Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז למה מוכרים את הגלקסי אס 4 בחנות הפליי? יש אנשים שמעדיפים גרסה נקייה של אנרואיד,קבלת עדכונים לא חצי שנה אחרי ואין צורך להתעסק עם רומים בשביל לקבל את הגרסה החדשה.

ואני אחד מהם, אבל המחיר למכשיר כמו ה x לא אטרקטיבי למרות שמבחינת הביצועים המאיץ הגרפי מרשים ובעקבות שהמסך 720P הוא משאיר אבק לגלקסי 4 ו One

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים המכשירים במכשיר הזה זה הגודל הקטן שלו. מוטורולה ממשיכה להוכיח שהיא בונה מכשירים קומפקטיים באמת!

מסך 4.7 אינטצ' אבל בגודל הפיזי הוא בגודל של ה one s שלי עם 4.3 אינטצ'..

מעבר לזה שעל הנייר אולי לא נראה שהוא בטופ, אבל הטופ חשוב רק למשחקים בתכלס וכשמסתכלים על מבחני המשחקים, הוא די נמצא במקום הראשון.

חווית טובה אני מקבל עם ה one s שלי עם המעבד הנחות משמעותית ועם כבדה יותר, אז כאן זה אני בטוח שניתן יהיה לקבל חוויה של מכשיר דגל.

גם בקשר לסוללה ה"קטנה" אפשר להתווכח שכן זה חשוב מאוד גם מה עושים עם הסוללה ועד שלא יהיה מבחני אמיתיים לא נדע.

אפשר בנתיים להזכר שאייפון 5 עם 1400 מחזיק כמו אנדרואידים עם גדולות יותר.

עוד פיצ'ר מעניין זה מסל אמולד עם מטריצה מלאה ברזולוציה גבוהה.. את זה עוד לא ראיתי וכמו שכהגלקסי 2 יצא כולם נדהמו מהמסך, אני בטוח שפה זה יהיה עוד יותר טוב.

אבל בסופו של דבר המחיר הסופי יקבע את גורלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר אם המכשיר הזה טוב או פחות טוב ממתחריו, אני ככל הנראה אשדרג ממה שיש לי למכשיר כזה או דומה לו.

הסיבה היא לא טכנית אלא עקרונית - אני משער (ואני צריך לבדוק את זה עדיין) שבמחיר המכשיר הזה אין את מס הסחטנות של מיקרוסופט כי אני לא מוכן לשלם אותו.

מיקרוסופט סוחטת חברות ומבקשת תמלוגים על מערכת הפעלה (לינוקס / אנדרואיד) שלא היא פיתחה בתואנה ששימוש בתוכנה זאת מפר אי אלו פטנטים שלה שהיא מסרבת לחשוף את תוכנם. אין להם כלום ובכל זאת הם עוסקים בגביית דמי חסות ע"י הפחדה ואיומים. החברות האחרות נאלצות להסכים מסיבות עסקיות ולא מסיבות עקרוניות. מיקרוסופט לא מעזה לנסות לסחוט חברות שהיו מסרבות מסיבות עקרוניות ושייאבקו מולה בבית המשפט.

חברות כמו סמסונג או LG עושות את החשבון שתשלום לMS יעלה פחות ממאבק משפטי ולא רוצות לסכן עסקים עתידיים איתה ונכנעות. MS מצידה לא תתבע לעולם חברות כמו גוגל או RedHat שיילחמו בבית המשפט וייאלצו את מיקרוסופט לחשוף הכל.

אפשר לקרוא על כך כאן:

http://www.zdnet.com/microsoft-profits-from-linux-patent-fud-7000001598/

או כאן:

http://www.fosspatents.com/2013/04/just-like-one-week-ago-when-foxconn.html

(וזה טיפה בים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, האם לכם יש בעיה אם הטלפון שלכם היה שומע הכל (אני מדבר על ה Moto X) ומחכה לפקודה?

בקיצור אותו סיפור כמו ה .

לדעתי כל מכשיר צריך להגיע עם אפשרות כיבוי הפונקציה של האזנה מתמדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...