מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19'' בתחום של בערך 1800 שקל

pooowa

Recommended Posts

היי

הייתי אמור לקנות בכלל את ה-Q17 הדק של יונדאי, אבל אילוצים הורידו את המחיר ל 1800+- ככה שאני רוצה CRT הכי איכותי שיש.

עכשיו רציתי ללכת על הP95+ (או טעיתי באות :P) אבל הוא כבר לא בארץ :-\

האופציה האחרת היא ה-959NF של , אבל אני די סולד ממנו בגלל מה שאומרים על פסים (למרות הטכנולוגיה היותר מתקדמת), בעיות עם המסך והיבואן ה"לא בשיא"...

אחרי שהראשון ירד בגלל אי יבוא והשני אני די מפחד ממנו , נשארתי עם G90F של ויוסוניק שעולה 1600 שקל, אומנם הוא לא דיימנוטרון אבל אין לו 2 פסים והוא די מומלץ מביקורות שקראתי (ואין דיווחים לפי מה שאני יודע על בעיות עם המסך כמו שיש ב-959NF).

למישהו יש עוד הצעה למסך עד גג 2000 שקל? האם ה-G90F הוא הבחירה הנכונה למרות שלא תהיה לי אפשרות לראות אותו?

האם ה-P95+ יחזור להיות מיובא לארץ? למה בכלל הופסק היבוא שלו?

אני יודע שיש הרבה שאלות, פשוט אני לא רוצה להידפק :)

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היבוא של ה-959NF הופסק גם כן למרות שזהו מסך מעולה וטוב משמעותית מה-G90F. הייתי ממליץ לחפש אולי נשארו מסכים אחרונים בחנויות למרות הפחדים.

אופציה נוספת שהייתי ממליץ לבדוק היא ה- 900P במחיר של פחות מ-1,800 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היבוא של ה-959NF הופסק גם כן למרות שזהו מסך מעולה וטוב משמעותית מה-G90F. הייתי ממליץ לחפש אולי נשארו מסכים אחרונים בחנויות למרות הפחדים.

אופציה נוספת שהייתי ממליץ לבדוק היא ה- 900P במחיר של פחות מ-1,800 ש"ח.

בלמיר המסך עדיין מוצע למכירה (ה-959NF) ב-1850 שקל, אני בכל זאת אשלח להם שאלה אם הוא מיובא, אם כן הוא צריך להיות הבחירה לדעתכם?

והאל ג'י אולי יהיה אופציה אחרונה, גם עליו שמעתי דברים לא טובים... אבל אם לא יהיה הסמסונג אז נראה.

אה, ומה ההבדל בין ה-B ל-P ב-F900 של אל ג'י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה G90F כבר כחצי שנה, וממש אהבתי אותו. מאוד חד, צבעים חיים..

הבעיה היחידה היא הrefresh rates שהם לא הכי גבוהים (בעצם, בין הנמוכים במסכי 19'') -

1280X1024@85 ו 1600X1200@75, אבל חוצמזה - אחלה מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-959NF, לא נראה לי שסתם בזאפ יש פול חנויות שמוכרות אותו (יש גם בפחות מ-1800 שקל!) כדי לומר שהוא לא זמין.

מה שכן, באתר אחד היה רשום שהמסך לא יהיה זמין עד אמצע פברואר- מה שאומר שהוא כרגע צריך להיות זמין. כדי להיות בטוח שלחתי אימייל ללמיר ושאלתי אם הוא זמין.

על מאג אל תדברו איתי, אני היום משתמש ב-XJ810 (גם 19''), מסך פשוט מעולה שאני מחליף אותו רק בגלל הזדקנות (כמעט 4 שנים הוא אצלי), אבל למלא חברים שלי יש מאגים מהדגמים החדשים (ככה זה כשאתה קונה מפרט מורכב) והם פשוט נוראיים, במילה אחת נראים מתים!

אני אשמח אם מישהו יוכל לתאר עד כמה מפריעים הקווים באופקיים ב-959NF, באיזה מצבים רואים אותם באופן ברור ומתי לא רואים אותם בכלל.

תודה לעונים! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enjoy

ותאמין לי שאתה תתרגל לפסים בקלות. אומנם בימים הראשונים תמיד מחפשים פגמים בכל דבר חדש אבל במשך הזמן זה ממש יהיה קשה למצוא את זה

ניסיתי לצלם את הפס אבל הוא לא נקלט במצלמה אז שמתי שתם תמונה של המסך 8) (החלק הכהה הוא בגלל הבדלים ברפרש רייט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...