מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

מעניין איך כל יפיי הנפש הומסריים הסיטו את הדיון ועדיין משווים בין רצח של מחבל שרוצח משפחות בידיעה ובישמחה לבין

טעויות שקוראות מפעם לפעם.

החיילים שמתעללים במחסומים הם שמאלנים קיצוניים חברי כנופיית אורי אבנרי שבשליחותו מבצעים

מפעם לפעם פרובוקציות במחסומים הם אלה שמתעללים כדאי שצהל יוצג כצבא כובש ואכזר וכדי שישראל תוצג

בצורה מכוערת ואז לשיטתו של אורי אבנרי מעמדה הבינלאומי של ישראל ידרדר וישראל תאלץ לסגת.

אבל ישנם גם מקרים של התעלליות במחסומים שלא מכנופיית אורי אבנרי מה זה אומר?

שום דבר במדינת ישראל יש כל 48 שעות אונס כל 72 שעות רצח וכל 12 שעות התעללות בבני אדם

כל 16 שעות שוד מה הפואנטה?

צהל משקף את החברה הישראלית כמו שבכל מקום יש סוררים שמתעללים כך גם בצבא יש

מה עושים כל יפי הנפש האלה?

הם לוקחים כמה עשרות מקרים שבוצעו על ידיי כמה עשרות חיילים ומשמיצים כמה עשרות אלפי חיילים ששומרים

כחוק במסירות ולמען ביטחון המדינה ומכפישים צבא שלם .

הם שכחים את המקרה של הטבח בחיילי צהל בצלף ירה במחסום והם שכחו את אותם "אזרחים תמימים"

שנשאו על גופם מטען נפץ וכשהגיעו למחסום פוצצו את עצמם ואחר כך עוד באים בטענות למה היד של החיילים על ההדק קלה.

הינה עוד מיקרה של "אזרחית תמימה" שביקשה לעבור במחסום כי היא סובלת מבעייה ברגל עים פלטינה

החייילים הטובים התחשבו ונתנו לה לעבור למרות שהגלאי ציפצף ונחשו מה היה באותה "רגל פלטינה"?

מיטען נפץ שפוצץ והרג 4 חיילים במחסום שהאמינו בטוב לב ונתנו לפשועת לעבור.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2858938,00.html

למה התפוצצה המחבלת?

כי יש לה "אידיאולוגיה" היא בגדה בבעלה אז הבעל והמאהב החליטו כפיצוי על מעשיה התלך ותפוצץ חיילים

אורי אבנרי הזה שאתה מדבר עליו היה פעם(לפני 40 שנה) ביחידה שפיצפצה עצמות של פלסטינים סוררים. מענין אותי אייך הוא עשה תפנית חדה כל כך.

???

וכן, אתה לא מחדש לנו כלום. ידוע שהם מעשים שפלים וירודים בשביל להוריד עוד כמה יהודים על הדרך, ושאין בהם אמונה.

אני נזכר פעם בטריק מלוכלך שלהם, אחד הקצינים במשטרה הפלסטינית גרם ללינץ' באיש ששכב עם אישתו, הוא גילה את זה וכמובן רצה לנקום, אז הוא הפיל עליו תיק שהוא משתף פעולה עם צה''ל, והתוצאה לא איחרה לבוא.

אבל תחיייך, יש לנו את הצבא הכי מוסרי בעולם!, זה בהחלט יכול לנחם את משפחות הנרצחים לא?. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמו הטיפש ההוא מעמוד 5 או 6 שטען שחיילי צה''ל אונסים פלסטיניות, הראיתם פעם פלסטינית במציאות?

זה מזכיר לי את הבדיחה עם ההוא שנתקע במדבר והיה מת לקצת אקשן, והיה איתו גמל, אז הוא מנסה להגיע לתנוחה המתאימה, ולא הולך לו. בקיצור עוברת בלונדינית ברכב עם מנוע מפרפר, ונתקעת בדיוק ליד כל ההתרחשות. האיש ניגש מתענין, ומתקן את המכונית.

