מעוניין במפרט רציני למשחקים (תקציב עד 15K, ללא OC, +ציוד היקפי) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במפרט רציני למשחקים (תקציב עד 15K, ללא OC, +ציוד היקפי)

Shrek4x4

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ראיתי כמה אנשים שאמרו שHT עוזר בBF3, וגם ראיתי את התרשים הזה:

bf3.gif

גם אני ראיתי את הביקורת הזאת מTPU עם התופעה המוזרה בBattlefield3.

בעיקרון יש בדיקה שסותרת את התוצאה הזו בOCaholic:

http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1061&page=4

דיברתי עם FireKillerGL מTPU והבנתי שהוא יעשה את הבדיקה שוב.

ביקשתי ממנו גם שאם התופעה חוזרת, שיבטל HT כדי שנדע אם זה בגלל הcache או הHT.

בכל מקרה, עד אז - אני מגדיר את התוצאה כ'חריגה שלא אומתה' ומבחינתי i5=i7 בגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל עם render ואחריו נקודה ואז תתקדם אות אות כל עוד אתה רואה את הפקודה ז"א שאתה מקליד בסדר

אז זהו שראיתי את הפקודה עד סופה, לאחר שאני מסיים להקיש אותה נותן אנטר והוא רושם לי שאבחר false, אני מקיש רווח ו1 והוא שוב מציע לי לגשת לפקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הענין לא צריך להמיר לתמונות, התמונות העלתי בלי קשר, זה מראה כמה זמן לוקח למעבד ולכרטיס מסך לרנדר פריים במילי שניה מה שיותר נמוך יותר טוב ככה אפשר לראות מה מגביל המעבד או הכרטיס מסך, ובנוסף אם יש קפיצות גדולות זה מראה דרופים,למשל אצל בסרטון ניתן לראות שהמעבד מגביל את הבחור בצורה רצינית זמן שלוקח לו לרנדר פריים זה בממוצע 25 מילי שניה ז"א 40 פריימים לשניה ממוצע (100/2.5) זה מה שהוא מקבל בפועל והכרטיס מסך מרנדר פריים בממוצע כל 12 מילי שניה ז"א שעם מעבד יותר חזק הוא היה יכול להגיע ל 100/1.2 כ80 פריימים לשניה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את הגרפים שלך, אבל אין שם ניצול מלא של 8 הליבות הלוגיות.

לכן, מעניין אם באמת יש השפעה או שi5 עם ניצול מלא ייתן ביצועים זהים לi7 עם ניצול חלקי של כל הליבות הלוגיות.

חבל שאין סרטון כמו זה שהעלית אבל עם מעבד מודרני עם ובלי HT.

הכל פשוט טוב ויפה, אבל לא הוכחת לי שהMIN FPS גבוה יותר עם HT וגם לא ברור לי מהי ההשפעה של HT על הAVG FPS (כי גם את זה לא מדדת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...