מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית. - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבל 34Mbps במקום 50Mbps מול התשתית.

SyndromE

Recommended Posts

ההחלטה שלא לבנות את מערכת האינטרנט על תשתית הכבלים ביחד עם הוט, נבעה מכך שרצינו יציב!

הבעיה העיקרית בכבלים היא שמדי פעם ישנם הפרעות מכל מני סיבות, מגבר רשת תקול, מכשיר ביתי ששולח הפרעות לרשת או כבל חשוף,

כאשר הוט מגלה הפרעה שכזאת, דבר ראשון שהיא עושה זה לסגור את ערוץ חזור בשידורים עד למציאת התקלה, דבר אשר מבטל את האפשרות

לפס מידע על שידורים, VOD וכמובן גם ...

תופעות כאלה קיימות בכל מקום בו יש תשתית כבלים, ולכן צפויות הפסקות באינטרנט מדי פעם.

אני מחובר לאינטרנט בכבלים כבר מעל 7 שנים ברציפות - והקישקוש שכתבת פה הוא פשוט זה - קישקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שמתי לב לנתוני הפרסום שסינדרום פרסם.

אתה מקבל את מה שאתה מקבל בגלל הסנכרון שלך.

או שאתה בחבילה הלא נכונה שמשום מה מגבילה לך את הATTAINABLE RATE....או שתזמין טכ'.

משום מה מבחינת ATTENUATION אתה אמור להיות ע"פ הנתונים קרוב.

תתקשר ל166 הם ישלחו לך טכ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle מנהל ראשי.

מה קישקוש במה שכתבתי בדיוק?

זה שהוט לא סוגרת את ערוץ החזור במקרה של הפרעות ברשת שלהם, או הסיבות שהזכרתי שיכולות ליצור הפרעות שכאלה,

אתה חושב באמת שכאשר הוט סוגרת את ערוץ חזור עדיין יש לך , פס מידע, VOD בבית?

או שכל זה נשמע לך קישקוש כי לעולם לא ידעת שכאשר לא היה לך בבית זה היה כתוצאה מזה?

אולי לא היה אף אחד בבית כשזה קרה, אבל זה בטוח קרה במהלך 7 שנים, הם שולחים צות לתקן את הבעיה מבלי להודיע לך אישית :D

בכל מקרה אולי לך כמשתמש בודד זה לא מפריע שמידי פעם אין לך ערוץ חזור בבית, אך כאשר אתה אמור לספק שירות ל-300 מנויים אז זה בהחלט נתון חשוב,

לנו בקיבוץ הרשת מתוחזקת ע"י חברה גדולה ומוכרת באופן שוטף, ועדיין פעם בכמה חודשים סוגרת לנו את ערוץ חזור לכמה שעות.

אולי באיזור שאתה גר בו, מתחזקת את התשתיות ברמה יותר טובה, אך זה עדיין קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה "קובע לי" שיש לי הפסקות באינטרנט. אני צריך להתחיל לפחד? אתה פולש לי לבית ללא ידיעתי?

אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות, אתה מציג מצג שווא כאילו שבתשתית יש ניתוקים ו"סגירות של ערוצים" וכל מיני קישקושים בסגנון הזה - ואתה פשוט מטעה את הגולשים.

אין שום ניתוקים ושום בטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז עכשיו בדקתי את הנתב בסלון ושם קיבלתי 36~ מגה בבדיקת מהירות של , עליה של כ-2 מגה מהחדר. בהתאם ה-attainable rate עלה ל-40,000~ וה-rate ל-38,000~.

