GTX TITAN - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX TITAN

mikyl

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה רק שלושה? כבר הזמנתי ארבעה... :kopfpatsch:

^^^ :biglaugh:

אני את האמת שוקל לקנות את הTitan ,יותר נכון מטלבת בין כמה מערכים מפלצתיים.

מקודם ביקשתי עזרה בהחלטה בין gtx680sli או gtx690 או 7970ghz cf.

זו באמת בקשה לעצה ולא SPAM.

קיבלתי ישר תגובה שאני אקנה את ,שאלה העם זה היה ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם הנושא לא כ"כ דחוף לך, הייתי מציע לך לחכות עוד חודש חודשיים. יש שמועות לגבי השקות\הכרזות חדשות מבית NV, כולל אח קטן לTITAN.

הייתי ממליץ לחכות לראות מה הכרטיסים החדשים יציעו ובכמה זה יוזיל את הטיטאן הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ :biglaugh:

אני את האמת שוקל לקנות את הTitan ,יותר נכון מטלבת בין כמה מערכים מפלצתיים.

מקודם ביקשתי עזרה בהחלטה בין gtx680sli או gtx690 או 7970ghz cf.

זו באמת בקשה לעצה ולא SPAM.

קיבלתי ישר תגובה שאני אקנה את ,שאלה העם זה היה ברצינות.

ממה שאני זוכר התשובה שנתנו לך הייתה בצחוק, אתה משחק על מסך אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שטיטאן הוא הכרטיס הכי לא משתלם שאי פעם יצא לשוק כרטיסי המסך.

לא רק שלא תצטרכו לחכות שנתיים בשביל כוח עיבוד שכזה, בקרוב תקבלו כוח עיבוד כמעט זהה כשסדרת 700 תחשף במאי (780, על פי המידע = LE). ובעוד שנה +- יגיע המקסוול (= GTX800) וכרטיס GTX870 ישתווה פחות או יותר לטיטאן (במחיר שווה כמעט לכל כיס) וה-880 יעקוף אותו בכמה אחוזים.

חוץ מזה, זה כרטיס מסך שעולה 1K דולר, כשבאותו מחיר (או פחות) אפשר להרכיב מערכי 680 או 7970 שחזק מהטיטאן ב-40%-50%~

מי שקונה או קנה טיטאן לא ראוי להקרא צרכן נבון. כמו שאמרו פה, הסיבה המוצדקת היחידה להחזיק בטיטאן היא לצורכי בנצ'מארק.

לגבי שאר הנושא- אני קצת נקרע בין העובדה שזה לא משתלם לקנות כרטיסים חזקים כל כך בין העובדה שאי אפשר תמיד להמתין לדור הבא. נמתין לכרטיס מסך עם הביצועים של הטיטאן איזה שנה וחצי, ואז אולי יצא איזה טיטאן 2 או משהו מטורף אחר. הבחירה היא של הצרכן, עד כמה אכפת לו מה-value בקניה שהוא עושה ועד כמה הביצועים הגבוהים ביותר לדורו חשובים לו. אבל שוב, במקרה של טיטאן אין שום סיבה מוצדקת לקנות.

למי שאין כוח להחליף כרטיס מסך כל שנתיים, אני חושב שהכי משתלם לקנות כרטיס מסך ממוצע~גבוה גג, וכשהוא מתחיל לגמגם שנתיים+- קדימה, להוסיף לו עוד כרטיס זהה שכבר יעלה גרושים (במצב כזה אני אפילו הייתי הולך על יד שניה, אפילו יותר זול).

לי אישית יש כרגע 7970 באוברקלוק שמספק אותי נאמנה בכל משחק. כשהוא יתחיל לצלוע מעט (ואחרי שהמיקרוסטאטר יופחת משמעותית ב-CF בקיץ) בעוד שנה בערך אני אוסיף לו 7970 שני שכאמור כבר יעלה מעט מאוד.

בהסתכלות לעתיד- זוג 7970GHZ (או 7970 באוברקלוק) עוקף את הטיטאן בלפחות 50%. זאת אומרת שמערך 7970 יכול להשאר רלוונטי למשחקים גם אחרי צאת מקסוול (GTX880).

בקיצור, זה עניין מעט מסובך ובכל דור יש בדרך כלל פתרונות יותר משתלמים מללכת על המפלץ התורן שעושה חור בארנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהסתכלות לעתיד- זוג 7970GHZ (או 7970 באוברקלוק) עוקף את הטיטאן בלפחות 50%. זאת אומרת שמערך 7970 יכול להשאר רלוונטי למשחקים גם אחרי צאת מקסוול (GTX880).

