מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

אתם רק שוכחים למה העם הפלסטינאי מתקוממם, והוא משתמש רק בכוח.

העם הזה כבר 37 שנה חיי תחת כיבוש, אנחנו שוללים מהם את כול הזכויות אדם האפשריים, משתלטים על האדמה שלו, אחרי זה מגבילים את חופש התנועה שלו, גוזלים להם את הפרנסה (הD 9 הישראלים עשו שמות באדמות החקלאיות שלהם, כאשר הם משחיטי כמעט כל חלקת אדמה של הפלחים, צהל גם מחרים קרקעות חקלאיות ומגבילים את חופש שיטחי המראה מטעמים ביטחוניים, מתילים כתרים וסגרים על האוכלוסיה).

המחסומים והקטרים חונקים את האוכלוסיה , מה שמביא ליעוש טוטלי ולהתקוממות, ולחשיבה שרק דרך הכוח הם הם ישיגו את מבוקשם, להעיף את הכובש הציוני מאדמתם. (בדיוק כמו בתקופת המחתרות היהודיות בארץ).

הפלגים והזרמים וקיצוניים צומחו וגדלו למימדים מפלצתיים בקרב העם הפלסטיני,אך ורק בגלל הדיכוי והכיבוש של ממשלות לדורותה.

כחו לדוגמה את העיר יריחו זה העיר היחידה שלא נגעו בה בחומת מגן וכמעט בכול האינטפדה, יריחו זו העיר הכי משגשגת מבחינה כלכלית (הקזינו שאוסטרים בנו שם, מפעלים בשיטוף ערבי ישראלי, והכי חשוב מעבר הגבול עם ירדן) וחברתית וביטחונית, הCIA הקים שם מחנות אימונים לשמירת אישים ולהכשרת שוטרים פלסטינאים לפני שנה וחצי, כל זה בגלל שבעיר הזאת בכלל לא הייתה תחת כיתור או דיכוי, ולכן גם הזרמים הקיצוניים כמו החמאס והג'יאד בכלל לא מהווים כוח פוליטי/חברתי/צבאי.

לעומת זאת ברצועת עזה (איפה שאני משרת כיום, אמן יפנו את המקום המקולל הזה) ההמחוררת בהיתנחלויות שתקועות כמו עצם בגרון בלב אוכלוסיה פלסטינאית, הזרמים והפלגים הקיצוניים חוגגים בגלל הדיכוי.

כל עזה ניראת כמו מדבר צחיח בגלל כל עבודות השיטוח של הD9, במיוחד באזור מורג ונצרים. הרצועה חצויה לשלושה חלקים, רוב עורקי התחבורה ברצועה מורשים רק לרכבים ישראלים, פלסטינאי שרוצה לבקר את דודה שלו שגרה רק 30 קילומטר ממנו יצתרך לעשות עיקוף שיעריך לו את הדרך בכמה שעות טובות, וכמובן שלא לדבר על כל המחסומים שמיבשים אותו עוד מה שעות טובות.

יש גשר אחד שנמצא באזור כפר דרום, שדרכו עוברים רכבים של כוחות הביטחון והמתנחלים בסבבה, אבל מתחת לגשר הזה בנו כביש קטן עם שער שפותחים אותו פעם בכמה דקות, ובכביש הזה יש תור של רכבים פלסטינאי שלא נגמר בערך בארוך של 2 קילומטר עד 3, רק בגלל שאסור להם לסוע על הצירים של המתנחלים, כל פעם שאני רואה את זה אני חוטף חלחה .

חשוב לי להבהיר שפלסטינאי לא כאלו תמימים, חלק מהכבישים שצהל חסם את התנועה אליו לאוכלוסיה פלסטינאית, היא בגלל פיגועי שקראו על הציר, או מפרדסים שמחבלים תפסו מחסה בו והוציא ממנו פיגוע ירי.