החזרתי לחדר ושוב ירד ל-34~ מגה. בזאת אני פוסל בעית , ובהקדם אפשרי אסביר את המצב לבזק ואדרוש טכנאי. אם ימשיכו לשקר לגבי ראוטר דפוק אני ימציא להם counter שקר (למשל "כבר בדקתי אחר" או "הנתב מקבל 100מגה אצל חבר")

תודה לכולם על העזרה וחג שמח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle

שוב, זה שאתה כמשתמש לא שמת לב לכך, זה משהוא אחד, אבל זה שאתה פוסל או אולי מתעלם מעובדות זה משהו אחר לגמרי,

אני עובד בתחום יום יום, אולי אתה לא סומך עלי כי אין לי פה מיליון הודעות/שרשורים, אז אתה אתה מוזמן לברר על הנושא עם אנשים שאתה סומך עליהם ומבינים ברשתות RF,

רשת הכבלים של זאת רשת משוטפת, הרי אתה לא מקבל כבל RF ישירות ממוקד השידורים של לביתך, לשכונה שלך מגיע כבל אחד אשר מתפצל לכל בית,

ולכן כאשר יש הפרעה ברשת והוט סוגרת את ערוץ החזור, זה נסגר לכל השכונה (ערוץ חזור, לא ערוצים כמו שאתה כתבת למעלה)

ערוץ חזור לא משפיע על צפיה בשידורים, אתה לא יכול לצפות בערוץ חזור, אני מאד ברור לגבי זה, ולרגע לא אמרתי שהוט סוגרים ערוצים ללא הכרה, אז בבקשא אל תכניס לי מילים לפה... כמו כן גם לא הטעתי או ניסתי לעשות רושם על החברים בפורום, כתבתי בצורה ברורה מאד, שמדי פעם זה קורה, וזה נכון!

אז בבקשה נא לא "לצייר אותי" כאילו שאמרתי שכל 10 דקות יש ניתוקים וסגירת ערוצים, תודה.

לעומת זאת בבזק אין שיתוף, הלקוח מקבל זוג גידי נחושת ישירות לביתו, והנחושת הזאת שייכת רק לו, הוא לא משתתף בה עם אף אחד.

ולכן במידה וללקוח יש בעית תשתית, אז הבעיה היא רק שלו ולא כל השכונה סובלת, בעיות שכונתיות בבזק יכולות להיות מסיבות אחרות כגון כרטיס/לוח תקול ב-MSAG או DISLAM, וכמובן גם בנזק פיזי לתשתית בגין עבודות עפר וכדומה,

אך זה יכול לקרות גם בהוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle

שוב, זה שאתה כמשתמש לא שמת לב לכך, זה משהוא אחד, אבל זה שאתה פוסל או אולי מתעלם מעובדות זה משהו אחר לגמרי,

אני עובד בתחום יום יום, אולי אתה לא סומך עלי כי אין לי פה מיליון הודעות/שרשורים, אז אתה אתה מוזמן לברר על הנושא עם אנשים שאתה סומך עליהם ומבינים ברשתות RF,

רשת הכבלים של הוט זאת רשת משוטפת, הרי אתה לא מקבל כבל RF ישירות ממוקד השידורים של הוט לביתך, לשכונה שלך מגיע כבל אחד אשר מתפצל לכל בית,

ולכן כאשר יש הפרעה ברשת והוט סוגרת את ערוץ החזור, זה נסגר לכל השכונה (ערוץ חזור, לא ערוצים כמו שאתה כתבת למעלה)

ערוץ חזור לא משפיע על צפיה בשידורים, אתה לא יכול לצפות בערוץ חזור, אני מאד ברור לגבי זה, ולרגע לא אמרתי שהוט סוגרים ערוצים ללא הכרה, אז בבקשא אל תכניס לי מילים לפה... כמו כן גם לא הטעתי או ניסתי לעשות רושם על החברים בפורום, כתבתי בצורה ברורה מאד, שמדי פעם זה קורה, וזה נכון!

אז בבקשה נא לא "לצייר אותי" כאילו שאמרתי שכל 10 דקות יש ניתוקים וסגירת ערוצים, תודה.

לעומת זאת בבזק אין שיתוף, הלקוח מקבל זוג גידי נחושת ישירות לביתו, והנחושת הזאת שייכת רק לו, הוא לא משתתף בה עם אף אחד.

ולכן במידה וללקוח יש בעית תשתית, אז הבעיה היא רק שלו ולא כל השכונה סובלת, בעיות שכונתיות בבזק יכולות להיות מסיבות אחרות כגון כרטיס/לוח תקול ב-MSAG או DISLAM, וכמובן גם בנזק פיזי לתשתית בגין עבודות עפר וכדומה,

אך זה יכול לקרות גם בהוט.

