כרטיס לגיימינג, 1,600 ש"ח - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס לגיימינג, 1,600 ש"ח

David Ell

Recommended Posts

כי ה-550w זה רק כיסוי תחת של החברות, כדי שתקח ספק עם מרווח בטחון ענק.

ידוע מזמן שכרטיסי Nvidia אינם צרכנים גדולים, אז מה קרה עכשיו? כרטיס לא יקפוץ פי שניים בצריכה ועוד מעל כרטיסי הזללנים.

ספק של 430w יספיק, אם יש לך 520w השגת מרווח בטחון גדול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ל-770 ה 7970 גרסת ghz תתן ביצועים צמודים אך במחשבה לעתיד לך על כרטיס ותדבק ל-770 כיוון ש- באמת עובד ורק ילך וישתפר, קרוספייר לא עובד ולא בטוח שיעבוד בעתיד..

:) !So GTX 770 it is

במקרה של עוד איזה שנה בערך וקצת פחות, אצטרך לשדרג גם מעבד וספק? מעבד I5 2320

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שלא ישתלם לך לבצע ואתה תקנה (במידת הצורך) כרטיס בודד חזק.

למה? אני אקנה אחרי משהו כמו חצי שנה שנה כרטיס נוסף, ראיתי שהוא מריץ BF3 על 130 FPS בהגדרות גבוהות:

ובגלל שזה אחרי שנה בערך זה יוצא בסוג של תשלומים כזה וזה בעצם לא קנייה של 4,600 במכה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין מוגזם לשלם כזה מחיר על , אופססס(אמר זה ששילם 4500) ועוד שלא עובדים ביחד כמו שצריך.

למה לא עובדים ביחד כמו שצריך? אם הם מביאים 130FPS ב-BF3 סימן שהם עובדים טוב, לא?

ומי צריך 130FPS?

בחיים לא יהיו לי נפילות בהגדרות הכי גבוהות וגם זה יחזיק לשלוש שנים לפחות (אמנם לא על ההכי גבוה אבל יחזיק טוב) לפי דעתי.

אבל כמובן, חברים שלא הייתי פותח פה סתם דיון, אני כאן כדי ללמוד ובמידה ואני טועה אני יותר מאשמח אם תתקנו אותי ותראו לי את הנכון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין FPS רובוטי שמוצג לך לבין תחושת FPS אמיתית שמקבלים. זה נושא אחר שלם ומעט מורכב. כרטיס מסך בודד הוא עדיין פתרון אידאלי. ככה או ככה, עד שלא תעבור ל-1080P אין בכלל מה לדבר על שדרוג מ-GTX560TI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-BF3 אני מקבל יותר FPS עם כרטיס יחיד מאשר עם שני כרטיסים יחד :(

עם המערך שציינתי או כרטיסים אחרים?

יש הבדל גדול בין FPS רובוטי שמוצג לך לבין תחושת FPS אמיתית שמקבלים. זה נושא אחר שלם ומעט מורכב. כרטיס מסך בודד הוא עדיין פתרון אידאלי. ככה או ככה, עד שלא תעבור ל-1080P אין בכלל מה לדבר על שדרוג מ-GTX560TI

עברתי למסך של ה-1920X1080, כרגע אני איתו כבר יומיים שלושה ושיחקתי קצת BF3 על ההגדרות הכי נמוכות בלי פילטרים על 60-70 FPS ועוד במפה בלי יותר מידי אובייקטים.

ולמען האמת לא כלכך הבנתי למה כרטיס אחד הוא פתרון אידיאלי בזמן ששניים משיגים כפול בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...