עזרה בבחירת כרטיס מסך חזק - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך חזק

GMTK

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה ההבדל בין כרטיס OEM לבין כרטיס Retail?

OEM הוא ראשי תיבות של Original Equipment Manufacturer, כלומר, המוצר מגיע בצורה הבסיסית ביותר. כאשר קונים כרטיס OEM מקבלים את הכרטיס עצמו, דיסק ומפצלים\חיבורים בלבד. הכל יארז בתוך שקית אנטיסטטית. לעומת זאת מוצר Retial יגיע בתוך קופסא מהודרת ויכלול בתוכו (תלוי ביצרן) משחקים מקוריים, דמואים ותוכנות עזר, בנוסף לכל מה שכבר בא בגרסת הOEM. בגלל סיבות אלו גרסת הRETAIL תהיה יקרה יותר מגרסת הOEM ולכן על הקונים להחליט האם ישנה העדפה לעלות או לבאנדל (כל מה שבא עם הכרטיס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Idan(mal), מה שאמרת לא לחלוטין נכון.

בעקרון השם היותר מדויק של תצורת המכירה שאתה פירטת לגביה היא מכירה ב "Bulk" או "Tray". אם כי זה יותר נכון לגבי החנות ולא לגבי הצרכן הסופי, אבל לא נורא. בתצורה זו החנות קונה "חבילה" של כמה יחידות זהות, ללא אריזה. מן הסתם ככה ניתן להוריד את המחיר, כמו שאמרת. בעקרון, זה מוצרים אלו מיועדים להרכבה ולא למכירה כפי שהם - אפשר להבין למה.

OEM היא הגדרה של "אופי" יצרן/מפעל. יצרן OEM הוא יצרן שמיצר סחורה שהוזמנה ממנו על ידי חברה אחרת שמוכרת את המוצר הזה תחת שמה שלה. יש גם ODM שהוא יצרן שגם מתכנן את המוצר (D = Design). אני מעריך ש MSI היא OEM/ODM.

לדוגמה, היא יצרנית ה OEM/ODM הגדולה בעולם. כמעט בכל מחשב מותג שתפתח אתה תראה שלהם. האייפון מורכב/מיוצר על ידם, כידוע. ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יפוצץ לך את הבועה שאתה חיי בה...

תודה אך "הבועה" היא הגדרה שלך ושלך בלבד No offence

רוב המחשבים המוכנים ש-KSP מוכרים כוללים ספק ג'נרי ולוח של גיגבייט.

כך גם בכל הרשתות ההמוניות, כי כשיש תחרות על "המחשב הזול במדינה", אין מה לעשות וחבילות בסיסיות צריכות להיות תחרויות

כדי פחד, כל 10 ש"ח משחקים תפקיד חשוב על כיסו של "הצרכן ההדיוט", וזהו הצרכן העיקרי.

להערכתי לפחות 95% מהמערכות שנמכרות בכל אחת מחנויות ישראל, יוצאות עם ספק גנרי ומארז סיני פשוט ב- 99 ש"ח.

היום מקובל להעיף מהמדפים מחשבים במשקל לכל דורש - עלות יחידה 1000 ש"ח לפני מסך.

מי שקונה כנראה גם ישקיע בספק טוב.

להערכתי גם מי שקונה (שהם שווי ערך מבחינה מיתוגית לאסוס) יצא עם ספק כח טוב.

מי שמתייעץ עם טכנאי KSP חסר היגיון...

זו כבר קביעה מאד תמוהה בעייני, לאור היכרותי עם טכנאי או שניים שלהם.

קניתי לפני כמה חודשים מחשב חדש (ב-TMS).

בחרתי כרטיס מסך של חברה מסוימת, שהיה במחיר זול יחסית. יום אחרי זה קיריל אומר לי שהוא החליף לי לכרטיס של שאמור להיות יקר יותר בכ-100~ ש"ח, ללא תוספת עלות מכיוון שזה יחסוך לי התעסקויות בעתיד בגלל של- אמינות גבוהה יחסית.

הוא לא אמר את זה בשביל להיפתר ממלאי, מדובר על כרטיס מבוקש בשוק, שהיה חזק מהכרטיס שרציתי לקנות (לא בהרבה).

זה מחנות שכנראה ספקים ג'נריים לא יוצאים עם המחשבים שהם בונים.

זו תשובה מצוינת מטכנאי בעל נסיון, שניתן להשתמש בו כמקור להשוואה של תקלות פר מותג כפי שהמלצתי במקור לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט נמק והסבר, כי לאסוס יש יותר SWAG? זה לא תירוץ.

אני חושב ש-Z77X-UP7 הוא לוח האם הטוב ביותר שראתה תושבת LGA1155 אם אתה מדבר על קצה עליון. סדרת UP בכלל של גיגה-בייט היא יחס עלות לאיכות ואיכות בכללי בין הטובות שיצא לי לחזות בהם. אם הייתי יכול להחליף את כל לוחות האם שלי בלוחות מקבילים מסדרת UP הייתי עושה את זה בלי לשאול שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec אפילו אייבורי משתמשים ב-FSP במקום בגנריים, רק KSP (שנחשבת "המונית") עוד משתמשת בגנריים כמו ה-GOLDEN TIGER (או איך שלא קוראים להם).

כן, כל מי שחוזר מהם עם מפרט שהמליצו לו עליו כולל בתוכו לוח של גיגבייט יחד עם ספק גנרי... עוד לא בא אלי מישהו עם לוח וספק גנרי לפחות לא מהמלצה שלהם. מה לעשות גיגבייט יותר זול, אז יותר נוח לדחוף אותם למערכות זולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...