ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 100 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

נראה שהם תופסים את זה שמה כלא שונה בהרבה מסחר בזהב או בניירות ערך. אני אישית אגב גם לא חושב שביטקויין זה יותר "פונזי" מכל אחת מהסחורות שהזכרתי.

ושוב כרגיל - ימים יגידו מה יש לנו פה באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, הערך של צפוי לטפס רק במקביל למשברים כלכליים גדולים, לדעתי. אלה, בשילוב עם עליית קושי הכרייה לרמות גבוהות וכמעט בלתי כלכליות, יביאו את לרמת מחיר מרשימה תוך מספר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

שיא של שלושה חודשים.

כמו-כן בחודש האחרון הכיוון הוא רק למעלה ..

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה שמדינה משתמשת בביטקוין לא אומר שהיא לא יכולה לקרוס

זה יותר קשה לקרוס בביטקוין, כי בינתיים אין שם הלוואות..

אז יכול להיות, אבל בביטקוין לא אפשרי לנתק אותך מהכסף שלך. ע"ע קפריסין ועכשיו יוון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת לא מבינים. אם מחר כולם ירוצו למשוך את הכסף שלהם, לא משנה איזה מטבע - הוא יקרוס.

הצעד של הממשלה הוא הגנתי, אם לא היו עושים אותו - הבנקים היו קורסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר קשה לקרוס בביטקוין, כי בינתיים אין שם הלוואות..

אז יכול להיות, אבל בביטקוין לא אפשרי לנתק אותך מהכסף שלך. ע"ע קפריסין ועכשיו יוון .

מה אין הלוואות? בוא אני אלווה לך עכשיו ונחתום על הסכם שמחייב אותך להחזיר לי ריבית

ביטקוין גלובלי-לא יהיה

ביטקוין מדינתי-למה? כבר עכשיו אפשר לשלם בטלפון בהרבה מקומות והכל טוב. ברגע שהמדינה מגבה את המטבע כל היתרונות של המטבע נעלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אני סקפטי לגבי הלוואות בביטקוין, לפחות בשנים הקרובות..

נניח והלוות לי . אני יכול לשמור את בארנק אחר ולומר ששדדו אותי.

אני הרווחתי בזה שרימיתי אותך. אפילו אם תדע שיש לי את הכסף ואפילו אם יעצרו אותי, איך תקבל את הכסף שלך בחזרה ?.

ביטקוין גלובלי ?. זה לא מה שיש עכשיו..

- - - תגובה אוחדה: - - -

אתם באמת לא מבינים. אם מחר כולם ירוצו למשוך את הכסף שלהם, לא משנה איזה מטבע - הוא יקרוס. הצעד של הממשלה הוא הגנתי, אם לא היו עושים אותו - הבנקים היו קורסים.

אתה לא מבין ש"ריצה אל הבנק" היא יותר בעייתית בביטקוין .

אין ממה לחשוש,מלבד עצמך .

העניין הוא שבביטקוין אתה היחיד ששולט על הכסף שלך,כך ש"ריצה אל הבנק", מהפחד שהממשלה תשלח לך יד אל הפקדונות או שהבנק יקרוס, לא קיים בביטקוין.

בביטקוין, הן הממשלה לא יכולה לגעת לך בכסף והן הבנק לא יכול לקרוס..(כי אין בנק..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...