אתה מדבר לא לעניין ,להוט יש סיב אופטי עד CMTS כל לקוח מקבל אפילו 110M ברגעים מסוימים ,

ערוץ חזור הוא כבר מזמן לא פועל על RF ,זה היה בשנת 2005-7 ,אתה חי בעבר ,

תקלה יכולה לקרות גם MSAG של בזק ואז לכל השכונה אין וטלפון, כל דבר בסופו של דבר שיתופי .

.

זה נכון שכל לקוח מקבל זוג חוטים עד הבית ,רק תלוי כמה הבית שלך רחוק מהארון ובני כמה כבלי הנחושת

יכולים להיות גם משנות 60 ולכן אין ללקוח ממוצע 100M אלא 20-30-50 ,

צריכה להשקיע כסף בארונות כפולים במרחקים קטנים בכל שכונה בשביל שיקבלו 100M ,גם יקטין

את העומס על MSAG וגם יקטין את המרחק עד הבית ולכן תשתית זה מזל !!!

לאחד עד 10M לשני עד 20M לשלישי עד 50M ולרביעי עד 100M .

.

בקיצור אם אתה שואל איפה אפשר לקבל 100M וודאי ,כרגע זה רק בהוט ואני העלאתי תמונות

של בדיקה שעשיתי אתמול ב 22:00 קיבלתי 102M הורדה , 2 העלאה .

*** תשימו לב *** בזק שינתה את הפרסומת וכתוב מהיום עד 100M ולא 100M

מחשש לתביעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיב אופטי הוא לא עד לCMTS, הסיב האופטי הוא מהCMTS עד לNODE מה שנקרא HFC.

ערוץ חוזר אתה חייב בשביל שיהיה לך , וכמו שT-BOON אמר, אם עדיין יכול לקבל טלוויזיה ברגע שהערוץ החוזר לא פעיל מפני שרשת הכבלים זה BROADCAST.

המציאו בשיטה קצת עקומה בשביל לגרום לכך שיהיה על הכבלים, בשביל זה המציאו את הערוץ החוזר, אז אל תגיד שטויות שזה לא קיים יותר.

לגביי הנתוקים האיזורים שיש בדר"כ זה מהבעייה הזאת שT-BOON אמר, והוא לא טועה בכלום ממה שהוא אמר.

עומס על הMSAG? אני לא שמעתי על דבר כזה, במיוחד שכל MSAG פר כרטיס מספק עד 10 גיגהביט, ואין כל כך הרבה אנשים שמחוברים בVDSL בMSAG בודד.

אגב לגביי בפרסומות מאז ומתמיד הם אמרו עד 100 מגה, עוד כשזה רק יצא מלפני כמה שנים.

SyndromE תעדכן מה קורה הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Class889

ערוץ חזור הוא בעצם הדרך שהמידע נשלח מבית הלקוח ואל המוקד, כאשר אתה אומר שערוץ חזור לא קיים יותר, אתה בעצם מבטל כל אפשרות לתקשור עם המוקד,

בכל פעם שאתה לוחץ בשלט של הממיר על כפתור ה-INFO , אתה שולח בקשה למוקד שיראה לך מיהם השחקנים, אורך הסרט וכו, כאשר אתה מבקש לצפות ב-VOD אתה בעצם שולח בקשה לחוות השרתים של להתחיל לנגן את הסרט הרצוי, וכמובן שבאינטרנט יש צורך בתקשורת דו כיונית,

לעומת זאת, ערוצי ההלוך, הם ללא תלות, הם משודרים בדיוק כמו ש Class889 אמר,

כל ערוצי הטלויזיה, בו זמנית, משודרים לממיר שבביתך וכאשר אתה מעביר לדוגמה מערוץ של סדרות לערוץ של סרטים, הממיר יודע איך "לסנן" את כל הערוצים הללו ולהציג לך על המסך רק את תוכן השידורים שבחרת, בפעולה זו אין כל מידע אשר נשלח למוקד, הרי שכל התוכן כבר "בתוך הממיר"

אגב, יש גבול לכמות הערוצים/מידע שאפשר לשלוח על גבי כבל RF ולכן נמצאת במגמת ביטול הערוצים האנלוגים, לטובת ערוצים דיגיטאלים בכדי לפנות מקום לתוכן "כבד" יותר... תכני ה-HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט שידרגו את ספקטרום התדרים ועדיין משדרים אנלוגי בחלק מהמקומות.