ואין שום הצדק בעולם שאוטובוס יתפוצץ בלב המדינה (אבל כנראה זו הדרך היחידה שאנחנו מתחילים להתעורר, לטוב ולרע).

אבל דבר אחד בטוח שדרך ההתנחלויות והכיבוש לא נשיג כלום.......

המאבק הפלשטיני-ישראלי הוא פשוט מעגל מחזורי ומתמשך שמישהו חייב לעצור אותו אבל זה לא יכול להיות חד צדדי.

אני מסכימה ב-100 אחוז שצרייך לפנות את ההתנחלויות בעזה וממש הוצאת לי את המילים מהפה, ההתנחלויות האלו שם הם כמו חורים בגבינה שוויצרית (פלשטינית). אם זה לא מספיק, אז כמה חיילים נהרגים שם, זה סתם. מסרנו את עזה מזמן והישובים היו צריכים להתפנות עוד בהסכם, למה הם בכלל נשארו שם? כבר כמעט ועדיף היה להשאיר אותם שם לבד ושיעשו מה שהם רוצים אבל האחריות עליהם כאזרחי מונעת מאיתנו לעשות כך (בכלל, היו שוחטים אותם ליום המחרת...).

מה כן, אני תומכת בבניית גדר. אם כבר יהיו 2 מדינות אז שיהיו להן גבולות מוגדרים ומגודרים לטובתן והגנתן שלהן כדי שלכל אחד תהיה שליטה על מי שנכנס ומי שיוצא, זה לגיטימי. מעבר חפשי הוא בלתי אפשרי גם מסיבות טרור וגם מחשש לגורמים פליליים כגון סוחרי סמים וכיו"ב. למה לכל הרוחות מתנגדים לבניית הגדר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שמע אתה בטח בן 12 או 13, ואני סולח לך שאתה מדבר בצורה כזאת. :o

בכל מקרה, תפסיק עם העמדות הצבועות שלך, ותדבר לענין.

"אתה צבוע ומתחסד,ולך לא איכפת ממוות של ישראלים. נוח לך לומר שישראל אשמה, והפלסטינים הם קורבנות של . נו טוב יש גם כמוך."

(רואה, גם אני יכול להביא "עובדות")

בקשר לחו'ל

אם תגיע לשם (לא לפני גיל 22 ) אל תתפלא אם תשמע את המילה "פאשיסט" מסטודנטים מוסלמים ששורצים שם במאות.(במידה ויהיה לך את האומץ לעמוד על דעתך בנושא זכות הקיום של .)

וכן, אתה יכול למצוא סטודנטים נורמלים, שלא מתענינים בפולטיקה.(לא כולם מוסלמים. ;D )

נ.ב

אני ממליץ לך לצפות בסרט שלא חידש לי הרבה, "עימות בקונקורדיה" זה יתן לך מעט מושג על מה אני מדבר, ילד.

נילך שטות שטות.

1.את הגיל שלי אתה יכול לראות אם תקליק על הפרופיל שלי. אבל אני מניח שזה היה קשה מדי עבורך, אז נניח לזה.

2.עדיין לא הבאת לי מקור לנתון המעניין שלך ש50 אחוז מהפלשטינאים תומכים בטרור. ברור שאתה התעלמת מזה כי

אין לך איזהשהם הוכחות חוץ מדיבורי סרק.

3. הבורות שלך עוד פעם שוברת שיאים. אכפת לי ממוות של ישראלים. אכפת לי ממוות של שני העמים. אבל,נו, מה אפשר לצפות

מאדם שמכליל ומכניס לי דברים לפה כדי שיהיה נוח לו. לך תקרא תגובות קודמות שלי ותבין שאני לא נגד מלחמה בטרור, אני נגד

הריגת אזרחים חפים מפשע, בשני צדדי הקו הירוק.

4. אם אני אגיע לחו"ל אז בוודאי לא לאוניברסיטה, כי אני מתכוון לסיים פה תואר ואז כבר לנסוע.

5. לא מכיר את הסרט, אם תהיה לי הזדמנות לראות את זה אני אראה.

