ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 102 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

ברור שזוהי המלצת קנייה חד משמעית, שלא משתמעת לשני פנים ומשמעותה היא "רוצו וקנו ביטקוין ! רוצו וקנו כל עוד נפשכם בכם !".

ברור ..

והנה ההודעה מהיום -

חדשות מרעישות !!.

ככל הנראה איזה סיני מבטיח לסינים אחרים, רווח כספי מהיר, בעת השקעתם בלייטקוין.

זה מה שמושך אותו למעלה וגרם לביטקוין, לטפס אחריו.

אז המחיר כרגע מנופח ע"י סחבק רמאי שעושה תרמית פונזי, בשימוש בלייטקוין.

זהו הארנק שממנו הם עושים את רוב הרכישות:

זה דיון על זה :

זה הסרטון המודלף (בסינית):

רצוי לצאת עכשיו..זה לא שחסר להם משאבים וכסף(ראו ארנק), אבל זה הולך להיות באמפי..

- - - תגובה אוחדה: - - -

עוד מקורות :

גם כאן ברור שמדובר בהמלצת קנייה חד-משמעית שאינה משתמעת לשני פנים.

ברור שהכותב רוצה שאתם תקנו וליטקוין, בהתאמה, כי הוא עושה הרבה כסף מגאונים כמוכם.

עכשיו ברצינות,

גם אם טרול 1 (א.ק.א מילפורד) וגם אם טרול 2 (א.ק.א עומרי) יקנו כל אחד ליטקיון וביטקוין בכל הבורסאות בערך של 1000$.

סביר להניח שאני לא אראה שקל מזה.

למה ?.

כי כרגע אני בחוץ וגם אם הייתי בפנים. מדובר כאן בסכום קטן מידי.

לדוגמא, קחו את הסיני שכרגע מנפח את ערך הלייטקוין. הוא מנפח אותו בעזרת 60 מיליון דולר.

לא נראה לי שיש לשתיכם ביחד את הסכום הזה, גם אם אתם ממשים את כל הנכסים שלכם.

שתהא שבת שלום ותלמדו כבר לקרוא.

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני שואל...

לקוח מויקיפדיה:

"הונאת פּוֹנזי (באנגלית: Ponzi Scheme) היא סוג של הונאת ממון שבה מובטח למשקיעים החזר השקעה גבוה במיוחד בפרק זמן קצר, אך למעשה כספי החזר ההשקעה המוצגים כפירותיה, משולמים מכספם של המשקיעים העתידיים ואינם אלא החזר חלקי של הקרן."

שזה בדיוק אבל בדיוק מה שקורה עם הביטקוין.

מעודדים אנשים לקנות תוך הבטחה ל"החזר השקעה גבוה במיוחד בפרק זמן קצר", אך למעשה כספי החזר ההשקעה משולמים דרך הפראיירים העתידיים שיקנו את הביטקוין תחת אותה הבטחה (והם אלו שיקפיצו את הערך שלו), כאשר כספי החזר ההשקעה שלהם ישולמו דרך הפראיירים הבאים בתור שיקנו את הביטקוין תחת אותה הבטחה וחוזר חלילה.

פונזי נטו.

אפילו ה"סיום" של הפונזי/ביטקוין היה בדיוק אותו דבר.

גם בפונזי וגם בביטקוין מי שקנה בתחילת הדרך (מי שנמצא בתחתית הפירמידה) מרוויח הכי הרבה. עד שהפירמידה מגיעה לשיא מסויים (אפשר לראות את זה בגרף שצורף לפה בעמוד הקודם) ואז אין יותר פראיירים שיקנו ויחזירו את ההשקעה עבור הפראיירים האחרונים שנכנסו - ובום!!! הכל מתמוטט.

נערך על-ידי Milford Cubicle
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפונזי מי שקנה קודם הרוויח יותר מאחד אשר קנה אחריוץ

פה זה לא תקף.

תקף אחושרמוטה.

בדיוק ככה זה גם בביטקוין. מי שקנה קודם (כשהשער היה נמוך) הרוויח יותר מאשר מי שקנה אחריו.

בהתחלה המחיר הוא 1 שקל.

הראשונים קונים (או "כורים" ומשלמים על זה בחשמל במקום במזומן שטרות, אותו דבר) ב-1 שקל ומעודדים אחרים לקנות גם.

הגל השני מגיע, קונה ב-2 שקל כי הביקוש עלה (הגל הראשון הרוויח 100% תשואה)

הגל השלישי מגיע, קונה ב-3 שקל כי הביקוש ממשיך לעלות (הגל הראשון הרוויח 200% תשואה, הגל השני הרוויח 50%)

הגל הרביעי מגיע, קונה ב-4 שקל כי הביקוש ממשיך לעלות (הגל הראשון הרוויח 300% תשואה, הגל השני הרוויח 200% תשואה, הגל השלישי הרוויח 33% תשואה)

וכן הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מבחינתך אין דבר כזה פונזי בכלל בעולם, זה הכל "אותו דבר כמו מטבעות רגילים".

יש פונזי, אבל "פונזי" הוא לא מטבע כלשהו או מנייה כלשהי או סחורה כלשהי.

פונזי, הוא אדם יחיד או קבוצה מצומצמת של רמאים שמשקרים למשקיעים תמימים ונאיבים, על תשואות גבוהות עבור ההון שלהם.

אגב, שיהיה ברור שרוב המעורבים בביטקוין ודומיו אינם פועלים בצורה זאת.

עד עכשיו היו מספר קטן של ארועים הכוללים תרמית פונזי במטבעות הוירטואלים.(אתה מוזמן להפריך טענה זאת).

רוב הארועים היו גנבות פשוטות של מפעילי הבורסאות (חלפני הכספים) מן הלקוחות שלהם ופריצות לאתרים אלו.

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...