sapphire HD7950 Vapor-X - overclocking - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sapphire HD7950 Vapor-X - overclocking

nec_000

Recommended Posts

אחד משלושה דברים בלי להעליב.. או שלא שמת לב או שלא עשית מספיק באנצ׳ים או שלא הגעת לoc קיצוני כדי לראות זאת.

ב-oc קיצוני ישנם מין תקיעות קטנות ב-3dmark11 למשל ואי חלקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלא אם השתמשת בחנקן כדי לבצע המהרה, גם אתה לא עשית oc קיצוני.

לעשות עד שהמחשב מקרטע לך זה לא רק לא תקין, אלא חסר משמעות, ככה שאני לא יודע לאן אתה חותר עם זה. על כל פנים, לא רק שלא נתקלתי בתופעה הזו, גם לא קראתי עליה. נתקלתי בביצועים איטיים יותר אם לזה התכוונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם חנקן נוזלי, קרח יבש או קירורי מים מ קדממם לא ידנו את העטבדה שאפשר להוציא לכרטיס מסך את המיץ על רירור אוויר, בעיקר על אלו שיש לעידן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ל-oc קיצוני על קירור אוויר, כרטיס אחד שלי הגיע ל-1280/1700 עם מתח של 1.231 ואילו השני הלייטנינג הגיע ל-1280/1900 במתח קצה של 1.350 שכרטיסים אחרים כבר נראה לי היו נשרפים.

כאשר עולים עם התדרים והמתח החלקות של הבנצ׳מארק לפעמים נפגמת, יש מצבים שזה פשוט ממשיך בלי לקרוס אך עם קירטועים, אתה מסיים את הבנצמארק עם תוצאה אך בפועל ה-oc לא יציב, מה שמתגלה אחר הך ב-occt על ידי שגיאות, אז אם לא הגעת עם כרטיס לתדרים קיצוניים לא תתקל בקירטועים וסביר להניח שלא ממש תצטרך occt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הקרטועים הללו" שהנך מתייחס אליהם בבנצ'ים, אלו בעיות של תדר מהירות זכרון גבוה מדי, כאשר מנגנון תיקון השגיאות המובנה אינהרנטית בפרוטוקול התקשורת בתקן זה, נאלץ לשדר שוב ושוב את המידע עד להצלחה.

השדורים החוזרים האלו הם מה שאתה חש כתקיעות קלות.

אז הנה כוונתיך להבין מהיכן התקיעות נובעות במקור. כאן OCCT אינה רלוונטית משום שבבסיסה זו בודקת את הליבה

ולא את הזכרונות.

שלב הבא כפועל יוצא מהמהרה נוספת של הזכרון (לאחר שהתקיעות הקטנות כבר הופיעו) כאשר השגיאות הן כאלו שהמערכת

איננה מסוגלת לתקנן, עוברים לעצירה מוחלטת וקריסה.

המתחים שאתה מזרים לכרטיס = 1.35v , זאת בשעה שהמקסימום ש- הרשו לתת לכרטיס = v1.218 (בגרסת

7970GE) כבר מהווים 11% מעל המקסימום שהיצרן חישב בדק ומצא "כמתח בטוח".

אין לי ספק שאם תמשיך להריץ כך את הכרטיס, תוך זמן לא רב הליבה תהרס. שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה שלנו להמהרה קיצונית שונה אם ככה. בכל מקרה, כמו שנק אמר, בעיות של קרטועים במקרה שלך, או ביצועים נמוכים במקרה שלי קשורים לזכרון. לא תמיד מתח גבוה עוזר, ואתה אמור לדעת את זה. זה לא נוגע לכרטיסים המיוחד שבנויים מראש ככה (כמו הכרטיס שלך, סדרת classified של או סדרות אחרות), אלא לכרטיסים הרגילים מן השורה. שם החוכמה, ולא בכרטיס שבנוי לזה.

למרות שאני אעדיף כרטיס שבנוי לזה, זה לא עניין כמו בכרטיסי רפרנס. אז ההתלהבות כאן לדעתי לא במקום. בלי להעליב כן? סתם אבחנה שלי. הכרטיס הקודם שהיה לי, 7970 רפרנס, הגיע לתדרים של 1250 1800 על מתח של 1.25 על הקירור המקורי. והיה יציב כסלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הקרטועים הללו" שהנך מתייחס אליהם בבנצ'ים, אלו בעיות של תדר מהירות גבוה מדי, כאשר מנגנון תיקון השגיאות המובנה אינהרנטית בפרוטוקול התקשורת בתקן זה, נאלץ לשדר שוב ושוב את המידע עד להצלחה.

השדורים החוזרים האלו הם מה שאתה חש כתקיעות קלות.

אז הנה כוונתיך להבין מהיכן התקיעות נובעות במקור. כאן OCCT אינה רלוונטית משום שבבסיסה זו בודקת את הליבה

ולא את הזכרונות.

שלב הבא כפועל יוצא מהמהרה נוספת של הזכרון (לאחר שהתקיעות הקטנות כבר הופיעו) כאשר השגיאות הן כאלו שהמערכת

איננה מסוגלת לתקנן, עוברים לעצירה מוחלטת וקריסה.

.

OCCT בודק את הליבה ולא את הזכרונות ? מאיפה הבאת את זה ? אתה אפילו יכול להקציב לו כמות לבקשתך כדי לבדוק את הזכרונות כמו שצריך על חשבון איכות הבדיקה לGPU.

אגב היה לי רושם שאתה עובד באלקטרוניקה ... "מזרים מתח " ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...