ובנימה אישית יותר, אתה מוכיח את טיפשותך פה בצורה יוצאת דופן. לא רק שאתה מתייחס אליי בזלזול, אתה גם

מכניס לי מילים לפה, מעליב אותי ובוחר להצמיד לי סטריאוטיפים של שמאלן קיצוני, בעוד שאתה לא מכיר אותי בכלל. וכל זה במקום

להוכיח את הטיעונים שאמרת(50 אחוז....זוכר?). לתשומת לבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוערות הנפש הישראלית במיטבה

כל מי שמשווה בין שני התצדדים הוא אדם חסר מוסר וכפוי טובה כלפי צהל ומדינת ישראל

הם משווים בין אישה פלשתינית שיושבת במסעדת מקסים ואוכלת בשר חזיר במשך שעה, היא רואה את התינוקות הצוחקים

היא רואה את המשפחות אוכלים במסעדה וכעבור שעה היא מפוצצת לחתיכות משפחות שלמות עים ילדים.

זהו פשע של מפלצת .

ומהצד השני של המיתרס יושב לו במסוק חייל צהל ומנסה לחסל נקודית את השולח של אותה המיפלצת שהיתפוצצה במסעדה

ולא מתוך כוונת זדון ייתכן והרג אדם או שניים.

מי בכילל יכול להשוות בין שני הצדדים?

אדם דו פרצופי שמתיפיייף ומשחק אותה נאור.

בקשר לעזיבת הארץ אני ממליץ להם ללכת לגור בהולנד יש שם קהילה מוסלמית חמה שתקבל את פניהם

או לצרפת שבדייה ודנמרק שיילכו לשם ויתאסלמו אני בטוח שהם עוד יתחרטו על הרגע שעזבו את הארץ.

הגיזענות קיימת בכל אירופה וגם באמריקה שילכו כל אותם צבועים לשם ויראו למה קמה מדינת ישראל

ולמה חיילם אמיצים נילחמים על קיומה.

הדבר היחיד הוא מבחינה כלכלית שבארץ הזאת אין פיתרון כתוצאה מחייות האדם הפלסתינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נילך שטות שטות.

1.את הגיל שלי אתה יכול לראות אם תקליק על הפרופיל שלי. אבל אני מניח שזה היה קשה מדי עבורך, אז נניח לזה.

2.עדיין לא הבאת לי מקור לנתון המעניין שלך ש50 אחוז מהפלשטינאים תומכים בטרור. ברור שאתה התעלמת מזה כי

אין לך איזהשהם הוכחות חוץ מדיבורי סרק.

3. הבורות שלך עוד פעם שוברת שיאים. אכפת לי ממוות של ישראלים. אכפת לי ממוות של שני העמים. אבל,נו, מה אפשר לצפות

מאדם שמכליל ומכניס לי דברים לפה כדי שיהיה נוח לו. לך תקרא תגובות קודמות שלי ותבין שאני לא נגד מלחמה בטרור, אני נגד

הריגת אזרחים חפים מפשע, בשני צדדי הקו הירוק.

4. אם אני אגיע לחו"ל אז בוודאי לא לאוניברסיטה, כי אני מתכוון לסיים פה תואר ואז כבר לנסוע.

5. לא מכיר את הסרט, אם תהיה לי הזדמנות לראות את זה אני אראה.

ובנימה אישית יותר, אתה מוכיח את טיפשותך פה בצורה יוצאת דופן. לא רק שאתה מתייחס אליי בזלזול, אתה גם

מכניס לי מילים לפה, מעליב אותי ובוחר להצמיד לי סטריאוטיפים של שמאלן קיצוני, בעוד שאתה לא מכיר אותי בכלל. וכל זה במקום

להוכיח את הטיעונים שאמרת(50 אחוז....זוכר?). לתשומת לבך.

OMG

אתה צוחק עלי נכון? :o :o

אתה בכוונה מתעלם שהדברים שלי הם בתוך גרשיים, בכדי להמשיך בטיעונים שלך?

