GTX TITAN - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX TITAN

mikyl

Recommended Posts

במקרה שמשחק מנצל יותר מ-2GB, לא בהכרח תתפוס יתרונות של 4GB ב-FPS של דקת הרצה בהשוואה כזאת או אחרת.

מחסור בזכרון יכול להתבטא גם בעצירות רגעיות \ stutter שלא ישפיעו על הממוצע FPS.

יותר נפוץ להתקל במחסור זכרון כשמשתמשים בפילטרים גבוהים יותר מ-4xAA או בכלל יותר ממה שיש למשחק להציע (SGSSAA מהדריבר וכו')

או במודים לשיפור רז' טקסטורות במשחקים מסויימים (דוגמאת skyrim). או משחקים עתידיים...

בדרך כלל נפח גדול רלוונטי יותר ב-SLI כשכח העיבוד מספיק חזק להריץ הגדרות רציניות מלכתחילה.

בכל אופן, גם אם נדיר היום לעבור את ה-2GB, לפעמים כדאי לקחת מרווח ביטחון. כל אחד ושיקוליו. ההפרש ב-newegg עומד על כ-200ש"ח.

H3avyM3tal, האם אתה רומז שבכרטיסים של יש צורך ב \ רווח מ יותר בעוד לאנוידיה אין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמשתמש בעל 2GB בלבד על 2560X1440 אני לא מרגיש מאויים עם נפח הזכרון הגרפי כרגע. BF3 בהגדרות מקסימאליות מגרד 1900MB וזה בערך הכי גבוה שזה יגיע, משחקים אחרים לא עוברים את איזור 1550MB כי הם לא "מפנקים" בכמות פירוט למרחק כמו BF3. נוגע ב-2GB? לא אסון, מנמיכים קצת AA או שמכבים אותו לגמרי, זה לא שאני משתמש במסך גרוע עם צפיפות פיקסלים נמוכה.

אמנם, אני כן רואה את עצמי בהזדמנות ממש לא נמנע ממעבר לצמד בעל 4GB, אבל זה כבר כשתהיה הזדמנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

H3avyM3tal, האם אתה רומז שבכרטיסים של יש צורך ב \ רווח מ יותר זכרון בעוד לאנוידיה אין ?

לא בדיוק. סדרת ה-600 של בנויה עם רוחב פס של 256 ביט, ככה שאפילו אם תוסיף 2 המהירות תהיה זהה - וכמו שכל הביקורות מראות, אין לזה שום יתרון על פני כרטיס עם 2 גיגה בלבד. זה במחנה nvidia.

במחנה לכרטיסים מסדרת 7900 יש רוחב פס של 384 ביט, ו3 גיגה . גם במקרה של הכרטיסים בעלי 6 גיגה אין יתרון למסך אחד, וכאשר מדובר בכמה מסכים, היתרון עדיין זניח. כל אחד והארכיטקטורה שלו.

זה שילוב של הדרך שבה מפותחים המשחקים היום ואיך שהכרטיסים בנויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני שואל ברצינות :)

לא מצאתי את המחיר של הכרטיס ב- NEW EGG.

מכיר את הדילמה הזאת של "האם להזמין עכשיו או לחכות עוד קצת למשהו טוב יותר"?

זה פשוט מתסכל כי אני בטוח שאם אני אזמין, מחר יצא משהו חדש. זה כמו שאתה מחכה לאוטובוס והוא לא מגיע ואז אתה מדליק סיגריה והאוטובוס מגיע.

כמה פעמים ביקשתי מחבר שלי שידליק סיגריה כדי לזרז את האוטובוס - זה עבד ב-99% מהפעמים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שתצא סדרת הכרטיסים החדשה יקח עוד זמן וכשתצא המחירים יהיו גבוהים כמו בכל התחלה.

במחיר הזה(1000 שקל פחות מבארץ) אני הייתי קונה אותו, תמורה מצויינת למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דילמה בגלל שאני מעוניין לשדרג בקרוב את המסך ל- Overlord Tempest 120Hz והמסך הזה בעל 2560x1440 פיקסלים.

הכרטיס מסך מוציא את הרזולוציה הזאת רק ב-DP.

המסך בעל כניסת DVI-D בלבד ובשביל לקבל יכולת של 120HZ במסך עושים למסך OC.

אני לא יודע אם צריך אקטיב DP שמחובר לכבל DVI-D ייתן לי 120HZ.

נ.ב. - המסך הזה בעל 27 אינטש ופאנל . יחד עם הרזולוציה הגבוהה והיכולת שלו להגיע ל-120HZ הופכים אותו למוצר מאד מבוקש לגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו טיטאן אחד לא יעזור לך ברולוציה כזו אם אתה מעוניין להגיע ל-120 הרצים.

כדי לשים לב לזה, משחקים יצטרכו לרוץ על 90 פריימים לפחות. רולוציה כזו גבוהה וכרטיס בודד כזה לא יריצו משחקים על הגדרות גבוהות באופטימליות. אם אתה על תקציב הייתי ממליץ לוותר על הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי אונליין, דווקא הכרטיס הזה ואפילו פחותים ממנו יכולים להחזיק גרפיקה גבוהה (אולי חוץ מ-AA) ברזולוציה הנ"ל.

ולפי הבנתי הלא כל כך גדולה (הרי אני לומד פה מכם), הזיכרון בכרטיס מסך יותר מושפע מהרזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים ירוצו בסדר גמור, אבל אפילו אם תוריד AA אז לא תשיג יציבות של 90 פריימים.

אני יודע, יש לי מסך 1440p. המשחקים רצים נהדר, אבל ברזולוציה גבוהה כזו, צריך יותר כוח מכרטיס יחיד ליציבות פריימים גבוהה.

חשוב לי לומר שאתה תהנה ברזולוציה הזו מאוד. איכות התמונה מורגשת, רק אל תצפה ל90FPS עם כרטיס 7970 יחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...