לוח אם עם רכיב אודיו איכותי למשחקים וסרטים - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם עם רכיב אודיו איכותי למשחקים וסרטים

ABL

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שווה

מ2 המחשבים האחרונים שלי, התקלקל לי לוח גיגהבייט P55M-UD2, סטיק זכרון של קינגסטון, כרטיס מסך HD5770 של ספיר, לוח ג'יגהבייט Z77-D3H, כ.מסך GTX660 של ג'יגהבייט, כונן קשיח F3, SEASONIC 500W (אבל אני חושב שהוא היה מזוייף או משופץ).

אתה אומר - מה הקשר זה לא אותן חברות ? אז דווקא כל מה שהתקלקל לי היה בדיוק מכל החברות עם המוניטין הטוב ביותר לאמינות.

אם זה יוצא לך אותו המחיר לקנות בארץ Z77-D3H או בחו"ל את האסרוק היקר ... קנה בארץ את הג'יגהבייט. רוצה הבטחה ממני ? לא תקבל יותר FPS עם האסרוק. ושניהם יאפשרו לך בדיוק אותו OC על אוויר/מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה על העצה מוזר שכל כך הרבה דברים התקלקלו אצלך. אני בכל אופן חשבתי להזמין ממנו את הכרטיס מסך יש הפרש של 700 שקל ובמקרה הגרוע אם הוא תקול הוא חוזר איתו ושולח לי. הגיוני לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שזה פורום על גם חח.. אני עכשיו מתלבט בין להזמין את הI7-3770K מאח של חבר מארה"ב עם הנחה שיש לו באינטל ב613 ש"ח בסוף מאי או לחכות לדוד שלי שיגיע מסין ביולי ויוכל להביא לי את הI7-4770K (שאני משאר שיהיה כמו המחיר של הנוכחי) ב1167 ש"ח או I5-4570K ב840 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ברור בזה ? :s05:

לגיימינג אין שיפור בין ה3570 ל 3770 , במיוחד כשצריך לכבות את ההייפר ת'רדינג לחלק מהמשחקים, אז די סביר להניח שה4570 יהיה עדיף.

השיפור לא יהיה גדול, אבל אם לא אכפת לך לחכות איזה חודש-חודשיים ולהוסיף 200 שקל בשביל שיפור של (כמעט בוודאות) 15 אחוז מקס' אז סבבה. קח בחשבון שברוב המשחקים השיפור בFPS יהיה ממש זניח, חוץ ממשחק אחד או שתיים פה ושם שישענו מאוד על המעבד.

אם אתה מרנדר גדולים מאוד ה4570 אמור לתת לך יתרון גדול בעזרת הINTEL GRAPHICS המשופר שלו (בשימוש בINTEL QUICKSYNC).

אגב איך אתה יודע כמה יעלה לך מעבד שעוד לא הושק??

כרגע יש לך את המידע בכל אופן, השיקולים הם פרטיים שלך. אתה יודע עד כמה אתה לחוץ/עד כמה אתה נוטה להבכיין שלא חיכית בדיעבד וכל הפרמטרטים בסגנון. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...