עזרה בבחירת כרטיס מסך חזק - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כרטיס מסך חזק

GMTK

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דעתי האישית והפרטנית בלבד, מעדיף לשמור מרחק מכרטיסים ולוחות אם של MSI בשל אמינות ירודה (מנסיון אישי ארוך שנים),

ומעדיף להתמקד (ככל שהדבר ניתן), בדגמי ו- , שמוצריהם שורדים מצוין ולא זכור לי אחרי עשרות לוחות

ממותגים אלו מדגמים שונים לאורך השנים, שמשהו נדפק.

מאיפה אתה מוציא את השטויות האלו? יש להם אלופים עם pcb מרשים כמו הדגם שלי הלייטנינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מוציא את השטויות האלו? יש להם אלופים עם pcb מרשים כמו הדגם שלי הלייטנינג.

מאותו מקום שבו נכתבות השטויות הבאות:

"יש להם אלופים עם pcb מרשים כמו הדגם שלי הלייטנינג".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שיש ל- בארץ אמינות ירודה. בשל מעמדי באתר ומחוצה לו לא אציין למה, אני רק יכול להגיד שיש אשם בארץ בזה, ושעל הפיגוע האטומי שעשה ל- לפני מעל לעשור לא אסלח. מי שחושב שיש ל- כיום אמינות ירודה, כנראה שהנסיון שלו עם וחומרה בכלל שואף ללהביט ממסך המחשב בלבד.

אני משתדל כמה שיותר לאחות את הפצעים שנגרמו לאמינות של MSI על ידי הצגת קווי המוצרים החדשים המצויינים שלהם, לוחות אם וכרטיסי מסך כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל חברה יש את הפאקים שלה, נתקלתי בלוחות עם קבלים נפוחים גם בmsi גם באסוס וגם בגיגהבייט.

לפי דעתי msi לקחו את זה צעד אחד קדימה בשנים האחרונות, בכרטיסי מסך ועכשיו נכנסו חזק גם עם לוחות אם לגיימרים.

יצא להם פעם שם של לא אמינים בארץ, בכלל פעם חוץ מ- הכל נתפס כלא אמין(פה בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה - בעבר היבואנית של הייתה אייבורי. היית מוצא בארץ כמויות של מחשבים הכוללים לוח וספק ג'נרי.

פעם מחשב עם לוח = מחשב שנקנה באייבורי.

היום המצב שונה. מקבלים ביקורות מצוינות ברחבי העולם, מעמידים דגמי high end מוצלחים ועובדים קשה על מנת לשפר את התדמית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לMSI היו פשלות? יכול להיות בזמנים עברו אני עכשיו קראתי ביקורות סתם ככה לא רציתי לרשום סתם.

אז ה660 TF קיבל ציון 10 ברוב האתרים בגלל שמחשיבים אותו לכרטיס חזק לא כלכך זללן והגוף אלומיניום שיש לו למעלה שכימעט כל שאר המתחרים עושים מפלסטיק.

זה כנראה מה שהעלה את ציון המוצר בהרבה עמידות שלו בנתים אי אפשר לבדוק כי הוא לא מספיק זמן בשוק.

ותאמת היום אף אחד כן אף אחד לא נשאר עם כרטיס יותר משנה וחצי שנתיים עם כן או שהוא הפסיק לשחק או שהוא קנה כרטיס עתידני ממש ממש חזק.

וNEC אני חייב לדעת מאיפה הבאתה את זה למה מעניין אותי לקרוא כי העלתה לי חששות.

למשל היה לי כרטיס של ספיר 6850 שניתקע לא המאוורר אז בגלל זה אני ישלול תחברה הזאת? חברה ממש מעורכת אצלי.

עם זה קרה פעם פעמים סבבה אבל עם זה קרה יותר מזה וליפני 3 4 שנים אז זה כבר מיותר אני בטוח שהחברה לקחה את זה לצומת ליבם וסידרו את הבעייה.

כי מתוך 10 לפחות 2 שולחים אימיל לחברה כמו שאני עשיתי וקיבלתי מענה מידי ואמרו לי שנתקלו בבעיה הזאת ומבחינת האחריות נותנים כרטיס חדש מהקרטון!.

הם אמרו שהם לא מסדרים כרטיסים תקולים והזמן וההשקעה לא משתלמת להם.

אז לכל אלה שחושבים שמסדרים להם תכרטיס עם הוא תקול או נהרס אין דבר כזה מקבלים חדש ומה שהיה לכם הולך למעבדה לפירוק ומתמחזר ברזל אלומניום פלסטיק וכו.

אחרי שהם שלכו לי את זה ירדה פעימה ואמרתי סבבה זה או חדש או יותר טוב או חלש ב10% אבל קרה לי משהוא יותר טוב לכבוד המשחקים הבאים אז ככה שאני מבסוט עכשיו נישאר החלק מה לקחת במחיר עלות של חנות איזה כרטיסים כדאי או כרטיס יחיד?

