הרגשתם את רעידת האדמה? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגשתם את רעידת האדמה?

Fkl0ster

Recommended Posts

אצלנו זה היה באמצע ההפסקה ולא הרגשנו כלום רק בחדר מורים אבל היינו החוץ שיחקנו כדורגל ואז פתאום כזה כול הילדים מבפנים התחילו לצאת החוצה אח"כ החזירו אותנו (אחרי ההפסקה ) היה שיעור הבעה ושיעור אח"כ (שיעור אחרון יום רביעי מסיימים ב12) אמרו לנו לצאת החוצה לחקות שם איזה שעה אז התעצבנתי והתקשרתי הבייתה ובאו לקחת אותי קיצר היה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי בדיוק באמצע שיעור פיסיקה.. אני וחבר שלי שישב לידי מתחילים לחפש מי מרעיד לנו את הכיסא והשולחן, ואז קולטים שכל הכיתה מחפשת בדיוק את אותו הדבר, והמורה שלנו אומרת בחיוך ואדישות מפתיעים: "רעידת אדמה...".

הייתי באותו שיעור. אני יושב עם הרגליים על המקום לרגליים בשולחן ופתאום מרגיש גלים... ופתאום מתחיל סבב של "ניקו למה אתה מזיז את הכיסא" - "עמרי למה את מרעיד את השולחן" - "מתן למה אתה מזיז את השולחן". כולם אדישים עד שהמורה אומרת "רעידת אדמה".

אחר כך כמו שהשמן סיפר הוציאו, הכינסו, הוציאו והכניסו אותנו מהבניין ובסוף המורה שחררה אותנו.

הלוואי כל יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו דיי הרגישו בחיפה

זה היה בשיעור וראינו מצגת במקרן. פתאום התמונה מהמקרן קפצה והמקרן עצמו כמעט נפל עלי. צחוקים האמת...

היום המשיך בערך כרגיל (גם ככה זה לא אמור להיות יום רגיל היה איזה מסיבה או משהו...)

חחחח תקראו איזה כנסת של מפגרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2873284,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איוב קרא הוא בכלל ערבי זה היה בנימת ציניות

אני ישנתי כשזה קרה בכלל והתעוררתי כי הרגשתי שמישהו מטלטל לי את המיטה. פתאום אני קולט את הטלפון שהיה תלוי מעליי על המדף מתנדנד ואני חושב כזה "רגע אני נגעתי בו שהוא מתנדנד ככה?" ואז אני ממשיך להרגיש נדנודים ואני קולט שזאת רעידת אדמה חחח

ולמי ששואל - נשארתי בבית כי אני חלה ובגלל זה לא יצאתי לטיול שנתי של שלושה ימים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מי שיחרר?

אופס.... :-[

הייתי באותו שיעור. אני יושב עם הרגליים על המקום לרגליים בשולחן ופתאום מרגיש גלים... ופתאום מתחיל סבב של "ניקו למה אתה מזיז את הכיסא" - "עמרי למה את מרעיד את השולחן" - "מתן למה אתה מזיז את השולחן". כולם אדישים עד שהמורה אומרת "רעידת אדמה".

אחר כך כמו שהשמן סיפר הוציאו, הכינסו, הוציאו והכניסו אותנו מהבניין ובסוף המורה שחררה אותנו.

גם אני הייתי בשיעור הזה....

אני פורשר ועוד מישהו נשענו על הקיר בשולחן אחרון, פתאום אנחנו מרגישים רעידות כאלו בגלים... ישר כל אחד מתחיל לחפש מי מזיז אותו (ככה בכל הכיתה) פתאום המורה מפסיקה לכתוב על הלוח ובאדישות לגמרי אומרת בחיוך "רעידת אדמה"....

קטעים איתה...

חוצמזה בפעם השניה שהוציאו אותנו אירגנו אני וחברים שלי הסעה הביתה ויצאנו (יחד עם חצי בי"ס...) מעל הגדר כדי להגיע למונית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol

אצלנו זה היה באמצע הלימודים תיכון אהל שם ברמת גן , חחחחח איזה צחוק קיבלתי אנשים היסטריים בורחים מהכיתות.

פינו את כל הבית ספר למשך שעתיים וחצי לחצר (בערך 1500 תלמידים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...