הבחורה פונה אליו בהכרת תודה של: "אני יכולה לעשות בשבילך משהו? כל דבר שתרצה". האיש מביט בעיניה ואומר: " את מוכנה לתפוס לי את הגמל..." :-X

הקיצר, לך תתווכח איתם.

דין צודק נתת לפלסטינאים במשפט הגאוני שלך,

זה מזכיר לי את הסיפור שליהודים יש כובע כדי שלא יראו את הקרניים שלהם..

רק שזה לא סיפור מצחיק כמו שלך, כנראה חוש ההומור שלך גדול עליי.

ובהמשך למשפט הזה, מי שמספיק אידיוט כדי לכתוב את זה בפורום, לא יעזרו גם מיליון מילים. תהיה לי בריא, אולי יום אחד תגדל, אולי לא. מה שבטוח תהיה שופט מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דין צודק נתת לפלסטינאים במשפט הגאוני שלך,

זה מזכיר לי את הסיפור שליהודים יש כובע כדי שלא יראו את הקרניים שלהם..

רק שזה לא סיפור מצחיק כמו שלך, כנראה חוש ההומור שלך גדול עליי.

ובהמשך למשפט הזה, מי שמספיק אידיוט כדי לכתוב את זה בפורום, לא יעזרו גם מיליון מילים. תהיה לי בריא, אולי יום אחד תגדל, אולי לא. מה שבטוח תהיה שופט מצוין.

לא גאוני, אין צורך להגזים.

פשוט הייתי ישיר ובוטה, אייך לעזאזל יכול להיווצר מצב שחייל צה''ל יאנוס פלסטינית?

החייל עיוור? הוא יצא מדעתו?

מה גם שאף פעם לא שמעתי על משהו כזה, לא בעיתונות, לא מפי דוברי חמאס ג'יהאד או רשות.

אבל אצלך זה מסתדר: "חיילי הכיבוש אנסו אותם בברוטליות." תשמע אתה תגדל אני מניח, ואם לא תחטוף אותך פלסטינית עבת בשר, ורק אז אולי, תבין מה שאמרתי.(גם אם בבוטות.)

תבריא במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

]http://www.knesset.gov.il/process/docs/egypt.htm

בהסכם המשלים בדבר כינונה של אוטונומיה מלאה בגדה המערבית של נהר הירדן וברצועת עזה, שנחתמו בוושינגטון ביום ה26 במארס 1979 לסה"נ.

1) יש חורים בהסכם, הוא לא מנוסח לפרטים, למשל אין שם גבולות, לא כתוב "קווי 67" למשל

2) לא מדובר על מדינה אלא על אוטונומיה מלאה, שאת זה ניסו להסדיר בעזרת הסכמים, אבל עראפת ה"חכם" החליט שהוא לא יכול לחיות בשלום ופוצץ הכל.

3) בדבר עזה, כבר אמרתי, אין לנו מה לחפש שם, זה לא מקום קדוש, ולא ארץ אבות, המקום הזה אף פעם לא היה שלנו.

את ניסנית ואלי סיני אין טעם ממשי לפנות, זה ממש מעבר לגדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גאוני, אין צורך להגזים.

פשוט הייתי ישיר ובוטה, אייך לעזאזל יכול להיווצר מצב שחייל צה''ל יאנוס פלסטינית?

החייל עיוור? הוא יצא מדעתו?

מה גם שאף פעם לא שמעתי על משהו כזה, לא בעיתונות, לא מפי דוברי חמאס ג'יהאד או רשות.

אבל אצלך זה מסתדר: "חיילי הכיבוש אנסו אותם בברוטליות." תשמע אתה תגדל אני מניח, ואם לא תחטוף אותך פלסטינית עבת בשר, ורק אז אולי, תבין מה שאמרתי.(גם אם בבוטות.)

תבריא במהרה.

