לוח אם עם רכיב אודיו איכותי למשחקים וסרטים - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם עם רכיב אודיו איכותי למשחקים וסרטים

ABL

Recommended Posts

יש לך אופטי בלוח ... אופטי לא עובר שינויים בכ.קול ככה שאין הבדל בין אופטי של לוח הכי זול לבין אופטי של כרטיס קול יקר.

חוץ ממשהו מסויים - אם אתה רוצה להשתמש בדולבי 5.1 לדוגמא דרך האופטי, אתה לא תוכל במשחקים לעשות את זה. יש כרטיסי קול יקרים שמאפשרים DOLBY LIVE - המרה לפלט של דולבי בזמן אמת ככה שהמערכת שלך תעשה את העבודה. תבדוק לגבי הלוח הזה שהצעת אם זה אפשרי.

בכל אופן אם יש לך כרטיס קול איכותי אין לך סיבה להשתמש באופטי, במילא הוא יוציא סיגנל איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נגיד לך תכלס אם אתה לא התרגלת לרמקולים או ממש איכותיות אחרי תקופה ארוכה איתם, ואתה לא מרגיש משהו בעייתי בסאונד, עזוב אותך ... תמיד תוכל להוסיף כרטיס, זה רק יהיה יותר זול.

יש לי חבר שמנגן הרבה שנים עם גיטרה ומגבר איכותיים מאוד (גיבסון ומגבר של ווקס) והוא משתמש לפעמים באוזניות ממש גרועות שזה נשמע כאילו הפעילו איזשהו אפקט מוזר מאוד על הצליל כמו PHASER והוא לא שם לב בכלל להבדל. יש לי חבר עם של AKG שעלו מעל 600 או 800 אני לא זוכר, וכרטיס קול חיצוני של M-AUDIO והוא שואל אותי איך אני מבחין בהבדל של איכות בין ב5 שקל לאוזניות יקרות.

מה שאני בא לומר לך זה שרוב האנשים בכלל לא רגישים לזה כל כך.

אם אתה מגיע למצב שאתה משקיע על כרטיס קול/מוסיף ללוח 700 שקל, בחדר ממוצע עם FULL RANGE איכותיים שממוקמים מן הסתם קרוב לקיר מאילוצי המציאות, יהיו לך בעיות אקוסטיות עצבניות, ואם באמת יש לך אוזן ששווה להשקיע את ה700 שקל האלה בשבילה אז אתה חייב לתקן אותם.

וכאן זה בעייה אמיתית : זה יעלה לך עשרות אלפי שקלים והחדר שלך יראה כמו בדיחה, או שתפרוש לאוזניות טובות שזה הפתרון האמיתי, או שתצטרך לקנות עוד איזשהו מכשיר שעושה אקולייזר מדוייק בזמן אמת, ולהשאיל מקרופון איכותי מאוד ולבחון את החוסר איזון בתדרים בחדר שלך (למקם את המקרופון איפה שהראש שלך) ולפצות על זה באקולייזר. אני לא מדבר על אקולייזר של עמודות, אלא על אחד שתוכל להגיד לו מ100 עד 105 הרץ תוריד לי 10DB.

**דרך אגב אם לא מדובר במערכת 5.1 אצלך, אתה יכול להשתמש ביציאה האופטית של הלוח, גם למשחקים, ואם הרסיבר שלך איכותי יהיה לך איכות של כרטיס קול יקר ואפילו יותר כי אתה לא צריך להעביר אות אנולגי חלש מאוד לאורך מטר וחצי עם החוט שמתחבר למחשב.

קיצור.

עזוב

איך הסמל החדש שלי דרך אגב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יחסית לא יקרות של AKG אבל שומעים בהם מדהים..

לא נתתי לאונבורד סיכוי בכלל וקניתי חיצוני יחסית בזול, לשים לב להבדל בסאונד אני שם לב מיד .

כמו שתגיד לי ברכב לשמוע עם אחוריים של קנווד 6X9 ...חחח.

מי שמבין יודע שברכב ובתכלס הסאונד של ההופעה אמור להגיע מקדימה, לכן ברכב לא מתקינים מאחורה

ואם כבר מתקינים מחלישים אותם מהקדמיים כדי שלא ישתלטו על הסאונד.

ברכב יש לי קומפוננטיים(דוטק אוביישן) שומעים כל צליל כמו שצריך, מה שהיה נעלם בטח ברמקולים אחוריים, לא קומפוננטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11Tb0O כנראה שאתה צודק... אז על מה אתה ממליץ :

לוח אם Gigabyte GA-Z77-D3H עם vt2021 ב640 \ש"ח

או

Asus P8Z77-V LE PLUS עם ALC889 ב840 ש"ח

הנה השוואה:

http://www.newegg.com/Product/Productcompare.aspx?Submit=ENE&N=100006654&IsNodeId=1&Description=GIGABYTE%20GA-Z77-D3H&bop=And&CompareItemList=-1%7C13-131-848%5E13-131-848-TS%2C13-128-543R%5E13-128-543-Z01&percm=13-128-543R%3A%24%24%24%24%24%24%24

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הג'יגהבייט ... הפרש די גדול ואין איזה אפשרות שאתה צריך באסוס שאין בג'יגהבייט ...

תכלס הייתי לוקח את הZ77-DS3H זה אותו לוח עם ALC887 נראה לי (רילטק) ובלי אפשרות RAID ... אין ביניהם השוואות באינטרנט לצערי, ראיתי רק מישהו אחד שכתב שהרילטק היה יותר טוב לו http://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?p=2399447 , לא שהייתי סומך על איזה מישהו אקראי בפורום , שאולי דווקא התלהב מהכרטיס הפחות טוב כי הוא נתן במקרה יותר באס, או שבכלל הוא שינה משהו בהגדרות של הדרייבר ברילטק והתרגל לזה וכו'.

בכל אופן לא הייתי בונה שהVIA טוב יותר וגם רילטק מוציאים כל הזמן לעומת VIA, ואם אתה מתכנן על מערכות הפעלה כמו כל מיני סוגים של וכו' (או רוצה להשאיר את האופציה פתוחה לפחות) אין לך סיכוי עם הVIA למיטב ידיעתי.

בכלל בהפרש בין האסוס שהבאת לבין הDS3H אתה כבר קונה XONAR D1 בKSP ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שPCI יעלם ? אתה יכול להיות רגוע שהוא לא יעלם בשנים הקרובות

בDS3H אתה צודק אין אופטי "מובנה" אבל יש תמיכה... אתה צריך להזמין כזה : http://forum.giga-byte.co.uk/index.php?topic=9942.0

זה 5-10 דולר באיביי...

כרגע זה כבר רק החלטה שלך, אם ההפרש הכספי לא משנה לך ואתה לא כ"כ דואג לתמיכה במערכות הפעלה פחות נפוצות (הVIA כן יעבוד בחלקן, גם אם אתה רוצה כלשהו אתה יכול לברר עכשיו את התמיכה בו), קח את הD3H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קרוב משפחה שמגיע ביולי הוא כנראה יכול להביא לי משם משהו..

השוותי מחירים של לוחות אם והם בערך דומים חוץ מASROCK

מה אתם אומרים על אלו:

Asrock Z77 Extreme6 עולה שם 645 ש"ח

ASRock Fatal1ty Z77 Professional Z77 עולה 911 ש"ח

האם שווה את הסיכון שאם תיהי תקלה לא יהיה לי אחראיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...