תשקיע קצת בקריאה והבנת הנקרא בדחיפות.

1. :-\

2. כן לא הבאתי הוכחות כי הרשת עמוסה בהם, הנה משהו קטן.

http://find.walla.co.il/ts.cgi?q=%F1%F7%F8+%F4%EC%F1%E8%E9%F0%E9%ED&t=100

3. אני ממש לא רוצה להגיב על מי בור וטיפש פה.

4. בהצלחה.

5. שוב, אני ממליץ.

הבהרה: לא הכנסתי לך מילים לפה, אם לא הבנת עד עכשיו. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG

אתה צוחק עלי נכון? :o :o

אתה בכוונה מתעלם שהדברים שלי הם בתוך גרשיים, בכדי להמשיך בטיעונים שלך?

תשקיע קצת בקריאה והבנת הנקרא בדחיפות.

1. :-\

2. כן לא הבאתי הוכחות כי הרשת עמוסה בהם, הנה משהו קטן.

http://find.walla.co.il/ts.cgi?q=%F1%F7%F8+%F4%EC%F1%E8%E9%F0%E9%ED&t=100

3. אני ממש לא רוצה להגיב על מי בור וטיפש פה.

4. בהצלחה.

5. שוב, אני ממליץ.

הבהרה: לא הכנסתי לך מילים לפה, אם לא הבנת עד עכשיו. :-\

אתה כן הכנסת, טענת שאני צבוע ומתחסד ולא אכפת לי מהרג ישראלים וכל שאר הגיבובים שלא אחזור כאן.

לגבי הסקר שהבאת, הנתונים הכי עדכניים שם הם לפני שנה וחצי, קצת לא מעודכן הייתי אומר. חוץ מזה, אולי באמת

יש הרבה תומכים בטרור ברשות ובגדה, נכון, אבל כל פעולת צה"ל שהורגת אזרחים חפים מפשי רק מוסיפה לשנאה

שם...תזכור למה יצאה המתאבדת במסעדת מקסים. כנקמה על מות בעלה או קרוב משפחה שלה.

זה מעגל דמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנים בנים, דיי לריב, Play nice...

ובקשר למחבלת המתאבדת, אם אינני תועה היא בהתחלה ריססה את כולם עם ואח"כ התפוצצה, אם זכרוני אינו מטעה אותי, כך לפחות העלו המסקנות של התחקיר הראשוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראיון האחרון שנתן מפקד חיל האוויר דן חלוץ לתוכנית עובדה הוא אמר במפורש כי אם היה יודע שהיו נהרגים 15 איש הפעולה לא הייתה יוצאת לפועל...

זה בדיוק ההבדל בינינו לבינם: אם אנחנו יודעים שהולכים להיהרג 15 חפים מפשע (ולפי דעתי אם היו יודעים בצורה וודאית שיהרגו 5, או 1 לצורך העניין, עדיין היו חושבים על זה לעומק ואולי אפילו מבטלים לגמרי), אנחנו מבטלים את הפעולה אפילו שסביר להניח שזה יעלה בחיי אדם נוספים שלנו (בין אם חיילים או אזרחים).

אצלם, זה בדיוק ההיפך: אם הולכים להיהרג 15 חפים מפשע מבטלים את הפעולה, כי זה פשוט לא מספיק... ממש בזבוז של חומר נפץ.

עצם העובדה שאנחנו בכלל שוקלים את אובדן החיים מהצד השני, כבר מציבה אותנו כמה רמות מעל חיות האדם האלה.

וזה מאוד משנה כלפי מי אנחנו מכוונים את הנשק שלנו. אם הפלשתינאים היו תוקפים רק מוצבים של צה"ל או חיילים, אז אני עוד איכשהו יכול להבין אותם (למרות שיש הבדל בין תקיפה מדויקת-או "חיסול"-לבין לינץ'). אבל בשניה שהם תוקפים במתכוון חפים מפשע, הם איבדו כל זכות לתקוף אותנו ולדעתי גם איבדו כל צלם אנוש.