אתה מדבר מחוסר ידע

אם לא שמעת, אתה פשוט עוצם עיניים ואוזניים

עיוור, זה מה שיש לי להגיד עלייך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אונס פלשטיניות??? הן נראות כמו החיים שלי באמת וגם אם לא, לא יכול היה להווצר מצב שבו זה היה קורה ואם זה היה קורה, זה כבר היה מופיע בכל הטלויזיה העולמיות כי כולם מתים לשמע רפש שכזאת עלינו, ועל חיילינו.

שמעתי על חיילים שגונבים ושמרוקנים כיסים של פלשטינים, שמחטיפים להם פה ושם, אני לא אומרת שזה בסדר, בכלל לא, אבל אונס?! לא הגזמתם? מי האידיוט שמנסה להשוות את צה"ל לצבאו של אטילה ההוני שכובש, שודד, רומס ואונס?

הצבא שלנו לא מושתת על אידיולוגיה של "Rip their flesh, burn their hearts, stab them in the eyes, rape their women as they cry", וגם אם יש חלאות הסאדיסטים בשורות הלוחמים שלנו, קשה לי להאמין שהם משתווים לאכזריותם של אנשי חמאס ותומכיהם בראשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה מבוסס ה"לא נראה" לי הזה?? על מה? אני אענה לך, על כלום. חבל באמת שלא שמרתי את העיתון, אבל אני יכול לספר לך את עיקר הכתבה מהזיכון - פלסטינית נמצאה מסתובבת בשטח הארץ ע"י חיילים. הם לקחו אותה לבסיס, שרפו לה את הבגדים והכניסו אותה לחדר נעול. אחרי כמה שעות נכנס המפקד, כביכול בשביל לחקור אותה. כמובן שתוך 5 דקות הוא התחיל לטחון אותה, ובחדר אוכל אח"כ התרברב מעצמו כמו איזה אידיוט, והזמין את כל הפקודים שלו לעשות עליה סיבוב גם. ביום השני או השלישי(!) אחרי כמה אונסים קבוצתיים כאלה, העלו אותה לג'יפ, נסעו למקום מבודד, ירו בה וקברו אותה.

זה התפרסם במוסף הארץ לפני כמה חודשים, כתבה נרחבת של סביבות 5 עמודי טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:eek2:

קצת קשה לי להאמין, אני בד"כ מתעדכנת בחדשות אבל את זה לא שמעתי. טעות שלי, אני מודה אבל עדיין זאת אינה תופעה וזה לא משקף את המדגם הכללי. אותם חיילים והמפקד שלהם וכל אותם האנשים שהיו בחדר אוכל, שמעו ולא עשו דבר (נשים בפרט שצריכות להיות מודעות לרגישות של כל מה שקשור בתקיפות מיניות) צריכים להיענש בחומרה ולעוף מצה"ל כי זה לא מקומם - מקומם עם הרוצחים והאנסים בבית הסוהר. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה מבוסס ה"לא נראה" לי הזה?? על מה? אני אענה לך, על כלום. חבל באמת שלא שמרתי את העיתון, אבל אני יכול לספר לך את עיקר הכתבה מהזיכון - פלסטינית נמצאה מסתובבת בשטח הארץ ע"י חיילים. הם לקחו אותה לבסיס, שרפו לה את הבגדים והכניסו אותה לחדר נעול. אחרי כמה שעות נכנס המפקד, כביכול בשביל לחקור אותה. כמובן שתוך 5 דקות הוא התחיל לטחון אותה, ובחדר אוכל אח"כ התרברב מעצמו כמו איזה אידיוט, והזמין את כל הפקודים שלו לעשות עליה סיבוב גם. ביום השני או השלישי(!) אחרי כמה אונסים קבוצתיים כאלה, העלו אותה לג'יפ, נסעו למקום מבודד, ירו בה וקברו אותה.

לי זה נשמע כמו urban legend, אם היה מדובר במעשה כה חמור כפי שאתה מתאר הייתי מניח שהוא היה מעורר רעש גדול למדי. והעובדה שלא ראיתי אותו באף אחד מהעיתונים הגדולים ( מעריב , ידיעות ,ynet) בהחלט מאפילה על אמינותו. אם יש לך מקור של הידיעה אני אשמח אם תסרוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שפספסת לחלוטין את הנקודה בהודעה הקודמת שלי.

