעתי שמישהו הציע מסך תוצרת Mistubishi ב- 2600 ש''ח, אצל הדובים... מה אתם אומרים?

טוב, שם הדגם הוא Pro 930 SB/-BK, עושה 1920x1440 @ 85 Hz.

ויש לכם עוד דגמים? (תזכרו - התקציב הוא 4000 ש''ח בערך).

תודה רבה לעוזרים... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש שהדיון גוסס אז תן לי רק להוסיף סחטיין על התגובות הרבות שקיבלת,יש לך מזל יש פה 7 עמודים

איפה עוד יש דיונים כאלה???

אם כבר מדברים על דיון ארוך

Check this out and have a laugh

http://www.sharkyforums.com/showthread.php?s=0b47f705f4d1e0c1029132ae3be18c06&postid=1762484#post1762484

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכככסססהה פשוט גרועים, אני שומע הרבה בעיות מהרבה כיוונים, אני לא מבין מה רע במסכים של Viewsonic?(אתם מתיחסים אליהם כאל אין ברירה).

הG90FB הוא מסך מצוין ובמחיר מצוין בPCH. הנתונים שלו מצוינים גם כן.

יש לי שכן עם המסך של Viewsonic ועד עכשיו שום תקלה, שום בעיה, ואיכות תמונה מצוינת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנטלי, עם כל הכבוד, 4000 ש''ח למסך CRT 19" זה ממש מוגזם... ואני לא רוצה להוציא סכום כזה, מקסימום 3000-3500 ש''ח.

עכשיו הסתכלתי והביצועים של המיצטובישי לא משהו בכלל.. או שאני טועה? טוב, אני צריך עוד המלצות\סלידות...

תודה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...