ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 85 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

למה צריך "שוס" ?.

המטבעות הללו ישארו כאן עוד הרבה שנים . ללא תלות בערכם .

צריך לפחות סיבה אחת טובה בשביל להשתמש "במטבע" הזה, לא?

עדיין לא הבנתי מה היא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נעזוב רגע את הויכוח הפילוסופי העמוק שהתפתח כאן ("אתה אידיוט! לא - אתה אדיוט! לא אתה....")

מלבד הגישה לביטקוין כהשקעה ספקולטיבית בסיכון גבוה ו/או שעשוע לאנרכיסטים מתקדמים חובבי , מה באמת ה-benefit הממשי והמוחשי למשתמש הממוצע והנפוץ? לאדם מהשורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור - האמן לי שקראתי בעיון ואני עוקב אחרי הדיון חודשים ארוכים.

מכיוון שעדיין לא מצאתי תשובה גם לא מצאתי את הזמן והרצון לצלול לעומק בעניין ולכן אני שואל אותך ואת כל מי שכן מתמצא בדברים.

לא לשם הויכוח אלא באמת כדי למקד את הסקרנות והעניין שלי בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mishax1 - צפיתי בעיון, לאט לאט ו... כמעט כלום.

לפחות לא למשתמש הממוצע מהשורה שלא מתכנת שייצג לו משלוחי קולה למכונה.

זה הכי בסיסי שיש?

יש לך משהו ממש למאותגרים כמוני שגם זה קשה להם?

גם ממש לא ברור לי איך קריינית רגועה עם ציורי פיראט עצוב יאירו את עיני למה איכשהו זה "בטוח יותר"...

כי אנחנו יותר סומכים על מחשבים באופן כללי? באמת?

זה שהיא תחזור 1000 פעמים על "חדשני", "פורץ דרך" ו"מתוחכם מתמטית state of the art" לא באמת משכנע מישהו...

אני שואל אתכם כאנשים שמתעסקים בזה ומשקיעים בזה כסף - למה? איפה התועלת הממשית, עכשיו ובעתיד הנראה לעין?

אל תזרקו לי לינקים ואמירות ש"ממילא לא תבין"!

דברו לעניין! ברצינות!

רק תשאירו בצד את עניין עליית הערך והאנרכיזם/פראנויה בבקשה.

נערך על-ידי tmpusr
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא עונים לך כי התשובה היא פשוט "כלום".

המבחן הוא מאוד פשוט - לך לאדם ממוצע, כזה שהוא לא חנון מחשבים ולא מכור-הימורים, ותציע לו לעבור משקלים/דולרים/whatever לביטקוין. הוא ישאל אותך "אוקיי, למה?", ואז אתה תענה לו "כי הבנקים רעים!!!".

פרצוף התגובה שיהיה לו באותו רגע - זאת תהיה תוצאת המבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לתרום את הטיפה שיש לי לדיון.

למה אני מתרגש לגבי ביטקוין?

* כי זה יאפשר לנו להפטר ממזומן, ויהיה לי כ"כ נחמד להפסיק להתעסק עם מטבעות ושטרות ועודף. ארנקים עלולים להפוך לנחלת העבר.

* כי זה יאפשר לכלכה להיות גלובלית באמת. כרגע כל עסקה בינלאומית, וזה לא משנה אם זה משהו שאני קונה באיביי או שירותים של פרילאנסר לחברה ענקית, מכניסה למישהו עמלה לא קטנה. עם ביטקוין לא יהיה צורך בזה יותר. ברגע שביטקין וOpenBazzar יהיו מספיק בשלים, כל אחד בכל מקום בעולם יוכל לבצע עסקאות ישירות עם כל אחד אחר. אני רואה בזה פריצת דרך משמעותית בהתפתחות של הכלכלה העולמית.