הכוונה שלי הייתה שלולא כל צד היה מטיל את מלוא האשמה על הצד השני במקום להבין שהוא אשם בדיוק באותה מידה, הסכסוך יכל להסתיים לפני הרבה מאוד שנים. אין כל קשר לשורשי הסכסוך.

בכלל לא הטלתי את כל האשמה על הצד השני, מה קשור מי אשם לעובדה שהם לא מוכנים להתפשר ולהגיע להסכם? כבר מזמן אף אחד לא מדבר על מי אשם.

אני פשוט מציין את העובדה הפשוטה והידועה שכל נסיון מצדנו לבוא לקראתם נגמר ברצון שלהם להשיג יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) יש חורים בהסכם, הוא לא מנוסח לפרטים, למשל אין שם גבולות, לא כתוב "קווי 67" למשל

2) לא מדובר על מדינה אלא על אוטונומיה מלאה, שאת זה ניסו להסדיר בעזרת הסכמים, אבל עראפת ה"חכם" החליט שהוא לא יכול לחיות בשלום ופוצץ הכל.

3) בדבר עזה, כבר אמרתי, אין לנו מה לחפש שם, זה לא מקום קדוש, ולא ארץ אבות, המקום הזה אף פעם לא היה שלנו.

את ניסנית ואלי סיני אין טעם ממשי לפנות, זה ממש מעבר לגדר.

ראשית, כל רצועת עזה היא 450 קמ"ר, השטח שאתה מדבר עליו הוא בערך 10% מהשטח... ויושבים עליו פחות מ1000 אנשים (לעומת 50% מהשטח שכרגע בשליטה פלסטינאית, ויושבים עליו 2000000 (שני מיליון...) אנשים). אולי בשבילנו אין טעם ממשי לפנות, אבל בשביל ה2000000 אנשים האלו שחיים בצפיפות הגדולה בעולם, אולי כן. לא יודע.

מזכיר לי את הכתבה שקראתי בשבוע שעבר בעיתון על זה שצה"ל הורס שכונה שלמה של ערבושים בעזה כי היא קרובה מידי לישוב יהודי ברצועה שגרים בו 16 מישפחות. שכונה שלמה. מעל ל10 בלוקים... מעל ל500 אנשים. ואני חשבתי שההיגיון אומר לפנות כמה שפחות...

ושנית. כן כתוב שם אוטונומיה מלאה, כמו שכתוב בהצהרת בלפור בית לאומי. למישהו יש ספק על מה מדובר????

לא, לא כתוב קווי 67, אבל כתוב בהסכם שאנחנו חתמנו עליו, שהשטח מיועד להחזרה. זה מה שרצית לראות בשביל להאמין, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מבין את הטרור כי הוא לא עיוור כמו רוב הימין בארץ, הוא מפנה אצבע מאשימה אלינו כי אנחנו אשמים במצב באותה מידה כמו שהפלשתינים אשמים והוא מזוהה עם השמאל כי זו זכותו הדמוקרטית. מה אתה רוצה ממנו?

אתה רואה אתה מסכים איתי, הוא מבין את הטרור ומפנה אצבע מאשימה אלינו.

אני לא מתווכח עם זה, גם לא עם זכותו הדמוקרטית להביע את דעתו ההזויה והמוטרפת הדומה לחשיבה של מנהיג כת משיחית קיצונית.

ואני לא רוצה/ארצה ממנו כלום, רק להביע את דעתי כלפיו. :-X

אכן קראתי וקיבלתי בהבנה את דעתך על זה שאני עיוור, אולי אתה צודק, ואם תוכיח זאת, אני אהיה מוכן להתנצל.

