מעוניין במפרט רציני למשחקים (תקציב עד 15K, ללא OC, +ציוד היקפי) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במפרט רציני למשחקים (תקציב עד 15K, ללא OC, +ציוד היקפי)

Shrek4x4

Recommended Posts

יאיר עדיף אם כבר מסך ״27 ולא ״29 לדעתי.

הרזולוציה שלו בעייתית(הגובה) אני מדבר על המסך של דל.

חוץ מזה מחזק את מה שאמרת, למרות שמנסיון כשיש חשק לבן אדם, כלום כמעט לא ישכנע אותו לחכות.

סדרת הכרטיסים החדשה של בטוח תביא איתה איזו מפלצת שתאכל את הGTX780.

לשחק על 3 מסכים זו חוויה במיוחד במשחקי מכוניות, מטוסים/מסוקים, אני בעצמי משחק על שלושה ונהנה כל פעם מחדש.

אחרי כמה דקות של הסתגלות המחיצות פשוט נעלמות ואתה לא מבחין בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחיצות לא באמת מפריעות, לפחות לי בכל אופן. ואני משחק על שלישייה כבר המון זמן.

יכול מאוד להיות שלפותח הת'ארד יתאים משהו אחר, כמו 27" או30" או אפילו ה29" הרחב של . זה נטו עניין של העדפה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בקישור שנתת... והבנתי שיש בעיה עם ה i5 , מה שבעצם אתה אומר שעדיף לקחת i7 ??

אין קשר.. בכלל לא כתבתי לך שום דבר בנושא i5 vs i7.

בקישור אתה יכול לראות שיש בעיה עם לHaswell (בכללי, בלי קשר אם זה i5 או i7). בשורה התחתונה - מתח שמתאים למעבד א' בקלות יכול להיות חם מאוד עם מעבד ב'.

לכן פוטציאל הOC מאוד תלוי במזל..

אני מסכים עם עידן בקשר לגודל המסך.

מסכי 29" זה סתם גימיק ועדיף 27" בגלל שטח העבודה היותר מאוזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, כמו שכבר אמרו לך, ממש לא כדי ללכת על מערך של 3 מסכים, כי הרזולוצייה הזאת פשוט מטורפת וצורכת כח אדיר. אתה תצטרך לשדרג כל איזה שנתיים כרטיס מסך או שתיים (וזה אחרי שבזבזת כמעט 7000 שקל על הכרטיסים הקודמים). אני מבין שאתה מתלהב מזה, אבל זה פשוט לא שווה את זה...

תלך על מסך 2K שהוא גם 120Hz, זה יהיה פשוט מושלם. (רק שלא נראלי קיים מסך כזה בארץ, תצטרך להזמין מחו"ל).

דבר שני, זה פשוט טמטום לא ללכת על i7 עם תקציב כזה, תאמין לי שיש הבדל לא קטן בינו לבין i5 (ברוב המשחקים הכבדים אתה תרגיש את ההבדל). נכון שהוא לא מעלה את ה-FPS שלך בצורה משמעותית, (יש דווקא כמה משחקים שכן) אבל מה שהוא כן עושה זה מעלה את ה-min fps, גורם לפחות ירידות FPS ופשוט מרגישים שהמשחק יותר יציב איתו. חוץ מזה שאתה משחק BF3, והמשחק הזה משתמש בטכנולוגיית ה-Hyper Threading של ה-i7, וכשאתה משחק במפה של 64 אנשים תאמין לי שאתה תרגיש את ההבדל, והוא גדול. אני מדבר מניסיון, אני עברתי מ-i5 ל-i7 ואני לא מתחרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מאיפה הבאת את השטויות האלו, יש לך ביסוס לדברים שאמרת לגבי HT ב-BF3?

אם זה היה ככה אני הראשון שהייתי קונה i7 ועכשיו, לא רק שi7 לא מועיל יש משחקים שהוא גם גורע, אם אתה לא עושה רינדורים למיניהם אין לך באמת סיבה לחשוב עליו.

הנה בבקשה i7 מול i5 שים לב :

http://www.vortez.net/articles_pages/intel_haswell_core_i5_4670k_core_i7_4770k_review,13.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מאיפה הבאת את השטויות האלו, יש לך ביסוס לדברים שאמרת לגבי HT ב-BF3?

אם זה היה ככה אני הראשון שהייתי קונה i7 ועכשיו, לא רק שi7 לא מועיל יש משחקים שהוא גם גורע, אם אתה לא עושה רינדורים למיניהם אין לך באמת סיבה לחשוב עליו.

הנה בבקשה i7 מול i5 שים לב :

http://www.vortez.net/articles_pages/intel_haswell_core_i5_4670k_core_i7_4770k_review,13.html

ראיתי כמה אנשים שאמרו שHT עוזר בBF3, וגם ראיתי את התרשים הזה:

bf3.gif

וזה לא גורע ולא כלום. או שזה לא עושה כלום או שזה רק עוזר, תלוי איזה משחק.

במשחקים שהם gpu dependant, אז i7 לא מעלה את הFPS, אבל הוא משפר את הmin fps, ויש פחות ירידות FPS.

אם יש תקציב גבוה, אין שום סיבה לא לקחת i7, זה רק יעשה טוב. ואתה לא יודע מה יקרה בעתיד, לך תדע אולי הרבה משחקים יתחילו להשתמש ב-HT.

עריכה: עכשיו מצאתי את המאמר הזה שבו מסבירים עד כמה BF3 נעזר ב-HT, אז בבקשה:

http://chipreviews.com/main-feature/main-news/battlefield-3-revisited/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...