מה שכן אני רואה תדגמים של ג'יגביט כולם ורובם זוללים חשמל בצורה ענקית אני מדבר על רוב הדגמים עם ה3 מאווררים.

למרות שאין לי בעייה איתם אני סתם נותן פה נקודה למחשבה.

יום שני או מחר הוא יתקשר ואז אני יצטרך להחליט אז אנא מכם עזרו לי בבחירת הכרטיס הוצאה עד 2600 שקל ככה.

כאילו זה גם תלוי בזיכוי עצמו אז אני הולך על דבר כזה.

מ1500 שקל עד 2600 שקל.

תודה רבה לעוזרים חשוב מאוד שהכרטיס יוציא קול 7.1 כמו רוב הכרטיסים של הדור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GMTK, לשאלתך:

הספקתי במרוצת כ- 25 השנים האחרונות לעבור ככה על למעלה מ- 100 מערכות PC בשקט (התקנתי, תחזקתי, תקנתי...)

הן לעצמי והן לחברים ומשפחה. אתה יודע איך זה, כשיש בסגל המכרים מישהו שמבין בתחום, אז כולם מבקשים ממנו לעזור ולסייע

עם המחשב.

כפועל יוצא מנסיון זה, ראיתי מספיק מוצרים בכדי לגבש איזו שהיא תמונה לגבי אלו מותגים היו היותר בעייתיים.

נכון שזו אינה עבודה סטיסטית מקצועית עם תרשומת כנדרש, אך זכורני בהרבה מאד מקרים כי מחשבים נגמרו כאשר הלוח

היה של MSI. אותו הדין קרה כשראיתי כרטיסי מסך שגמרו את חייהם והיו גם של MSI .

לפיכך על פי הנסיון הפרטני שלי, התרשמתי שהמותג MSI לא מי יודע מה אמין. מנגד לא זוכר שנתקלתי בלוחות

ומאיצי מסך תקולים מבית או כך שהנסיון שלי איתם מעולה. זה לא אומר שהם אינם מתקלקלים,

זה רק אומר שאצלי זה לא קרה. אגב, שתי חברות אלו הן הגדולות ביותר בעולם בתחום לוחות אם ומאיצי מסך למי

שמתעניין לדעת. אצלי יש מספר רכיבים שלהם שעדיין עובדים גם אחרי 9 שנים וזו תעודת כבוד.

עכשיו, האם השתנו ולאחרונה שמו דגש "על הנקודה הבעייתית שלהם בנושא אמינות" - כפי שנטען בשרשור זה ?

יתכן, אין לנו יכולת לדעת - הכל השערות. גם רנו לפני כ- 3 שנים יצאו עם קמפיין שיווקי במטרה לתקן את התדמית הירודה

שלהם בתחום האמינות, הסלוגן היה "לא רואה מוסך". האם במקרה של רנו זה היה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פז"מ בתחום המחשבים (חומרה בפרט) הוא דבר מגוחך ומעורר רחמים לנפנף בו. יש היום הרבה קשישים למיניהם שטוענים שיש להם 20-25 שנות נסיון בשוק ה-PC (גם לעבדכם יש 20 שנות נסיון, רק כי נולדתי בתוך משפחה שכזאת), שוק שבכל שנה משנה את פניו. אין שום סיבה שילד בן 18 היום שלמד כמו שצריך על חומרה ומחשבים לא ישים לבושת את אותו הקשיש שמוחו כבר התקבע על דרכי חשיבה שאינן נכונות או אקטואליות היום.

פשוט מטופש. מספיק עם היהירות המגעילה והמביישת הזאת. כאחד שהתעסק עם חומרה עדכנית ב-5 השנים האחרונות. קם עם חומרה, אוכל עם חומרה, ישן עם חומרה, אני יכול להגיד שהכפשת מותג כזה או אחד היא דבר שאפשר לקרוא לו בורות-גזענות-חומרתית. דבר כזה נוצר עם נסיון רע של מעט מוצרים של מותג אחד, לפעמים מוצר בודד אחד שעושה תקלות. לעיתים דבר כזה נוצר עם סדרה פגומה כמו 7200.11 של סיגייט שהיום נחשבת למחמירה ביותר בתקנים ובעלת הקשיחים האיכותיים בעולם. דבר כזה קרה פה עם לפני עשור בארץ. דברים כאלה קורים בכל העולם.

אלה שיש להם נסיון רע עם מוצר חומרה מודרני עושים לו נזק יותר ממה ש-100 אנשים שקנו את אותו המוצר ומרוצים ממנו עושים לו תועלת. הרי כל מי שיש לו בעיה מבין אלפי קונים ילך ויתלונן ברשת.

