ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 105 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

"חסידי הביטקוין טענו למשל שהביטקוין יערער את המערכת המוניטרית ואת הבנקים בעוד שבמציאות הוא לא ערער כלום; מעט מאוד אנשים משתמשים בכלל בביטקוין והרוב המכריע של הארנקים הווירטואליים כוללים בתוכם סכומים זעומים; כל הרעיון של השימוש בביטקוין הוא מטומטם בגלל שלאף אחד אין מה לעשות איתו. אם אתה מוכר סחורה או שירות בביטקוין, אתה בעצם ממיר אותו שוב לכסף אמיתי כדי להשתמש בו וגם זה לא שווה לך בגלל ששער החליפין שלו כל-כך לא יציב. למעשה, השימוש היחיד של הביטקוין הוא למסחר ספקולטיבי, ובעצם אלו שיש להם הרבה ביטקוינים רוצים שמצטרפים חדשים ייכנסו לעניין כדי שהם יוכלו למכור להם את מה שלהם יש לפני שיהיה מאוחר מדי.

"תראה למשל את הווינקלווסים שלא מצליחים לקבל רישיון לבורסה שלהם", מציג רובינסון זווית הפוכה משל רטנר לבחון את המקרה. "רישיון כזה אמורים לקבל תוך חצי שנה, אבל הם מסתבכים עם העניין כבר יותר משנתיים. למה? כי לכולם ברור שכל מה שמעניין אותם זה ליצור פלטפורמת מסחר שתאפשר להם למכור את הביטקוינים שברשותם, שכיום שווים הרבה פחות מכפי שהם היו שווים בעבר. זו טקטיקת Pump&Dump קלאסית".

ועדיין, גם רובינסון לא פוסל כל אספקט בסיפור הביטקוין. "אני חושב שהדרך היחידה שמשהו מהרעיון הזה ישרוד הוא אם הבלוקצ'יין - הטכנולוגיה שבבסיס הביטקוין - תופרד ממטבע הביטקוין. זו יעילה מאוד לאימות נתונים ובגלל זה אתה רואה שהרבה בנקים ומוסדות פיננסיים מתעסקים בזה. אבל שים לב שהם מעוניינים בטכנולוגיה ולא במטבע. הם לא רוצים שום קשר אליו כי הוא פשוט מיותר".

קול של שפיות בתוך 189 עמודים של נוכלים מעודדי תרמיות פונזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קול של שפיות בתוך 189 עמודים של נוכלים מעודדי תרמיות פונזי.

ועדיין, משום מה הטרול חוזר שוב ושוב, ככלב התוחב אפו בתוך הצואה שלו.. אם כל זה מעשה רמאות, אז למה אתה מקשקש כאן כל כך הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזהיר משרלטנים כמוך?

מה בדיוק עשיתי שנחשב שרלטנות? סיפקתי מידע כללי למי שמתעניין. שרלטנות זה נסיון להשיג תמורה באופן בלתי חוקי או מוסרי, ולא עשיתי דבר בדיון הזה בשביל תמורה. למעשה חטפתי כאן הרבה בולשיט על לא עוול. לא בא לך לשמוע, אז תלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא,

עמלות הבנקים במחצית של 2015 הסתכמו ב 7.5 מיליארד שקל.

חלק ניכר מהסכום הזה היה נחסך למשק, אם היו משתמשים בביטקוין ודומיו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4692334,00.html

בהחלט. ואולי זה יקרה כאשר יותר אנשים יבינו שבנקים לא נמצאים כאן בשבילם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב העמלות בכלל לא קשורות להעברות מטבע

http://www.agach.co.il/wp-content/uploads/2015/04/%D7%AA%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%9C-%D7%A2%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A9%D7%A0%D7%AA-2014.jpg

ביטקויין או כל שטות אחרת לא תפתור את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת גם הסיבה ש - העולם מאמץ את הלוואות ה–P2P - ובבנקים מתחילים לפחד

כי למה שהבנק יתן לי 0.1% על הפקדון וילווה את הכסף הזה ב8% ?

הבנק מלווה כסף בהתאם לסיכון

אני יכול לקחת הלוואה גם בפריים (ופחות)

שום אתר P2P לא יתן לי ריבית כמו שאני יכול לקבל בבנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניהול חשבון - 20%

הפרשי המרה - 7%.

פעילות סחר חוץ - 3%.

ביחד 30%. כלומר, מינימום של 2.25 מיליארד שקל שנחסכו. משמע חלק ניכר.

מובן מאליו שאם אנשים יעברו רק אליו, גם שאר העמלות ייחסכו, אבל למה לנסות בכלל...

אגב,

ביום שמישהו יכתוב מאובטחת שתאפשר רק לבעלים גישה לארנק שלו, יהיה שווה לעזוב את הבנקים ולעבור לביטקוין או דומיו.

(אישית, אני בעד לייטקוין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חצי מהעולם ורבע מהאמריקאים גם כן אנרכיסטים אני מניח..

וכל הכבוד לך, אבל נראה לי הרוב המוחלט לא יכול לקבל הלוואות בתנאים שלך.

חצי מהעולם - מדינות עולם שלישי

מי שחי מהיד לפה אכן לא צריך חשבון בנק

מה שעשית באותו יום הולך לקניית אוכל.

אין לי ספק שאותו אדם מחר הולך לפתוח ארנק ביטקויין.

אתה בכלל חושב לפני שאתה כותב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניהול חשבון - 20%

הפרשי המרה - 7%.

פעילות סחר חוץ - 3%.

ביחד 30%. כלומר, מינימום של 2.25 מיליארד שקל שנחסכו. משמע חלק ניכר.

מובן מאליו שאם אנשים יעברו רק אליו, גם שאר העמלות ייחסכו, אבל למה לנסות בכלל...

אגב,

ביום שמישהו יכתוב מאובטחת שתאפשר רק לבעלים גישה לארנק שלו, יהיה שווה לעזוב את הבנקים ולעבור לביטקוין או דומיו.

(אישית, אני בעד לייטקוין).

מה הקשר בין הדברים האלו לביטקויין?

עוד לא הבנת שאי אפשר בלי מערכת בנקאית? אתה לא צורך אשראי? לא מתכנן משכנתא? סגרת את כל חשבונות הבנק שלך ועברת לארנק כבר? או שאתה רק עסוק בפנטזיות על העתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...