כרטיס לגיימינג, 1,600 ש"ח - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס לגיימינג, 1,600 ש"ח

David Ell

Recommended Posts

אכילס.. כפתור התודה הוא לא לייק.. רק אם מישהו באמת עזר לך תן לו תודה, אני מודה לך שלחצת לי תודה על כל הודעה וכמו כן לשאר המשתמשים אך לא לשם כך הכפתור נועד...השתמש בו בחוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב..אני לוקח זאת כלייק. כל דבר שאני קורא ונהנה/מסכים עימו.. אין לי בעיה לעשות לו תודה. ומה הקטע עם כל הרעש על זה בפורום. מה איכפת לך עידן, מי שרוצה שילחץ לך כמה שבא לו :ladysman:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לנושא אבל אומר שהכפתור לא אמור להלחץ כאות הזדהות, הוא אמור להלחץ כאשר מישהו באמת עזר לך, בין אם במדריך ובין אם בתשובה מפורטת שעזרה לך בנושא מסויים, אחרת זה מאבד מהעניין של מד התודות..

מה גם שמד התודות אמור לעזור למישהו לצבור מוניטין כאחד שמבין עניין ועוזר ולא כאדם שרושם תגובות מצחיקות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ...שאתה יותר מידי לוקח את העניין ברצינות:silly: . אני המלצתי לעשות את הלייק הזה,בגישה הכללית שלו... (עזרה/הזדהות עם תוכן) יש פורומים שמציגים את הלייק כ + ויש בתודה . בסופו של דבר .. זה אותו עיקרון .

סיכום: אין כאן חוקים, כל אחד רשאי לתת בתודה. באם קיבל עזרה הוא נהנה סתם כך לקרוא הודעה של מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת.. לא ממש.

ה-780 וה-770, חרף שמותיהם הקרובים שונים מאוד.

ה-770 מבוסס על ליבת GK104, שהיא הליבה ששומשה ב-680. אבל הוא בעל עם מהירות (אפקטיבית) של 7 גה"צ לעומת 6 גה"צ מה שנותן לו אקסטרה ביצועים (קטן) ברזולוציות גבוהות שצריכות גישה מהירה לזיכרון.

ה-780 מנגד, מבוסס על ליבת GK110 האימתנית. שגדולה מה-104 ומסובכת ממנה בהרבה. אותה הליבה שבטיטאן. ועם 3GB לעומת 2GB ב-770.

אם NEC אינו טועה אז ה-8970 במחיר שנאמר הוא דיל לא פחות ממדהים.

אבל, בדרך כלל יש המון הדלפות בנושא כרטיסי המסך. והפעם אין. ואפילו בעצמם אמרו שאין להם שום חידוש ארכיטקטוני משמעותי עד השנה הבאה.

ככה ש-8970 = לא סביר (בעיניי)

ואם אני אקנה GTX 770 עם OC, הוא יכול להגיע לביצועים של 780?

זה לא קשור לנושא אבל אומר שהכפתור לא אמור להלחץ כאות הזדהות, הוא אמור להלחץ כאשר מישהו באמת עזר לך, בין אם במדריך ובין אם בתשובה מפורטת שעזרה לך בנושא מסויים, אחרת זה מאבד מהעניין של מד התודות..

מה גם שמד התודות אמור לעזור למישהו לצבור מוניטין כאחד שמבין עניין ועוזר ולא כאדם שרושם תגובות מצחיקות..

צודק, אבל אני נתתי תודה בגדול לכל מי שעזר לי, אמנם לא בתגובות מפורטות מאוד, אבל כן על כל ה-6 עמודים האלה שהם תרמו בשבילי :)

וגם אתה עזרת לי, אז למה לא :P

אני מסכים איתך שציריך לשמור על הערך של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך אחורה לא קדימה..

כן צודק חח פשוט חשבתי שהוא יהיה משהו משתלם.

בכל מקרה אני נשאר עם 770, רק שאלה אחרונה-

יש לי דודה בארה"ב, כדאי לי לבקש ממנה לשלוח לי את הכרטיס או לקנות מהארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא תשלח אותו הוא ייתפס במכס.. ואז לא עשית פה כלום, ותשלם אפילו יותר. שלא לדבר על הטרחה של לשחרר מהמכס.

גם לי יש דודה בקנדה, אבל היא מביאה לי דברים פיזית (למען האמת, בדיוק היום היא באה עם 780 נוצץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...