מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל

pooowa

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אחרי 22 עמודי תגובות והמלצות מה נשאר לנו???

סמסונג 959NF שנחשב למסך בעל הנתונים הטובים ביותר אך שירות גרוע,בעיות זמינות בשוק ומראה בינוני ומטה.

LG דגם 900P מסך שנחשב טוב , נראה טוב מבחינת פלסטיקה, חיבורי USB , שירות טוב וזמינות אך בעיות גיאומטריה וסירבול המכוונים עד כדי יאוש.

ויסוניק G90F מסך בעל הנתונים הפחות טובים מהשניים האחרים אך זול יותר , נראה טוב {שחור} מבחינת הפלסטיקה ויש אומרים שהתמונה טובה מאד.

אני מנסה להחליט אך ההחלטה קשה כי אין ממש כוכב בין השלושה.

רוצה סמסונג אך מפחד מהשירות וגם מתבאס מהמראה הזול.

מוכן לקחת אך מוטרד מאד מתמונה עקומה שאומרים שלא הצליחו להתגבר עליה .

מתפשר על ויסוניק אך אם נתונים כאלה לא בטוח שהוא מתמודד בהצלחה עם האחרים מה גם שאין הרבה תגובות על הנסיון איתו .

מה אתם אומרים חברים? ???

לך על הSAMSUNG מסך נהדר באמת.. אל תפחד מהשירות. אם המסך טוב אז לא תצטרך שרות.

אם יש סיכוי ויצא לא טוב, יחליפו לך. אתה לא קונה בשוק. לא צריך להיות דרמטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם :)

זמן רב אני קורא בפורום וסוף סוף החלטתי להירשם...

יש לי '19 Flatron F900P, ואין לי ולא היה לי שום בעיות איתו

הוא פשוט עובד מצויין.

האספקה הייתה מהירה, תוך יומיים בדיוק.

אני עובד ברזולוציה קצת נמוכה מהמומלצת

מומלצת-

1280@ 1024 ריענון 85

שלי-

768 @ 1024 ריענון 85

ההמלצתי לעוד מספר אנשים לקנות את המסך הזה ולאף אחד מהם לא היה שום בעייה ונאלצו לפנות לספק

בנוסף יש 3 שנים אחריות למסך,לכל בעייה שתהיה.

ראיתי שחלק מהאנשים טוענים על תמונה עקומה או אי סימטרייה במסך, אני יודע למה אנשים מתכוונים ואני הצלחתי להגדיר את המסך כך שלא יהיו כלל סטיות

וזה לא היה כזה ביג דיל, ולא משהו שיפריע לעבודה מול המסך,אני אישית ממליץ לך לנסות לעבוד עם המסך מספר דקות.

ודרך אגב אתה יכול להגדיר את המסך בעזרת התוכנה שבדיסק,ממשק מאוד נוח ופשוט לכל משתמש.

בכל מקרה מניסיוני האישי עם מסכי , הם לא "חיו" הרבה זמן, אחד מהם התחיל לעשות בעיות בהצגה אחרי שנה וקצת השני שבק חיים לאחר שנתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אנשים אתם מפספסים שני מסכים האחד חבל"ז PHILIPS 170P40 , נכון פיליפס אולי לא פופולרים אבל המסך הזה מדהים הצבעים הבהירות החדות פשוט ענק ! ויש לו גם אופציה להגברת הבהירות לסרטים. ממליץ בחום!! ראיתי מלא כאלה בעבודה אצלי ןעכשיו גם אני עובד על כזה.

המסך השני הוא של MAG 796FD2 ונכון שהמסכים שלהם גרועים אבל זה חריג כי הוא בא עם שפורפרת DIMONTRON של מיצובישי, הוא לא מגיע לאיכות של הפיליפס אבל בהחלט איכות טובה ובהירות וחדות טובים מאד. לוקח את ואת זה בטוח. אני בחרתי בו לבית בגלל יחס איכות מחיר הטוב ביותר שיש בשוק היום. הוא זול יחסית וזה הרי רק עניין של זמן ולא הרבה זמן עד שיהיו מסכים דקים במחיר סביר שמתאימים גם לגיימרים.

אז אם אתם יודעים שתעברו לדק עוד שנה שנתיים לכו על המאג עם אתם רוצים את המסך לתק' יותר ו.או יש לכם אפשרות להשקיע יותר לכו על פיליפס.

אני חייב לציין שלמי שיש אפשרות להביא מסך מחו"ל אז זה רק מיצובישי או VIEWSONIC 75+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת שאלה 17" הכנסתי תגובה במקום הלא נכון , אבל אני חייב לציין אני לא מסכים איתך הדגם הזה של מאג הוא מצויין אין היום מסך יותר טוב ממנו במחיר שלו! אני ראתי ןעבדתי על הרבה מסכים, הריפרש שלו נמוך רק ביחס ל19" שזו השוואה לא נכונה, לי אין איתו שום בעיה ראתי את הLG והסמסונג המקבילים לו והם לא משתווים לו. נכון אפשר להפיק יותר מהשפורפרת שלו כמו שאחרים מצליחים נגיד ייאמה אבל עדיין המחיר קטן והאיכות תמונה גבוהה, אם אתם רוצים את ההכי טוב בשוק היום זה הפיליפס וכמובן שמיטסובישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...