כרטיס לגיימינג, 1,600 ש"ח - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס לגיימינג, 1,600 ש"ח

David Ell

Recommended Posts

ה-7950 כרטיס מצויין אבל לא שדרוג משמעותי מספיק, כזה שמצדיק את תוספת התשלום.

אמרת שהכנת את המחשב שלך ל-. היה צריך להיות לך ברור שכרטיס מיד שנייה הוא האפשרות הברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ה-7950 כרטיס מצויין אבל לא שדרוג משמעותי מספיק, כזה שמצדיק את תוספת התשלום.

אמרת שהכנת את המחשב שלך ל-SLI. היה צריך להיות לך ברור שכרטיס מיד שנייה הוא האפשרות הברורה.

זה באמת משנה אם הכנתי אותו ל-SLI? כי זה מתבטא בכך שקניתי מארז גדול ויש מרווח בין החלקים, זה המארז: http://car.digesttouch.com/uploadfiles/cardigesttouchcom-1348005719/silverstone-raven-rv03-full-tower-pc-case_1.jpg

אמרת שיש ב- קצת בעיות וזה הרתיע אותי עכשיו ואני די בכיוון של כרטיס יחיד, האם החששות מוצדקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערך של 560TI הוא לא בחירה חכמה בימינו, למערך יש רק 1GB , אני עם 570 והזיכרון שלי נחנק ב-BF3.

אוקי אז ירדתי מזה.. את הכרטיס אני אמכור וזה יוסיף לי עוד כסף, אני מאמין שאעמוד על 1,800 בערך וזה לא כולל הכסף שארוויח בחופש הגדול :)

בינתיים אני הולך על HD 7950 ב-1,470 ואם אני אצליח אני אעבוד הרבה בחופש (משהו כמו 100 שקל ליום) ואצליח לממן כרטיס נוסף, כדאי לי לעשות את זה? מערך של HD 7950 יהיה חזק ובלי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערך של HD 7950 יהיה חזק ובלי בעיות?

למרבה האירוניה, נכון לרגע זה כנראה ש-GTX 560 TI SLI יבצע טוב יותר מאשר HD 7950 CF, למרות הזכרון וכח עיבוד, ולמרות המספרים (FPS) שאתה רואה בהשוואות ללא FCAT.

ישנן בעיות ביצועים\microstutter קשות בכל מערך מבית , עד כדי שהכרטיס השני מיותר, וזה במצב ש-CF עובד כפי שהוא אמור לעבוד. מתכוונים להוציא דריבר בטא (כנראה מתישהו בקיץ) שיתקן, או לפחות ישפר את המצב. כבר ראינו שה-prototype שהופץ למסקרים משפר את המצב.

אם אתה בונה על מערך, תדע שאתה מהמר ברכישת HD7950 (תוכל להמתין לדריבר המדובר ורק אז להחליט אם לרכוש עוד כרטיס. במקרה הגרוע תתקע ללא אפשרות למערך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרבה האירוניה, נכון לרגע זה כנראה ש-GTX 560 TI SLI יבצע טוב יותר מאשר HD 7950 CF, למרות הזכרון וכח עיבוד, ולמרות המספרים (FPS) שאתה רואה בהשוואות ללא FCAT.

ישנן בעיות ביצועים\microstutter קשות בכל מערך מבית , עד כדי שהכרטיס השני מיותר, וזה במצב ש-CF עובד כפי שהוא אמור לעבוד. מתכוונים להוציא דריבר בטא (כנראה מתישהו בקיץ) שיתקן, או לפחות ישפר את המצב. כבר ראינו שה-prototype שהופץ למסקרים משפר את המצב.

אם אתה בונה על מערך, תדע שאתה מהמר ברכישת HD7950 (תוכל להמתין לדריבר המדובר ורק אז להחליט אם לרכוש עוד כרטיס. במקרה הגרוע תתקע ללא אפשרות למערך).

אוקי הבנתי, במידה ואני לא רוצה לחכות ועדיין שתהיה לי אפשרות בטוחה למערך בעתיד הקרוב, על מה כדאי לי ללכת? אני מנחש שעל כרטיס .

עוד דבר שחשבתי עליו הוא לחכות 4 חודשים, לנקות את המחשב ולראות אם אני מצליח להריץ, האם כל התחום ישתנה מבחינת מחירים וחומרה או שכדאי לי למכור עכשיו את הכרטיס שלי ולקנות אחר בתוספת תשלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה באמת הימור, חוץ מבבאנצ׳ים וכמה משחקים בודדים, cf לא ממש עובד.

ישנם משחקים שהמיקרוסטאטרינג עצבני וישנם כאלו שכרטיס אחד מקבל יותר FPS מאשר מערך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה באמת הימור, חוץ מבבאנצ׳ים וכמה משחקים בודדים, cf לא ממש עובד.

ישנם משחקים שהמיקרוסטאטרינג עצבני וישנם כאלו שכרטיס אחד מקבל יותר FPS מאשר מערך..

אוקי הבנתי יש לי שתי שאלות:

1. כדאי לי ללכת על כרטיס חזק יחיד או GTX 560 TI?

2. ראיתי HD 7950 ב-290$ מאמאזון, כדאי לי לקנות משם? זה בערך 1,200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערך 7950 עדיין יעבוד טיוב יותר ממערך 560TI בלי קשר לכל בעיות ב-CFX.

^ בהרבה מקרים (ש-CF נתמך) ה 7950 CF מבצע כמו 7950 בודד ואפילו פחות טוב.

http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/Frame-Rating-GeForce-GTX-660-Ti-and-Radeon-HD-7950

לכן אמרתי שיהיו מקרים בהם gtx560 TI יבצע יותר טוב - התכוונתי למקרים בהם המערך יספק יותר ביצועים מ-7950 בודד.

נכון עדיין יש את עניין הזכרון ויהיו מקרים בהם צריך להתפשר בהגדרות, אבל בכל זאת.

אוקי הבנתי יש לי שתי שאלות:

1. כדאי לי ללכת על כרטיס חזק יחיד או GTX 560 TI?

2. ראיתי HD 7950 ב-290$ מאמאזון, כדאי לי לקנות משם? זה בערך 1,200 שקל.

לדעתי בכל מקרה עדיף לך כרטיס חזק חד ליבה. הגבלה ל 1GB זאת אחת הסיבות העיקריות, יחד עם זאת היא לא היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בהרבה מקרים (ש-CF נתמך) ה 7950 CF מבצע כמו 7950 בודד ואפילו פחות טוב.

http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/Frame-Rating-GeForce-GTX-660-Ti-and-Radeon-HD-7950

לכן אמרתי שיהיו מקרים בהם gtx560 TI יבצע יותר טוב - התכוונתי למקרים בהם המערך יספק יותר ביצועים מ-7950 בודד.

נכון עדיין יש את עניין הזכרון ויהיו מקרים בהם צריך להתפשר בהגדרות, אבל בכל זאת.

לדעתי בכל מקרה עדיף לך כרטיס חזק חד ליבה. הגבלה ל 1GB זאת אחת הסיבות העיקריות, יחד עם זאת היא לא היחידה.

אז לקחת HD 7950? אגב אמא שלי רוצה כרטיס לא יותר מידי יקר (כמו התקציב) שיחזיק מעל לשנתיים, יש לך משהו בטוח 100%? אם צריך אפילו 2,000 רק אם זה ממש הכרחי ובטוח. אחרי הכל אני לא רוצה לעשוק את אמא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...