מעוניין במפרט רציני למשחקים (תקציב עד 15K, ללא OC, +ציוד היקפי) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במפרט רציני למשחקים (תקציב עד 15K, ללא OC, +ציוד היקפי)

Shrek4x4

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
...קירור מים פחות מומלץ למעבדי האסוול מאשר אוויר שמסתבר שמקררים את ההאסוולים טוב יותר.

אבל מים הרבה יותר שקט מקירור אוויר, לא כן ?

אומנם השקט אצלו בדרגה 5 מתוך 10, אך עדיין עדיף שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באטלפילד זה לא סימולטור, נכון שיש קטעים למשל שאתה עולה על מסוק וכן זה נראה טוב על 3 מסכים אבל...

יהיה יותר קל לשחק את המשחק על מסך יחיד גדול ״27 למשל.

אם תחליט לרדת מנושא שלושת המסכים תוכל לחסוף כמה אלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשזה נוגע לHaswell, גם NH-D14 לא מבטיח הרבה.

זה בעיקר עניין של מזל...

אפשר פירוט למה הכוונה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

באטלפילד זה לא סימולטור, נכון שיש קטעים למשל שאתה עולה על מסוק וכן זה נראה טוב על 3 מסכים אבל...

יהיה יותר קל לשחק את המשחק על מסך יחיד גדול ״27 למשל.

אם תחליט לרדת מנושא שלושת המסכים תוכל לחסוף כמה אלפים.

אני בעיקר משתמש במטוסים ומסוקים אז מאוד מעניין אותי השלושה מסכים. אבל תודה על ההמלצה...

חוץ מזה יש עוד משחקים שאני צריך שלוש מסכים.. וגם בשביל עבודה זה יהיה יותר נוח.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ועוד שאלה...

באמת עדיף i5 במקום i7 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שקיימת עוד מדור Ivy Bridge - של משחה טרמית זולה + בעיה חדשה - מבנה המעבד של Haswell גורמים למעבד להתחמם משמעותית.

אני מצטט את תגובתו של OR2000:

"המשחה לא מאפשרת מעבר תקין של החום מתוך המעבד אל גוף הקירור, בייחוד בדור החדש שם מבנה המעבד עצמו פוגע בזה בנוסף למשחה משפיעים על כך."

כתוצאה מכך, אני מצטט את תגובתו של קיריל (Kirill-TMS):

"המעבדים הללו נוטים להתחמם הרבה מעבר ל"נורמלי" ביחס לדורות הקודמים. במעבד אחד אתה יכול לקבל טמפרטורות סבירות עם מתח מסויים כאשר עם אותו מתח על מעבד שונה מאותו הדגם באותו המתח תקבל טמפרטורה גבוהה בהרבה."

לכן טענתי שזה עניין של מזל. כי זה באמת תלוי במעבד הספציפי שתקבל..

אתה מוזמן לקרוא כאן:

http://hwzone.co.il/community/threads/530685-%D7%98%D7%9E%D7%A4-%D7%91%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%A8-I5-4670K-Mugen-3-rev-B-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%9E%D7%94%D7%A8%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד השני (4770K) ניתן לעשות אוברקלוק, בצירוף לוח מבוסס ערכת שבבים Z87.

ברשותך, אני רוצה לחוות דעה על הרכישה שלך:

- אני הייתי מעדיף לקנות מסך אחד גדול ואיכותי של 29-30" מאשר שלושה של 23". בגיימינג,לדעתי, זה ממש הורס. המחיצות בין המסכים פשוט מפריעות. למען האמת, הייתי שוקל אפילו לקנות מסך מחשב + מסך 40-50" שהמשחקים ירוצו עליו, ואז על הדרך זה גם יחסוך לך את העניין של מערך כרטיסים בשל הרזולוציה הנמוכה יותר.

- אני הייתי מחכה כמה חודשים לכרטיסי המסך החדשים של שיצאו. ממה שניתן לראות מהדורות האחרונים, הכרטיסים שלהם כוללים יותר , לכן ביצוע CF איתם יבטיח שכמות הזיכרון לא תגביל אותך ברזולוציה גבוהה שכזו, אחת כמה וכמה במשחק אונליין.

- מנסיון עבר, זה פשוט לא כדאי לקנות מערכת שכזו, למרות שאתה משתוקק לביצועים עילאיים. בחצי מחיר, אתה יכול לקנות מערכת עם מסך 23", מעבד i5-K, עם GTX770 שיריץ לך משחקים בצורה מדהימה. מי צריך i7 למשחקים? מי צריך קירור מים/קירור אויר מטורף? מי צריך את כל הפיצ'רים והיציאות שממילא לא תשתמש בהם?

אני פשוט אוהב לראות (בציניות) את הפרצופים של האנשים שקנו מחשב ב-10 אלף לגיימינג, ואחרי כמה חודשים יוצאת חדשה (כמו דירקט-איקס), ואומנם המחשב עדיין מריץ הכל על המקסימום, אבל בהגבלה החומרתית שלו. או לחילופין אחרי כמה שבועות ניתן להשיג משהו טוב משמעותית או חדש יותר באותו מחיר. כמובן שכל אלה תקפים לכל אחד שקונה כיום מחשב, אבל הבאסה קטנה משמעותית ככל שאתה משלם פחות על המחשב שקנית.

בכל מקרה, לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...