בלוחות האם, אנחנו נמצאים בנקודה שלכל יצרנית לוחות אם גדולה שלל הטכנולוגיות ואיכות הייצור כל כך משוייפת ומפותחת שזה פשוט בורות לחשוב שאחת מהן מייצרת פחות איכותי (פר נתח שוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור ראשית בוקר אור ושבוע טוב,

תחושה בי כי לקחת את הנושא לזווית קצת קיצונית - כולה פקקת מותג של חומרה, לא משהו ברומו של עולם.

כל שנטען ע"י כותבים כאן, זה שלאור נסיונם הכזה וכזה הם שמו לב - כי לוחות ממותג X נמצאו מקולקולים לתפיסתם

באופן כמותי יחסית מעל הממוצע. האם זה מחייב שכך הדבר גם כיום ? וודאי שלא. האם זה מחייב שכיום בוודאות הכל בסדר ? גם לא.

לטעמי וכאן הנני מסכים עימך לחלוטין, שהכי נכון יהיה לקבל משוב ממי שעבר על הרבה לוחות מהמותג הנדון ובחומש האחרון,

ולקחת ממנו משוב. ומי אלו הגורמים שעוברים על הכי הרבה לוחות ?

אלו הם לא אחרים מאשר טכנאי חברות המחשבים והמנהלים התפעוליים אצל הספקים הגדולים, KSP, אייבורי... (למשל).

למשל לכשאני מבצע רכישות ונמצא בצומת החלטה בין מס' מותגים, אני נכנס רגע קט למעבדה ושואל את הטכנאי בין מותג X ל- Y,

מה סטטיסטית הכי חוזר אצלם כפגום, ושיענו משוב כמובן רק באם יש להם סטטיסטיקה מספיק מוצקה וברורה בנושא.

לצורך הדוגמא המעשית, זו היתה אחת הסיבות שבחרתי בשעתו בלוח למחשבי האחרון, משום ששני גורמים שונים

ב- KSP עליהם הנני סומך כברי נסיון רב, אמרו ששניהם טובים הן gigabyte והן , אבל למיטב זכרונם כמעט ולא

נתקלים ב- פגומים בעוד שgigabyte נראה להם שיש יותר החזרות. לכן הלכתי על .

לפותח השאלה (כמו גם לכל אחד אחר) אציע, גשו לשני מקורות שמספקים כרטיסים מכל המותגים דלעיל, ושאלו אותם מה הם רואים

שהכי מרבה להתקלקל. נסו לגבש סטטיסטיקה מאלו שחיים את עולם התיקונים 9 שעות ביום, 250 ימי עבודה בשנה.

כי בהעדר עומד לרשותנו בסיס נתונים וודאי ומדויק לנושא זה (לצערנו), המוצע לעיל הוא הכי טוב שיש בנמצא.

לעניות דעתי חברה כמו KSP שמחזיקה את כל המותגים, גם גם וגם גיגבייט, תהא מקום טוב לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הסטטיסטיקות שלהם לא רלוונטיות. זו הבעיה. אולי אפילו שקריות.

קודם כל, לרוב KSP, לדוגמה, מוכרים רק לוחות low-end של . כך שכבר נוצרת פה הטיה. צריך לבדוק לוחות אם מקבילים במחיר/מיצוב בין היצרניות - ולבדוק אך ורק בין הלוחות הללו.

כמובן שגם הלוחות הללו צריכים לעבוד אך ורק עם ספקים זהים ברמתם. אני לא בטוח שזה קורה.

כמו כן, יש פה פשוט עניין של הטיה קוגנטיבית. יש מגוון גורמים בעולם שפשוט משנים את תפסיתנו. לדעתי יש סיכוי מאוד סביר שגורמים שונים מטים את הטכנאים הללו - והם פשוט "משקרים" (לא בכוונה תחילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים חברת יונדאי החליטה להציב לעצמה מטרה, וזה להיות בין שלושת יצרני המכוניות הטובים בעולם, למרות המצב המחורבן שהם היו בו.

תוך שנים בודדות, בזכות שיפור האיכות והגדלת היצע שלהם הם הצליחו לעלות לטופ וכיום הם ממוקמים במקום השלישי בעולם מבחינת ייצור מכוניות.

הלקח הנלמד הוא שדברים יכולים להשתנות.

אני לא יודע מה הסיפור של (אם כי הייתי אשמח אם מישהו ניטרלי ירצה לספר לי בפרטי) אבל מחקירה שלי אני קיבלתי את הרושם שMSI בהחלט שיפרו את עצמם ומציעים איכות שלא נופלת במיוחד ליד ג׳יגהבייט והאחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל, רוב הלוחות שנתקלתי בהם שהיו דפוקים ועם קבלים מנופחים היו של גיגהבייט.

במחשב הקודם גם עם ספק שהיה נחשב אמין(hec) התנפחו הקבלים.

למרות זאת שוב קניתי לוח שלהם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...