ואל תביא לי דוגמה של חייל/ים בודד/ים שתוקפים אזרחים "כי מתחשק להם". אותם אנשים הם פושעים וצריך לטפל בהם במלוא העוצמה. אבל אני עוד לא ראיתי מקרה שבו המון זועם של עשרות אם לא מאות ישראלים שמכלים את זעמם באיזה פלשתיני מסכן שטעה בדרך והגיע, נגיד, לת"א. לעומת זאת אני כן ראיתי פלשתינים עושים משהו כזה. והם גם התפארו בכך אחרי כן (ר' את התמונה של המפלצת שמראה למצלמה ידיים מגואלות בדם של החיילים שהוא רצח). עכשיו תגיד לי-אתה באמת יכול לשבת ולדבר בהגיון עם חיות כאלה? ופה אתה גם לא יכול להגיד שזה "קיצונים בודדים שפועלים על דעת עצמם". מדובר בהמון. וזה אומר משהו.

ולפת' פיינדר או כל מישהו אחר שרוצה לרדת מהארץ והוא "כבר ימצא איזה מקום בלי אנטישמיות או שנאה למדינת ישראל"-אני מאחל לכם באמת בהצלחה. אולי בג'מייקה או תאילנד הכפרית או משהו. או במיקרונזיה....

נ.ב

אנשים, תעשו משהו עם שגיאות הכתיב שלכם! פשוט מזוויע לקרוא הודעה של 10-15 שורות עם 4 שגיאות בכל שורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפת' פיינדר או כל מישהו אחר שרוצה לרדת מהארץ והוא "כבר ימצא איזה מקום בלי אנטישמיות או שנאה למדינת ישראל"-אני מאחל לכם באמת בהצלחה. אולי בג'מייקה או תאילנד הכפרית או משהו. או במיקרונזיה....

עם הגזענות בארץ והשנאה שיש לא רק כלפי ערבים אלא גם כלפי אנשים עם דעות שונות מימין קיצוני אז עדיף כבר לגור

בחו"ל. וכן, תמשיכו לחשוב שכל העולם שונא אותנו, זה כל כך אופיני לישראלים.....כולם נגדנו, אנחנו הכי צודקים, בדם ו

באש את הערבים נגרש...(*ציניות למי שלא הבין*)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הגזענות בארץ והשנאה שיש לא רק כלפי ערבים אלא גם כלפי אנשים עם דעות שונות מימין קיצוני אז עדיף כבר לגור

בחו"ל. וכן, תמשיכו לחשוב שכל העולם שונא אותנו, זה כל כך אופיני לישראלים.....כולם נגדנו, אנחנו הכי צודקים, בדם ו

באש את הערבים נגרש...(*ציניות למי שלא הבין*)..

דבר ראשון לפני שאני מתחיל לכתוב אני רוצה לומר שאני שמאלי בדעותי...

לדעתי אתה מצטדק יותר מדי ומרגיש שאתה מעל כולם, נכון הימין חזק בארץ אבל כרגע גם הימין וגם השמאל מסכימים על הפרדה ופירוק ההתנחלויות(לפי הצהרות למיניהן).

בנוסף לגבי ההערות לגבי האנטישמיות הגואה בחו"ל אני מסכים עם רוב הדברים שנאמרו וגם אני ממליץ למי שיכול להשיג את הסרט "עימות בקונקורדיה"(או משהו דומה לזאת)(ששודר ביום שלישי בערוץ 11) זה סרט שמראה הרבה מאד על המוסלמים בחו"ל ועל הצביעות שלהם.

