ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 96 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

ניתוח לא רע של המצב הנוכחי, אבל הוא זרע של רעיון שהוכיח את עצמו, וגם אם המחיר ירד, זה ישתנה כמו שקרה בעבר. אני גם מאמין שהבורסות הבאות יהיו אמינות יותר ויחזקו את המטבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי אם אני פותח למשל חשבון ב-BIT2C אז אני חייב לספק להם את חשבון הבנק שלי ?

מה זה אומר? שהם בעצם מקבלים הרשאה למשוך לי מהחשבון ? נראה לי מסוכן קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה שזה מה שאתה חושב?

אתה לא יכול למשוך לאנשים כסף מהחשבון דרך זה שאתה יודע את מספר החשבון שלהם. רק להפקיד לשם כסף.

אין רמאים בעולם הזה. ממש אין.

מה לעשות לא כולם חכמים ויודעים הכל כמוך...מדהים אותי כל פעם מחדש

שאנשים לא יכולים לענות עניינית בלי לעקוץ.

תהיה בריא.

נערך על-ידי kalda01
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי הוא סתם טרול משועמם ואין לו מושג מכלום .

הם לא יוכלו למשוך לך כספים מהחשבון ללא רשותך , אבל החשבון שלך אצלהם יקושר לחשבון בנק שלך . אתה תוכל להעביר כספים רק אליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3652088,00.html?dcRef=ynet

עוד נוכלות ביטקוין: בורסת הביטקוין ההונג קונגית MyCoin התפוגגה לה בעשן הונאה, ונעלמה עם כספי משתמשים – על פי הערכות ראשוניות, מדובר בשווי של כ-387 מיליון דולר. הנחת היסוד היא שמדובר במזימת פירמידה ושבעלי הבורסה הסתלקו עם הכסף. אם המספר נכון, השווי של סך הביטקוינים שנמצא בשוק עומד על על שלושה מיליארד דולר. תחשבו שנוכל היה מצריך להסתלק עם עשירית מכלל הדולרים בעולם ותבינו את גודל הבעיה. הידיעה הזו מגיעה שבועות מספר לאחר שמשטרת יפן הגיעה למסקנה שזה בדיוק מה שקרה גם עם הבורסה הגדולה בשעתו, Mt. Gox. שומר נפשו ירחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביטקוין אנונימי .

הבעלים של הבורסות לא .

אתם מתקשים להבין את הרעיון .

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב , הבעלים של Mt.Gox יבלה את שארית חייו במשפטים ובהתחמקות מאנשים שאיבדו אצלו עשרות אלפים דולרים, אם לא יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, האתר הזו היה בנוי מלכתחילה כהונאה ולא הפך לכזה. אין כל ניירת, הכול נעשה דרך האתר וזה כבר סימן רע למשקיעים. שלא לדבר על זה שהבטיחו למשקיעים להכפיל את ההשקעה שלהם, ובורסות אף פעם לא מבטיחות כאלה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...