ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 70 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

לא הבנתי.

הרי יש לו כבר ערך.

עובדה שהוא נסחר.

ועובדה שיותר ויותר גופים מודיעים שהם מקבלים אותו.

הוא מאובטח למשעי.

מה לא אמיתי בזה?...מה הופך כל מספר אחר במחשבי הבנקים ליותר 'אמיתי'?

ואם זו פרמידה...מי בראש הפרמידה ואיך הוא מרוויח?

נערך על-ידי se7en
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שזה לא היה מתוכנן (דבר שאני בכלל לא בטוח בו) לא אומר שזה לא פונזי. למטבע הזה אין שמץ שמצו של ערך. באותה מידה אני יכול למכור חול מהגינה שלי. אם מספ]יק אידיוטים יקנו אותו גם הוא ייסחר בסכומים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אבל זה לא היה מתוכנן . מכאן שאין "פירמידה" , פונזי וכדומה ..

אף אחד לא משכנע אותך להשקיע ! .

לא רוצה - אל תקנה/תשקיע ..

אף פירמידה לא משכנעת אותך להשקיע. היא פשוט שמחה שאתה עושה את זה

ולמספר במחשב של גנבי הבנק יש גיבוי פיזי?

כבר מזמן לא.

מדינות(ממשלות)/בנקים מרכזיים/ביטוחים.

אל תבלבל בין העובדה שהמשקיעים בארה"ב הימרו על השקעות לא בטוחות והפסידו לכולם את הכסף.תחשוב אך ורק במובן הקלאסי של בנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר

אבל עכשיו אחרי שכל מחלות הילדות עברו אני חושב שיש בזה ממש ולו רק בגלל צורת האבטחה שלו.

ועובדה שעוד ועוד חברות גדולות\ענקיות כקטנות מקבלות אותו כמטבע ליגיטימי.

זה מה שנותן לו הערך.

יעני השילוב של עוצמת האבטחה שלו ועצם השימוש בו הוא שנותן לו ממש.

כך נראה לי בכל אופן.

נערך על-ידי se7en
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף חברה "גדולה/ענקית" לא מקבל אותו כמטבע לגיטימי. יש אחת או שתיים (!) בכל העולם שהציגו אופציה כזאת בצורה מאוד מוגבלת.

הבודדות שמקבלות אותו מגבילות מאוד את אפשרויות השימוש בו, עד כדי ממש "אפליה" שירותית של מי שקונה באמצעותו (למשל, שהוא מוותר מראש על האפשרות להחזיר את המוצר ולקבל זיכוי, או שיש לו מספר דקות מוגבל לבצע את התשלום מאז הוספת המוצר לעגלת הקניות לפני ש"הצעת המחיר" שלו הופכת ללא רלוונטית). זה ברור לחלוטין שאותן חברות עשו את זה לצורכי הייפ בלבד, בשניה שהן מקבלות את הביטקוין הן מיד ממירות אותו לכסף אמיתי (דולרים). מדובר בחברות עסקיות רציניות ולא בילדים שמתלהבים מהריגוש של ההימורים, ועובדה שהם לא מתעסקים בזבל הזה.

נערך על-ידי Milford Cubicle
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, פשוט תקליקו על התמונה. ואני לא מתווכח עם מי שבא ללכלך. מי שמבין כבר יודע שביטקוין או נגזרת שלו זה העתיד של הכלכלה. אגב, בעיניי אחת ההוכחות לכך היא שמדינה כמו בוליביה הוציאה אותו מחוץ לחוק כי הוא יציב וטוב יותר מהמטבע של המדינה וכך היה עשוי למוטט את הכלכלה המושחתת לטובת כלכלה עצמאית אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? אז חברת לא מספיק גדולה בשבילך? מה לגבי Overstock שהיא אחת מהקמעונאיות הגדולות ברשת? נו טוב אתה תקוע על מסילה צרה מאוד וכנראה אין באמת טעם בלדבר אליך

אף חברה "גדולה/ענקית" לא מקבל אותו כמטבע לגיטימי. יש אחת או

שתיים (!) בכל העולם שהציגו אופציה כזאת בצורה מאוד מוגבלת.

הבודדות שמקבלות אותו מגבילות מאוד את אפשרויות השימוש בו, עד כדי ממש "אפליה" שירותית של מי שקונה באמצעותו (למשל, שהוא מוותר מראש על האפשרות להחזיר את המוצר ולקבל זיכוי, או שיש לו מספר דקות מוגבל לבצע את התשלום מאז הוספת המוצר לעגלת הקניות לפני ש"הצעת המחיר" שלו הופכת ללא רלוונטית). זה ברור לחלוטין שאותן חברות עשו את זה לצורכי הייפ בלבד, בשניה שהן מקבלות את הביטקוין הן מיד ממירות אותו לכסף אמיתי (דולרים). מדובר בחברות עסקיות רציניות ולא בילדים שמתלהבים מהריגוש של ההימורים, ועובדה שהם לא מתעסקים בזבל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...