אני יכול להגיד ש .... אצלי באזור יש עוד ערוצים אנלוגים , אני מחובר עם 3 מממרי VOD שאני יכול לראות במכה אחת

בכולם VOD בפס רוחב של 3M כולל HD בלי בעיה ולהוריד 100M באינטרנט באותו הזמן

,עשית את זה כמה פעמיים ,וזה עבד (-: .

מה קורה ללקוח YES שצריך להפעיל את ה VOD הוא מעמיס על האינטרנט הביתי ,

אז הוא צריך להתחשב בגולשים בבית ואם מחובר לבזק עד 10M בכלל יש בעיה ובכלל עדיף להשתמש בממיר

בודד ולא בכולם ביחד חוץ מזה הוא גם צריך להעביר קו טלפון לחדר ונק' טלפון ,הוא גם צריך מפצל וגם ממיר מתאים .

בקיצור אם אתה צריך חופש פעולה דיגיטלי בלי להסתבך כרגע הוט נותנת את המענה ,לדעתי האישית מפגרת מאחור

עצם זה שהיא לא מספקת את הנדרש בשבילי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה מענינת, אולי ב-YES אנחנו צריכים רק כדי להזמין או לשלוח את הפקודה לתחילת סרט ב-VOD ולאחר מכן הסרט נשלך אלינו כרגיל דרך הלוין,

בצורה כזאת אין צורך באינטרנט כדי לצפות ממש, אלה רק כדי לשלוח פקודות קטנות אשר לא חונקות את רוחב הפס באינטרנט.

אבל אני באמת לא יודע, לא מבין גדול במערכות של YES :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה מענינת, אולי ב-YES אנחנו צריכים רק כדי להזמין או לשלוח את הפקודה לתחילת סרט ב-VOD ולאחר מכן הסרט נשלך אלינו כרגיל דרך הלוין,

בצורה כזאת אין צורך באינטרנט כדי לצפות ממש, אלה רק כדי לשלוח פקודות קטנות אשר לא חונקות את רוחב הפס באינטרנט.

אבל אני באמת לא יודע, לא מבין גדול במערכות של YES :s05:

תעורר הסרט ב VOD של YES נשלח על חשבון קו האינטרנט הביתי !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק המשפט הזה מראה שאין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר

תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר ,קו חזור בהוט לא פועל על RF עד המוקד ,זה קו פס רוחב 6MHz מיוחד

עבור VOD והפקודות חבילות שנשלחות חזרה הם במשקל זעיר ב kHz‏ לשנייה לצורך סנכרון ,

בבזק\YES אתה תופס את הקו ביתי ואי אפשר לראות בו זמנית בכל הממרים VOD או לגלוש זה מין שעטנז .

למה אין ב YES -ו VOD דרך הלווין ,הלוויין מוגבל מאד ולכן אם ישתמשו בעוד לוויין ,יצטרכו לשדר חזרה ללוויין ובזה יש בעיות

קרינה שידור ללווין . השימוש בקו של או של פתרון סביר עבור לקוח YES .

עצם העובדה שבהוט משודרים כ 200 ערוצים רגילים ו HD (לפי EPG מוספים עוד 2 ערוצי ספורט שבוע הבא )

+שידור אנלוגי כ 30 ערוצים=150 ערוצים דיגיטלים + 10 ערוצי אינטראקטיבי

ולעומת זאת ב YES הרבה פחות!!!

מעיד על עוצמת הטכנולוגיה של ,כלומר אם באמת היה בעיות ברשת ,

היו מורדים את האנלוגי ולא מוספים כל כך הרבה ערוצים רגילים ו HD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...