Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל

Milford Cubicle

Recommended Posts

http://www.anandtech.com/show/7197/a-quick-look-at-the-moto-x-motorolas-new-flagship

טוב, אז המכשיר הוכרז.

המחיר שפורסם הוא רק המחיר עם חוזה התחייבות לשנתיים מול חברת סלולר בארה"ב - $200 ל 16GB ו $250 ל 32GB.

מה שאומר שכנראה המחיר ללא חוזה יחל ב $500.

המעבד הוא 1.7GHZ דו-ליבתי מסדרת pro, שזה אומר מעבר גרפי זהה לנקסוס 4.

יגיע עם 4.22, וזה כאשר גרסת 4.3 כבר שוחררה לנקסוסים ע"י . לי זה אומר שמוטורולה הם האחראים על מערכת ההפעלה ולא חטיבת , וזה תלוי ברצונם הטוב אם ומתי לשחרר גרסאות חדשות.

הקטע של התאמת הפאנלים לסגנון אישי (יש בכל מני צבעים וטקססטורות) נחמד מאוד למי שזה מעניין אותו.

לעומת זאת, הפונקציה של שליטה קולית מוחלטת במכשיר נשמעת כמו נטו תוכנה, מה שאומר שזה לא בלעדי. לא ברור אם זה יעבוד טוב יותר מהפתרונות הנוכחים, ואם בכלל זה יעבוד בשפות אחרות.

לדעתי מדובר באכזבה לאחר כל ההייפ הרציני. אם המחירים שפורסמו היו מחירים ללא חוזה, אז זה היה מתחיל להיות מעניין, וגם אז בספק, בהתחשב בכך שהנקסוס 4 היה עולה רק $50 יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן דיי מאכזב, מבחינתי בעיקר בגלל הסוללה שהיא סטנדרטית לחלוטין ואפילו חלשה ממתחרים אחרים, והמסך שבמקום לעשות אותו 4.3 עשו אותו 4.7 מה שגורם למכשיר להיות באותו גודל פיזי כמו המתחרים הרגילים בשוק...

בנוסף - אין בו שום דבר יוצא דופן.. אפילו לא הגנה נגד מים שכבר הופכת להיות סטנדרט.

בכל אופן, אחרי כל מיני ויכוחים שהיו פה בדיון, הנה שוב ציטוט נחמד:

Motorola has officially taken the wraps off the Moto X - the first phone that has been entirely developed under the supervision of Google.

http://www.gsmarena.com/moto_x_by_motorola_is_now_official_is_fully_customizable_in_and_out-news-6504.php

ויש ביקורת גם ב-gsm arena:

http://www.gsmarena.com/motorola_moto_x-review-961.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא טען אחרת. אבל "פותח תחת פיקוח גוגל" לא אומר "פותח ע"י גוגל" . וזה גם לא אומר שמשהו בכלל עומד להשתנות בתמיכה העתידית במכשיר, ממה שלמדנו להכיר ממוטורולה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, למרות גודל המסך, הוא דווקא קטן מהמתחרים... ONE, 4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מאוד מקווה שביקוש נמוך יביא לירידת המחיר גם למי שלא מחפש טלפון עם חוזה בארה"ב.

הייתי שמח לשים יד על המכשיר בגלל שילוב של גדולה יחסית למכשירי Mid level ומפרט שלא יצרוך המון אנרגיה (כמו ה-S4 לדוגמה)

אם המחיר יהיה גבוה מ-350 דולר, זה אכן פלופ שלא יתרומם כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לשים יד על המכשיר בגלל שילוב של סוללה גדולה יחסית למכשירי Mid level ומפרט שלא יצרוך המון אנרגיה (כמו ה-S4 לדוגמה)

על איזו סוללה גדולה מדובר? היא דיי סטנדרטית.. כולם דיברו על סוללה מטורפת שתגיע איתו (כמו ה-razor maxx) ובסוף כלום..

אני לא מצליח למצוא בו כמעט שום יתרון על פני ה-Xperia ZR, שהוא כרגע לדעתי (ולא רק לדעתי) הטלפון הכי מומלץ היום בשוק - הוא לא ענק כמו כל השאר, יש לו טובה (כמו של מכשירי הדגל אבל על מסך קטן יותר וברזולוציה נמוכה יותר שהיא הרבה יותר ממספיקה), הוא מהיר מספיק והרבה מעבר למה שאפילו המשתמש הכבד ביותר צריך, והוא מוגן נגד מים.

החיסרון היחיד של הסוני זה הספיקר החלש באופן בולט, אבל האמת ששמעתי קצת השוואות ביוטיוב ועושה רושם שההבדל לא כזה נורא.. לפחות לא מול הדגמים הנוכחיים שהוא מתחרה מולם. זה בהחלט מורגש, אבל לעומת שאר היתרונות לדעתי הוא עדיין בטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משווה את המוטו X ל-one mini או ל- s4 mini ומול שניהם הסוללה שלו גדולה בכ-20 אחוז.

את ה-ZR לא הכרתי ממש עד עכשיו, אבל הוא נראה כמו קוביה מדי לטעמי. למרות שאני חייב להודות שהוא מרשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לקרוא עליו קצת יותר אם אתה מתעניין בשלישיה הנ"ל שציינת. קרא את הביקורת עליו ב-gsm arena...

אגב, ב-ZR מלבד סוללה סבבה לגמרי שמחוברת למסך לא-מפלצתי (שזה רק יתרון מבחינתי, אפילו gsmarena ציינו את ההבדל ברזלוציה כ-"frankly you'd have to be looking from way closer than is comfortable to notice it") יש לו גם יתרון בצורת סוללה נשלפת - אז לא רק שאפשר לקנות סוללות אקסטרה, יש עכשיו אפילו אפשרות לקנות סוללת צד-3 בנפח 4600mAh (שאומנם קצת משמינה את המכשיר)..... מה שכן אני עדיין לא סגור על האם זה פוגע באטימות או לא (כי צריך להחליף מכסה אחורי).

הדבר היחיד שאני לא מבין - זה למה עדיין לא ניתן בכלל למצוא אותו בשום חנות... אפילו לא ב-clove.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...