Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Moto X - המכשיר הראשון של מוטורולה בשיתוף עם גוגל

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי את הסרטון , והוא מציג את זה כאילו בן-אדם רגיל הולך לקנות מכשיר סלולרי , ומה שהוא רוצה זה להיות מסוגל לדבר אליו...

אז יש לי חדשות לגוגל , זה נחמד , אבל ממש לא שימושי מספיק , מכיוון שמה זה בדיוק ייתן למישהו לחפש משהו בלי להסתכל במכשיר ובלי להחזיק אותו?!

השימוש היחיד שאני יכול לחשוב על זה , זה אם אני ברכב ואני רוצה לבצע שיחה או לשלוח הודעה , אבל את זה אפשר להשיג גם במכשירים אחרים , גם אם לא כזה דיוק.

אני לא מנוסה עם סירי , אבל אני יודע שהתוכנה של יותר מדויקת ממה שראיתי במכשירי .

חוץ מזה , כשאני בעבודה או סתם לא בבית לבד או ברכב , אני ממש לא רוצה לדבר אל המכשיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הפעלת ה- now ללא מגע וכשהמסך כבוי? אם כן זה שימושי למי שיודע לדבר באנגלית, אתה יכול לרשום תזכורות בלי לגעת במכשיר לכוון שעור מעורר בבוקר לעוד כמה דקות בלי לזוז ולבדוק מה יהיה מזג האוויר לפני שאתה יוצא (לקיץ שלנו זה לא משנה תמיד חם) וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון ואני לא ממש חושב שהוא "ממש צודק".

הדיכוטומיה שהוא יוצר בין "גיקים" ל"צרכנים" היא מוגזמת. זה לא כל כך פשוט. יש לא מעט צרכנים "רגילים" שגם להם איכפת מ Specs ושמתלהבים מזה שיש להם את ה"הכי גדול" - מסך גדול, מצלמה מרובת מגה פיקסלים, מלא זכרון וכו'. לא כולם, אבל יש כאלה. יש גם לא מעט גיקים שלא קונים מכשיר כי יש לו את המעבד הכי חזק שיש וכו'. זו סתם הפרדה מפגרת.

מעבר לכך, ה Specs האלו אומרים משהו. בטח ובטח כאשר מדובר על אנדרואיד, מערכת שאיננה תפורה לחומרה מסויימת. אז כן, WP8 ו iOS עובדות חלק מאוד גם על מעבדי כפולי ליבה. אבל עשרות מכשירים הוכיחו שבאנדרואיד (JB) זה לא כך. גם הN4 איננו חלק לחלוטין ושם מדובר על אנדרואיד ונילה. פה יש עוד פיצ'רים שאני לא רואה איך הם לא מכבידים יותר. גם הבטריה - בטריה קטנה יותר זה פחות זמן עבודה, נקודה. מוטורולה לא המציאו את חוקי הטבע מחדש. שוב, כזכור, מדובר על מערכת הפעלה זהה - פלוס מינוס פיצ'רים. אם באותם תנאים (מערכת הפעלה זהה) יש לך Specs נחותים יותר, הרי שגם ההתנהגות של המכשיר תהיה נחותה יותר.

הפקודות הקוליות האלו זה לא משהו שמעניין צרכן רגיל, אם כבר זה מעניין בעיקר "גיקים". וואו - שאלתי את הטלפון מה מזג האוויר והוא ענה לי. נו באמת. אי אפשר לעשות עם זה שום דבר רציני. מה גם שזה בהחלט לא יחודי למוטורולה. כך שלא ברור לי למה הוא מציג את הפיצ'ר הזה ככזה.

צרכנים רגילים גם הם מושפעים מ"גיקים". רוב האנשים לא עד כדי כך מפגרים. הם מקשיבים לדעה של אנשים אחרים ואם גיקים יתלהבו ממכשיר מסויים, זה יחלחל. סתם דוגמה - בתקופת ה K8. הם היו מעולים והמכירות שלהם עלו בהתאם. אז מה, האדם הממוצע התחיל לבדוק מבחני ביצועים אז? לא. אנשים רגילים גם קוראים עיתונות ואם יתלהבו ממכשיר מסויים בגלל SPECS בעיתון, זה ישפיע באופן כלשהו. אם בעיתונות יגידו שמכשיר מסויים לא שווה את הכסף, זה ישפיע.

ואם עכשיו מישהו רוצה להתחיל להתווכח איתי לגבי האם SPECS מעניינים את האדם הממוצע או לא, שיסתכל על ההצלחה של סידרת הגלקסי של סמסונג ויגיד לי שאני טועה. כל הסידרה הזו מבוססת על Specs וגם הפרסום של סמסונג מכוון בהתאם.

אני גם ציפיתי למכשיר הזה אבל כרגע זה נראה פלופ רציני ביותר. המחיר שלו ממש מגוחך. באותו המחיר, יש את ה S4 מכשיר שעדיף עליו בצורה משמעותית (ויש לו מצלמה ממש טובה). האייפון 5 הוא . וגם את הנוקיה 1020 עם מדהימה. למכשיר הזה אין מה להציע בטווח המחירים הזה. זו בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצלחה של היא לא רק Specs , אלא הם מוכיחים שחווית המשתמש משמעותית לא פחות מ"רק" Specs .

והם בנוסף כמובן מציעים מכשירים חזקים , אבל הם לא מתמקדים בזה בפרסום.

רק שסמסונג מציעים דברים הרבה יותר שימושיים (או לפחות יותר מעניינים , שלא היו לפני...) ובלי לוותר על Specs .

גוגל הרגיל עובד מצוין עם עברית , אז אני לא רואה סיבה למה שבמוטורולה זה לא יעבוד עם עברית...(לא שלי אישית יש בעיה עם אנגלית...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אולי אתה צודק, אבל זה ממש לא מה שיגרום לי להוציא 600 דולר על שפרט לכך, אין לו ממש מה להציע.

ואם באמת היית רואה את הסרטון , היית מבין שאתה לא קהל היעד של המכשיר הזה.

צר לי אם זה יבוא לך בהפתעה - אבל אתה גיק. חנון. בדיוק זה שהוא ציין במפורש שהוא לא קהל היעד של המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...