ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 83 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

פחות בצורה משמעותית ..

1.אם השער (הערך) שלו יתייצב , אז אני אוכל להחזיק שם סכומים יותר גדולים , מבלי החשש לאבד את הכסף שלי מירידת ערך של .

2.אני אדע תמיד איפה הכסף שלי , לא יהיה את הפחד הזה ממעילת ענק (מקרה אתי אלון ודומיה) .

3.אני לא אצטרך לשלם עמלות לבנק .

אני לא ממליץ לאף אחד לקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי, מבין את הטענות שהועלו על ידי המון כלכלנים, אבל הם תקועים בכלכלה הישנה

פשוט תגובה של פוץ פלצן ונפוח.

"כל הכלכלנים הגדולים בעולם "תקועים בעבר", ורק אני יודע יותר טוב מכולם".... למה מי אתה חושב שאתה? סתם נוכל שמנסה לעודד אנשים להשקיע בהונאת פונזי כדי שההשקעה-הפונזית האישית שלך תרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכון הכי גדול של הביטקוין הוא הבנקים והחברות הכלכליות , לא הממשלות .

הממשלות לא מפסידות דבר מיצירת מטבע שכזה .

הבנקים וחברות כמו ווסטרן יוניון , הם המפסידים העיקריים והישירים מטכנולוגיה שכזו .

ברור שהם יתלהמו נגדו ..

אם אני רוצה להעביר 1000 דולר לבן משפחה שנמצא בחלק השני של העולם - אני אשתמש בביטקוין ונגזרותיו (לייטקוין) .

למה שאני אשתמש בשירותי הבנקאות המסורתיים ?.

למה שאני אשלם עמלות ?.

ד"א , זה תופס גם לגבי העברות פה בתוך המדינה .. (פחות , אבל עדיין)

אם אני רוצה לשלם לעסק , מדוע שאני אשלם את העמלות של חברת ויזה , הבנק ועוד .. ?

הוא לא הראשון שיצא נגד המטבע ולא האחרון ..

נכון לעכשיו השער של המטבע שומר על יציבות (יחסית) .

א. לבני משפחה שלך אין מה לעשות עם . הם יאלצו לבצע המרה מביטקוין למטבע המקומי וישלמו עמלה למוסד הפיננסי.

ב. אתה יכול להעביר כסף לבני משפחה בחו"ל בלחיצת כפתור באתר של הבנק. נכון, תשלם עמלה, אבל כפי שאתה רואה בסעיף א' בכל מקרה תשלם.

ג. נניח ולא הייתה עמלה על המרת למטבע המקומי. כמה פעמים בשנה אתה העברה לחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני רוצה להעביר 1000 דולר לבן משפחה שנמצא בחלק השני של העולם - אני אשתמש בביטקוין ונגזרותיו (לייטקוין) .

למה שאני אשתמש בשירותי הבנקאות המסורתיים ?.

למה שאני אשלם עמלות ?.

אתה לא צריך בשביל זה להמציא "מטבע".

נניח שאתה רוצה להעביר כסף למישהו ביפן, אז מה שאתה מציע זה למעשה:

1. להמיר שקלים ל-"ביטקוין"

2. להגיד למישהו בחלק השני של העולם "הנה, קח את ה"ביטקוין" האלה"

3. המישהו הזה ימיר את ה-"ביטקוין" ליין.

זה גם בדיוק מה שקורה בדולרים, בלי שום קשר ל-"ביטקוין":

1. אתה ממיר שקלים לדולרים

2. אומר למישהו בקצה השני של העולם "הנה, קח את הדולרים האלה"

3. המישהו הזה ממיר את הדולרים ליין.

איזה קטע, "ביטקוין" = דולר........... התהליך זהה. אז בשביל מה בכלל צריך את השטות הזאת?

ההבדל היחיד בין שני המצבים הוא שב"ביטקוין" העמלה תהיה נמוכה יותר.

וזאת פשוט מכיוון שאין היום בנק/גוף אחר שמאפשר "להעביר" דולרים בין אנשים (שלב 2) בעמלות מספיק נמוכות כדי להתחרות בעמלות של "בנק ה"ביטקוין"".

אבל - זה פתיר. בלי שום צורך בהמצאת "מטבע" פיקטיבי.

תאר לך שמחר קמות שתי חברות ענק עם נציגות בכל העולם (למשל, מיקרוסופט וגוגל) ועושות ביניהן הסכם כזה שבו הן מאפשרות לאנשים להעביר דרכן כספים בכל העולם - ממש כמו ווסטרן יוניון.

