GTX TITAN - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX TITAN

mikyl

Recommended Posts

א.עדיין זה יהיה פחות משתלם לטווח הארוך.אך בסדר.. אין לו בעיה להוציא סכומים גדולים .זאת אומרת לא משנה לאותו אדם מה יותר משת=לם הוא רוצה תמיד את ה-כרטיס וששום משחק או פורט :silly: יעשו לו בעיות .

ב.לא נכון.בפיסקה האחרונה שלי ציינתי שיש כאלה שהולכים על מה שהכי חזק כגם משתלם (מה שבעצם לא משתלם ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הם הצרכים שלך באמת?

מי שצריך עכשיו כרטיס סביב ה4000 שח אז אני מאמין שעוד שנתיים הוא שוב יצטרך ואין לו כמובן בעיה לשלם שוב מחיר כזה. אבל אני חושב שיש הרבה חבר'ה שאין להם מטרה כל כמה שנים (בודדות) להוציא על כרטיס כ4000 שח.. ולצרכים שלהם באמת יספיק כרטיס ב1600 שח עם שדרוג בשעת צורך.

580 בשבילי הוא גבולי ולפעמים לא מספיק. אין אפשרות ל-. לא כדאי לשדרג ל-680, ההפרש יותר מדי קטן.

בקשר לשדרוגים זה גם תלוי. החלפתי מחשב לפני שנתיים, הקודם שרת אותי קרוב ל-6 שנים (פנטיום 4). לכן אין כאן נוסחות.

אבל:

660ti - אוג' 12

300$

580GTX - נוב' 10

500$

נדבר בשקלים:

שילמתי 2200 ש"ח, 660ti היום 1600/1800 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד בודקים גם ביחס הזמן. שיצא 580GTX הוא לא עלה 2200 שח (נראה לי ) .אולי יש יותר זול ..לא בדקתי אבל פחות מ1700 שח

http://www.tms.co.il/product/11801 וקירור מעולה , יש לי אותו. יש לפעמיים גם קניות קבוצתיות כמו שהיה ב1300 שח . בוא נגיד השידרוג שאני עשיתי לעומת ה570GTX שהיה ברשותי עומד על תוספת של 90 שח.כפי שגם מכרתי אותו ;) .

אני דיברתי רק על כרטיס כדוגמא ... כמובן הכל מתיחס למחיר וביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.עדיין זה יהיה פחות משתלם לטווח הארוך.אך בסדר.. אין לו בעיה להוציא סכומים גדולים .זאת אומרת לא משנה לאותו אדם מה יותר משת=לם הוא רוצה תמיד את ה-כרטיס וששום משחק או פורט :silly: יעשו לו בעיות .

1. אם לא היתה לי בעיה להוציא סכומים גדולים , לא הייתי שואל שאלות ומזמין מזמן מחו"ל.

2. אתה מדבר על "משתלם" ו"משחקים". זה לא נדלן ולא קופת גמל. ולא כולם מתעניינים בכול המשחקים, יש אנשים שמתמקדים במשהו ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן פירטתי על פי כל שיקול . ואתה עדיין מביא דוגמאות כלליות. מה המשחק הצפצפי שאתה מעוניין ? או מה בתכלס רצונך מהכרטיס?אם אין לך שום בעיה כספית וכמו שציינת ...כאן זה לא קופת גמל מה משתלם ומה לא, אז למה לשאול? קנה וזהו . אדם שלא מחפש מה משתלם אלא רוצה את הכרטיס -לא צריך לשאול אלא רק לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לך 580 ואתה מתבאס שהוא לא נותן לך ביצועים במשחקים חדשים כמו שהוא נתן פעם?

אמת שלא מעניינים אותי משחקים חדשים. לפני שנתיים יצא משחק Cliffs of Dover מסדרה IL-2 Sturmovik שחיכו לו 7 שנים. בשבילו עשיתי אפגרייד וכבר אז 580 לא הספיק, אבל זה היה הטופ. מאז פתרו חלק מהבעיות, אבל עדיין COD מאוד תובעני לכרטיס מסך ומעביד אותו כול הזמן ב100%. לכן כולם חיכו לדור הבא והנה הוא היגיע.

לכן פירטתי על פי כל שיקול . ואתה עדיין מביא דוגמאות כלליות. מה המשחק הצפצפי שאתה מעוניין ? או מה בתכלס רצונך מהכרטיס?אם אין לך שום בעיה כספית וכמו שציינת ...כאן זה לא קופת גמל מה משתלם ומה לא, אז למה לשאול? קנה וזהו . אדם שלא מחפש מה משתלם אלא רוצה את הכרטיס -לא צריך לשאול אלא רק לקנות.

שוקל לקנות זה לא אין שום בעיה כספית. ואף אחד לא יכול להגיד מה משתלם לי או לך. לפעמים קונים דברים שאנחנו צריכים/רוצים למרות שזה לא משתלם (כמו אוטו חדש) ומתאמצים אחר כך. לא שאלתי אם זה משתלם (ברור שלא), תקראה מה כתבתי בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם שיש גם אנשים שאין להם אפשרות אבל הם בזבזנים בטירוף(כמוני) :smile1:

לא תמיד יש קשר ליכולת או לצרכים..

ויש אנשים שיש להם יכולת אבל הם מתקמצנים או שיש להם בעיה "אידיאולוגית" עם בזבוז. :)

מסכים איתך שלצרכים אין קשר. המילה "צרכים" בכלל לא צריכה להיאמר בהקשר של שעולים יותר מ1000 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, הטיטאן מוגדר ככרטיס Enthusiast, זאת אומרת- כמה חזק, ככה יקר!

הכל תלוי בכמה אתה מוכן לשלם ובכמה אתה רוצה כוח גרפי.

אם אתה מוכן לשפוך הרבה כסף ודחוף לך לקבל את הביצועים הטובים ביותר שיש עכשיו, אז הטיטאן הוא בשבילך.

אם אתה מעדיף לשמור על הכסף ו/או אין לך צורך בביצועים מפלצתיים כרגע, יותר משתלם לחכות שנתיים-שלוש ולקנות כרטיס חדש שיהיה הביצועיסט המשתלם ביותר, וסביר שלפחות ישתווה לטיטאן, אם לא יעקוף אותו, במחיר נמוך משמעותית.

הכל תלוי בשיקולים שלך.

מה הוחלט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעדיף לשמור על הכסף ו/או אין לך צורך בביצועים מפלצתיים כרגע, יותר משתלם לחכות שנתיים-שלוש ולקנות כרטיס חדש שיהיה הביצועיסט המשתלם ביותר, וסביר שלפחות ישתווה לטיטאן, אם לא יעקוף אותו, במחיר נמוך משמעותית.

ביצועי TITAN ב-Cliffs of Dover רחוקים מלהיות "מפלצתיים". הנה תוצאות של סרטון "Black Death" סוג של של CoD הכול על מקסימום.

2560х1600 + SSAO avg:38 max:68 min:2

2560x1600 - SSAO avg:49 max:81 min:4

1920х1440 + SSAO avg:47 max:81 min:5

1920х1440 - SSAO avg:48 max:87 min:13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינת את השימושים,כמו רזולציה .ציינת לא מעניינים אותך משחקים חדשים.

הגיע דור חדש,יתכן שכרטיסים זולים יותר יספיקו למשחק הזה.אבל השאלה באמת באיזה רזולציה אתה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...