מאיפה הבאת את המספר הזה?

תראה את הממוצע ב-TPU שאפילו לא לוקח בחשבון את בזיון ה frametimes ב-CF (מודדים רק FRAPS) -

ז"א זה הממוצע FPS הכי טוב שתקבל, אפילו יותר ממה שתקבל אחרי שהם יפתרו את הבעיות frametimes :

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7990/25.html

גם אם תסתכל בעמ' העוקב ("Performance Summary 2") איפה שהם הורידו מהממוצע את כל המשחקים שלא עבדו טוב ב-CF (ז"א FRAPS לא הראה שיפור, ואנחנו מתעלמים לרגע מהעניין שאף משחק היום לא באמת עובד טוב ב-CF, אבל את FRAPS זה לא מעניין), עדיין לא תגיע ל-"50%".

אמנם לא לקחתי בחשבון OC אבל כל כרטיס יודע לעשות וה-7990 די חלש בזה - TPU הוציאו מה-7990 רק 4.1% שיפור ב-OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שכל משחק לגופו, אבל אני מניח שלא תשחק רק במשחקים שמטיבים עם המחנה האדום. אם מדברים באופן כללי אז הגיוני להתייחס לממוצע של כמה שיותר משחקים.

ושוב, הממוצע הזה יהיה רלוונטי ל-CF רק עוד מס' חודשים (?) כשיתקנו את הדריבר. ז"א מדובר פה ב-best case scenario

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את המספר הזה?

תראה את הממוצע ב-TPU שאפילו לא לוקח בחשבון את בזיון ה frametimes ב-CF (מודדים רק FRAPS) -

ז"א זה הממוצע FPS הכי טוב שתקבל, אפילו יותר ממה שתקבל אחרי שהם יפתרו את הבעיות frametimes :

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7990/25.html

גם אם תסתכל בעמ' העוקב ("Performance Summary 2") איפה שהם הורידו מהממוצע את כל המשחקים שלא עבדו טוב ב-CF (ז"א FRAPS לא הראה שיפור, ואנחנו מתעלמים לרגע מהעניין שאף משחק היום לא באמת עובד טוב ב-CF, אבל את FRAPS זה לא מעניין), עדיין לא תגיע ל-"50%".

אמנם לא לקחתי בחשבון OC אבל כל כרטיס יודע לעשות וה-7990 די חלש בזה - TPU הוציאו מה-7990 רק 4.1% שיפור ב-OC.

:xyxthumbs: מצטרף.

HD7990 הינה לטעמי "השקה וירטואלית" למטרות PR (יחצנות בעברית), ככל הנראה כפועל יוצא מלחץ של בשל

הפער שנפתח להם מול NV עוד מרגע השקת GTX690 אשתקד (מה שרק התחזק בהשקת טיטן), ולא השקה של מוצר מוגמר, מוכח, ועובד.

HD7990 במצבו הנוכחי הינו מוצר בשלב אלפא (לא רציתי להיות גס ולכתוב "מדגים טכנולוגיה" ).

מקריאת מספר מקורות לא מבוטל ברשת שקבלו הכרטיס ליידם ובחנו אותו, כמות הבעיות שיש עימו ועם הדרייבר הן כאלו,

שהמוצר צריך עוד הרבה עבודה. חשוב מכך - דרייבר שגם יאפשר פעילות אמיתית ב- CF כפי שהכרטיס הזה מחייב.

הערכה אישית:

גם אם יוצעו למכירה בשוק הכרטיסים הללו, להערכתי כמות היחידות שיירכשו תהיה מזערית ביותר ו- מודעים לכך.

שכן צרכנים לא קונים על עוור כרטיס, בטח שלא ב- 1000 $, מרביתם (אם לא כולם) קוראים את מה שנכתב ברשת על הנושא ולכן ידלגו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למערך של GTX 680SLI כמה שנים של רלבנטיות לפי דעתכם עוד יש בהשוואה לTitan?

לאותה שאלה אני מצרף גמ את gtx690.

דבר אחד אני כבר יודעה שאת ה7970 vapor x שברשותי אני מוכר וחוזר למחנה של ירוקים.

שאלה רק איזה מהמפלצות לבחור.

מי שהוא רוצה לקנות? חדש אין לו אפילו חודש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...