ביינתים בהיעדר כל ראיה ממשית למיתוס הזה, אני אדבוק בעמדותי. :-X

זה מדהים שרק אתה ובר קמצא(נייס1) משכנעים אותנו שזה אמיתי, ולא שמעתי על זה שום התיחסות, לא מתמר גוזנסקי ולא מלפיד, בשארה, הראיס, או סתם גמל.

וזה היה רק בהארץ? :o (בעיתון הכי אנטי יהודי שאי פעם קראתי, שהפסיד בלא מעט תביעות דיבה בגלל סקופים מעליבים ואינטרסנטים.) גם לידיעות ומעריב לא חסר, אבל אצלהם אם יש ביסוס לאגדה כזאת זה מתפרסם בלי חשבון או התרעה.

תוכיח לי, ואתנצל.(אפילו לינק פשוט.)

עד אז.. :-X

נ.ב

אני כמעט מתפקע מצחוק שאני קורא "חבל שלא שמרתי את העיתון.", עושה רושם מדבריך כאילו כל יום מתפרסמות כאלה כתבות, וזו הייתה רק אחת בים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין לאף מילה שלך. זה נראה לך באמת הגיוני? ונראה לך הגיוני שכזה דבר יקרה ואף אחד פה בפורום לא ישמע הזה? הרי אם זה היה קורה זה היה הסקופ הכי גדול של המאה ה-21!

ו MoRtZkInG:

צר לי להיות זה שמודיע לך אבל צה"ל לא הורס שכונות שלמות, בהם גרות משפחות, בגלל שהם גרים קרוב ליהודים, כמה שזה נשמע לך טיעון יפה.

אני פשוט לא מאמין כמה תמימים אתם יכולים להיות, איך לעזאזל אתם מאמינים לדברי הסתה ושקרים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, כל רצועת עזה היא 450 קמ"ר, השטח שאתה מדבר עליו הוא בערך 10% מהשטח... ויושבים עליו פחות מ1000 אנשים (לעומת 50% מהשטח שכרגע בשליטה פלסטינאית, ויושבים עליו 2000000 (שני מיליון...) אנשים). אולי בשבילנו אין טעם ממשי לפנות, אבל בשביל ה2000000 אנשים האלו שחיים בצפיפות הגדולה בעולם, אולי כן. לא יודע.

מזכיר לי את הכתבה שקראתי בשבוע שעבר בעיתון על זה שצה"ל הורס שכונה שלמה של ערבושים בעזה כי היא קרובה מידי לישוב יהודי ברצועה שגרים בו 16 מישפחות. שכונה שלמה. מעל ל10 בלוקים... מעל ל500 אנשים. ואני חשבתי שההיגיון אומר לפנות כמה שפחות...

השטח אני מדבר עליו בעזה מוקף באדום,

על איזה 10% לעזאזל את מדבר??

roikatz-gazamap1.jpg

ושנית. כן כתוב שם אוטונומיה מלאה, כמו שכתוב בהצהרת בלפור בית לאומי. למישהו יש ספק על מה מדובר????

לא, לא כתוב קווי 67, אבל כתוב בהסכם שאנחנו חתמנו עליו, שהשטח מיועד להחזרה. זה מה שרצית לראות בשביל להאמין, לא?

בקשר להסכם,

כן, אחרי שקראתי אותו בעיון, השטח אכן מיועד להחזרה.

זה גם מה שמשה דיין אמר אחרי 67,

אבל משהו קטן השתבש,

המצרים לא חשבו שתפרוץ כאן מלחמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הגיוני, כי אתם מוכיחים שוב ושוב שאתם אטומים לכל דבר שלא מתיישב בדיוק עם ראיית העולם הצרה שלכם

הארץ עיתון אנטי יהודי? אוקיי אחי

שוב, זה פורסם לפני כמה חודשים ואין לי מושג איך להגיע לזה

כתבות כאלה באמת לא מתפרסמות כל יום, והרבה מזה זה בגלל כיסוי של השלטון שלא ממש רוצה שדברים כאלה יובאו לידיעת הציבור, כי זה לא עושה לו את הרושם הכי טוב, בלשון המעטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...