* כי Blockchain מאפשר לנו לעשות המון דברים מדהימים שנגלה רק עוד כמה שנים ככל הנראה. כמה מהשימושים שכבר הצליחו למצוא לו - מערכת בחירות שאפשר לנצל ברמה המדינית עם חסינות מוחלטת מהטיית הקולות; מערכת שמאפשרת להקים RAID5 וירטואלי על הארד דיסקים של אנשים ברחבי העולם בשביל להחליף שירותים כמו ובו בעת לתת לאנשים להרוויח כסף על זה שהם משכירים את המקום הפנוי על הכוננים שלהם.

עצוב לי לראות את כל האנשים שמנסים להלחם בביטקוין, בעיקר כי הדבר היחיד שהם רואים הוא משהו שאפשר להרוויח או להפסיד בעזרתו כסף. אבל מה שיש לנו פה הוא פיסת מדהימה שברגע שהיא תבשיל תוכל לשנות בצורה מאד משמעותית, ולדעתי חיובית, את העולם שאנחנו חיים בו. ואין לי שום בעיה לאבד כמה אלפים בדרך לזה, כי זה יהיה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* כי זה יאפשר לנו להפטר ממזומן, ויהיה לי כ"כ נחמד להפסיק להתעסק עם מטבעות ושטרות ועודף. ארנקים עלולים להפוך לנחלת העבר.

אתה כבר היום יכול לעשות את זה. זה נקרא כרטיס אשראי, העברה בנקאית, NFC וכו'.

* כי זה יאפשר לכלכה להיות גלובלית באמת. כרגע כל עסקה בינלאומית, וזה לא משנה אם זה משהו שאני קונה באיביי או שירותים של פרילאנסר לחברה ענקית, מכניסה למישהו עמלה לא קטנה. עם ביטקוין לא יהיה צורך בזה יותר. ברגע שביטקין וOpenBazzar יהיו מספיק בשלים, כל אחד בכל מקום בעולם יוכל לבצע עסקאות ישירות עם כל אחד אחר. אני רואה בזה פריצת דרך משמעותית בהתפתחות של הכלכלה העולמית.

והנה שוב נושא העמלות בהעברות מט"ח עולה בדיון הזה בפעם המיליון... לא נמאס לכם?

* כי Blockchain מאפשר לנו לעשות המון דברים מדהימים שנגלה רק עוד כמה שנים ככל הנראה. כמה מהשימושים שכבר הצליחו למצוא לו - מערכת בחירות שאפשר לנצל ברמה המדינית עם חסינות מוחלטת מהטיית הקולות; מערכת שמאפשרת להקים RAID5 וירטואלי על הארד דיסקים של אנשים ברחבי העולם בשביל להחליף שירותים כמו ובו בעת לתת לאנשים להרוויח כסף על זה שהם משכירים את המקום הפנוי על הכוננים שלהם.

מה זה קשור לביטקוין כ"מטבע"? (במרכאות כפולות)

אין שום קשר בין הטכנולוגיה שאתה מדבר עליה במשפט הנ"ל ובין "מטבע" כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כבר היום יכול לעשות את זה. זה נקרא כרטיס אשראי, העברה בנקאית, וכו'.

נכון, אבל מציע לי תשתית הרבה יותר יעילה בשביל זה, בלי להיות תלוי באף גוף. לדעתי זה יתרון.

והנה שוב נושא העמלות בהעברות מט"ח עולה בדיון הזה בפעם המיליון... לא נמאס לכם?

אתה נהנה שמישהו גוזר קופון על כל עסקה בילאומית? זה עולה שוב ושוב כי זה יתרון ענקי.

מה זה קשור לביטקוין כ"מטבע"? (במרכאות כפולות)

אין שום קשר בין הטכנולוגיה שאתה מדבר עליה במשפט הנ"ל ובין "מטבע" כלשהו.

זה לא קשור לביטקוין כמטבע, זה קשור למערכת שמאפשרת לו להיות מה שהוא. אבל אם יכשול כמטבע, קשה לי להאמין שלאנשים תהיה אמונה בblockchain.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...