אתה תפקיד X דולרים בסניף הישראלי של .

מישהו בארה"ב יקבל את הכסף הזה בסניף האמריקאי של .

גוגל ומיקרוסופט יתחשבו ביניהן, ויעבירו את הכספים ביניהן באמצעות אותם סניפים מאותו מקום - בלי עמלות בנקים על העברות חו"ל.

העמלה שהן יקחו ממך תוכל להיות אפסית, בדיוק כמו ב"ביטקוין".

אבל למה ללכת רחוק?

כבר היום אתה יכול לעשות את זה - דרך פייפל.

כל עוד אתה משתמש בחשבון הפייפל שלך בתור "חשבון בנק", כלומר אתה עובד דרכו - מכניס אליו כסף ומוציא כסף ישירות ממנו (ולא כל פעם משתמש בו רק בתור צינור לכרטיס האשראי של הבנק המקומי) - אז אתה יכול לבצע העברות בין אנשים בכל רחבי העולם, ובעמלות מינימליות.

בקיצור, אתה לא צריך בשביל זה להמציא "מטבע".

התירוץ הזה של עמלות נמוכות לא מחזיק מיים.

נערך על-ידי Milford Cubicle
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נוכל שמנסה לעודד אנשים להשקיע בהונאת פונזי כדי שההשקעה-הפונזית האישית שלך תרוויח.

יכול להיות שהוא באמת נוכל, אבל בשבילי אישית ובשביל הרבה אנשים המטרה היא שביטקוין יהיה מטבע לגיטימי, פשוט כי זו מדהימה.

אין לי שום בעיה שהוא יתייצב בסופו של דבר אפילו אם זה יגרום לי להפסדים, כי מה שהשקעתי בו עד עכשיו היה כסף שהייתי מוכן לאבד מן לתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על יוקר עמלות בהעברות בינלאומיות כאילו אתם מנהלים חברה שעובדת מול לקוחות וספקים בחו"ל וחלק ניכר מהרווח שלכם נשחק בגלל עמלות שגובה הבנק. אפשר לחשוב כמה פעמים בשנה אדם ממוצע מקבל ו/או שולח מט"ח לחו"ל. לאדם ממוצע אין שום יתרון במעבר לביטקוין ולכן ישאר מטבע של כל מיני גיקים שיושבים במרתף של ההורים שלהם וחושבים שהם יותר חכמים מכולם.

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים על יוקר עמלות בהעברות בינלאומיות כאילו אתם מנהלים חברה שעובדת מול לקוחות וספקים בחו"ל וחלק ניכר מהרווח שלכם נשחק בגלל עמלות שגובה הבנק. אפשר לחשוב כמה פעמים בשנה אדם ממוצע מקבל ו/או שולח מט"ח לחו"ל. לאדם ממוצע אין שום יתרון במעבר לביטקוין ולכן ישאר מטבע של כל מיני גיקים שיושבים במרתף של ההורים שלהם וחושבים שהם יותר חכמים מכולם.

QFT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נראה לי שהתגובה הילדותית שלך מעידה עליך הרבה יותר מאשר עליי. שימוש בקללות שלא מתייחסות לעניין מראה על ילד קטן שלא יודע לעשות הרבה מעבר ללצעוק.

לא אמרתי שכל הכלכלנים תקועים או שאני מבין טוב יותר. אבל אפשר לראות שדברים השתנו בכלכלה מאז שנכתבו הספרים שעליהם הדוקטורינה הנוכחית שלהם מתבססת, אבל הם לא שינו את דרכם - עם ובלי קשר לכסף דיגיטלי. וההשקעות האישיות שלי בסדר גמור תודה. אין לי צורך או רצון למשוך מישהו להשקיע או שלא להשקיע בביטקוין. אני רק רוצה לתת כמה שיותר מידע בנושא כי סך הכול זה נושא מרתק ומלהיב (רבים, לא אותך).

פשוט תגובה של פוץ פלצן ונפוח.

"כל הכלכלנים הגדולים בעולם "תקועים בעבר", ורק אני יודע יותר טוב מכולם".... למה מי אתה חושב שאתה? סתם נוכל שמנסה לעודד אנשים להשקיע בהונאת פונזי כדי שההשקעה-הפונזית האישית שלך תרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...