מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל

pooowa

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם עם ה F900B , והוא שווה כל שקל ...

באמת מציג צבעים מאוד טובים , חד , יש אולי בעיות גאומטריה ... אבל אחרי כיוון טוב לא שמים לב .

אין הבדל ממשי בין ה P ל B , רק שה P יכל לעבוד קצת בתדרים יותר גבוהים ,וגם יש לו עוד איזה אופצייה לכיוון יותר טוב של המסך .

בעיקרון אני לא חושב שיש צורך יותר מרזולוציה של 1280x960 / 85Hz , וה F900B מציג אותה טוב ...

לדעתי P לא שווה את ההפרש...

בקיצור המסך של מוצלח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק... למרות שהמשפט לא הכי מובן (השני) אבל חודש וחצי?! מישהו מוכן להסביר למה כל העיכובים האלה קורים?

וללא קשר לייבוא, אני מאמין שיש חנויות שנשאר להן כמה 959NFים בודדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מנת להסביר טוב יותר הכוונה למינימום חודש וחצי.

אני הזמנתי את המסך לפני חודש וחצי והובטח לי חגיגית שבאמצע פברואר הוא יניע.כעת לאור המידע החדש ביטלתי ההזמנה

ומה שנותרו הם מסכי הנמצאים במלאי(אצל פנדז) או ללכת על lcd/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כעת בדילמה רצינית כי שני המסכים שהייתי געול עליהם

הiiyama 454pro והסמסונג המדובר לא זמינים ואם הייתי בטוח שבעוד חודש וחצי הוא יגיע הייתי

ממתין אך הם כבר הבטיחו ולא עמדו בדיבורם.כנראה שמסכי הcrt סיימו את תפקידם ואני אלך על היונדאי 17q

שמחירו לא כל כך רחוק מהמסכים שרציתי וברגע של טרוף אני אולי אלך על ההרקולס המפתה.(אך איך שהוא נראה!!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=215_213&products_id=1750

ותן לי להמר שגם ב-PCH יש אותו ;) הוא פשוט לא עולה לי כרגע...

ולפי הביקורות הוא מסך מצוין, נראה לי שאני אנסה לגרד את ה-800 שקל האלה (מאיפה? יאללה, לווריד של ההורים! :P) ולראות אם אני יכול לקנות אותו, עם המזל שלי גם אותו יפסיקו לייבא.

תסתכל בטום תראה שבהשוואה הוא מנצח מבחינת מחיר-תועלת אבל מפסיד להרקולס 9200 (נדמה לי שזה הדגם).

אם יש לך את הכסף, הייתי הולך עליו. חוץ מזה הוא הרבה יותר יפה מהסמסונג, גם זה משהו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה כבר יכול לקחת את ה- Mitsubishi DP930SB מס' אחת ב-"19 עולה כ-1650 ש"ח ויש גם בשחור. ;D

אתה יכול להזמין ישירות מהיבואן http://www.videoset.com/

Edit: אופס, התכוונתי 2650ש"ח.

לי אמרו שזמן ההגעה כ-חודש, וויתרתי בעיקר בגלל המחיר. אבל אם מוציאים סכום כזה אז ברור שזו הבחירה ולא LCD, אלא

אם אתה לא משחק ולא רואה סרטים כלומר שימושי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...