ועכשיו לציטוט דבר ראשון רוב המדינות בעולם שונאות אותנו או שלא אכפת להן מאיתנו ואלה ש"אוהבות" אותנו כנראה אוהבות אותנו מאחת משתי סיבות: תיירות\סחר ומודיעין וכמובן שמספרן של מדינות אלו קטן מאד וכרגע כוללות לדעתי(אני מתכוון למרכזיות) את גרמניה חלק מארה"ב ובריטניה (אני לא מתכוון לעמדת הממשל אלא לתושבי המדינה). בנוסף אולי תפסיק להתנהג בזלזול כלפי דעות של אחרים ותפסיק להתנהג כאילו אתה מעל כולם(זה מופנה לכולם אבל לציטוט הזה במיוחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטדק? מעל כולם? ממש לא. צר לי שאתה קיבלת את הרושם הזה, אך זה לא הכוונה שלי וזה לא מטרה שלי.

כשאני מתווכח עם אנשים פה בעלי דעות ימיניות קיצונית(ראה ערך Micahell bet) אז אני זוכה לכינויים צבוע

ומתחסד...

חוץ מזה מי אתה שתלמד אותי על גזענות ושנאה? לא חושב שאתה עלית מבריה"מ ולא חושב שהרגשת את

השנאה שיש לחלק לא קטן לאנשים לעולים מרוסיה, ואני עדיין לא מדבר על הבוז שכל אחד סופג בת'רד הזה על זה

שמביע צער על זה שאנשים חפים מפשע(שים לב, לא טרוריריסטים) מתים משני הצדדים. האנשים פה אכולי שנאה.

"דובר ארגון טרור" וכו'...על מה? על זה שהביע דעה שונה ממך?

בקיצור מקווה שהעברתי את הנקודה שלי. ולא, אני לא מרגיש מעל כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה לדעתכ(ם) כל המדינות בעולם שונאות אותנו?

על זה אפשר לעשות דוקטורט,

1. זה מושרש אצל הנוצרים, בכנסיות, הטפות, ראה הסרט "הפסיון של ישו" (לא ראיתי, אבל מספיק אנשים אחרים ראו, והראו שם את היהודים כרודפי בצע, וכל הסריאוטיפים הנוצריים הידועים)

2. המוסלמים נגד היהודים (שבשבילם כל ציוני זה יהודי), מאז שקמה המדינה, לפני זה דווקא היו יחסי שכנות טובים.

הערבים פשוט רוצים עוד מדינה,

אחרי הקמת המדינה, סוריה פתאום "נזכרה" שא"י היא חלק מסוריה, מה שלעולם לא היה נכון,

עירק וכל מדינות ערב רצו לחסל את המדינה, למה? אני באמת לא יודע, אולי בגלל שהם היו בקשר הדוק עם הנאצים.

ואלה עשו להם שטיפת מח, וזה היה עוד הרבה לפני ה"כיבוש", הערבים היו עדיפים ב10 דרגות, והמדינה היתה קטנה, והיו כאן אולי 600 אלף איש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה לדעתכ(ם) כל המדינות בעולם שונאות אותנו?

לא כולן, אבל ששורפים בתי כנסת ומאיימים על יהודים קצת קשה לי להאמין שאוהבים אותנו... :-\

לpath finder אני לא מאשים אותך בהתיחסות שלך אליהם אבל זה רק מחריף את הויכוחים פה ונכון הם באמת הגזימו עם ההערות...

ובנוסף אני גם מסכים עם הכבוד שלך לחיי אדם אבל לא להשוואות ביננו לבינהם מכיוון שהם הורגים חפים מפשע ושולחים את אנשיהם למותם וזאת ההתנהגות הכי לא אנושים שקיימת לדעתי ואנחנו לעומת זאת מנסים לפגוע באותם אנשים אשר מעודדים התנהגות זאת, נכון חיסולים ממוקדים ע"י מסוקים\מטוסים מוגזמים ולא בטוחים אבל אני מאמין שעם מידע מודיעיני נכון וכלים מתאימים אנחנו צריכים לפגוע בתשתיות הטרור ואם זה אומר לפוצץ מכונית בעזה אז אני בעד כל עוד חפים מפשע לא נפגעים קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...