ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 29 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אז אם בחודשיים הראשונים עשית 400 דולר והקושי עולה (ויעלה בקצב גבוה יותר אם הערך יעלה כי יותר יעברו למטבע הזה) אז בחודשיים הבאים מן הסתם תכרה פחות ובחודשיים אחריהם אפילו פחות. מתי אתה צופה להחזיר את ההשקעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן עוד אנשים שכורים לייטקוין ?

אם יש כאן היענות, אשמח לפתוח שרשור לעדכונים ופולים שווים שמציעים פרסים (מטבעות לרוב)..

או אולי אם יש כאן יותר מ2-3 אנשים שכורים בכלל, היה מעניין לרכז / לשתף את המערכות וטיפים , הגדרות..

ניסיתי לייטקוין, אבל הכרייה מכבידה על המחשב שלי יותר מאשר .. אגב, גם פת'רקוין החדש מכביד. הוא הקפיא את המחשב שלי למרות שהורדתי סיבוכיות וחשבתי שהטמפרטורה יציבה..

בשביל טיפים תנסה את הפורום של באנגלית. יש שם המון חומר. גם על אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לייטקוין, אבל הכרייה מכבידה על המחשב שלי יותר מאשר ביטקוין.. אגב, גם פת'רקוין החדש מכביד. הוא הקפיא את המחשב שלי למרות שהורדתי סיבוכיות וחשבתי שהטמפרטורה יציבה..

בשביל טיפים תנסה את הפורום של ביטקוין באנגלית. יש שם המון חומר. גם על מטבעות דיגיטליים אחרים.

אתה כורה עם הארנק?

דרך אגב, מדובר בשני אלגוריתמים שונים, ביטקוין מבוסס על sha-256, ולייטקויין עם הפתרקויין זה scrypt שהוא יותר קשה לכרייה -- בגלל זה גם המהירות של כל המטבעות ממשפחת scrypt נמדדים ב-KH/s ולא ב-MH/s.

אני ניסיתי להפעיל מחשב עם 2גיגה זיכרון והוא לא הצליח להתחיל את הכרייה אפילו. איפשהו ראיתי שהדרישה לכריית לייטקויין היא 4גיגה זיכרון.

גם מבחינת זיכרון כרטיס מסך הוא זולל יותר.

אה ולפי מה שהבנתי צריך למצוא הגדרות מתאימות למטבעות scrypt (לייטקויין, פתרקויין וכו) כי הם שונים ממטבעות sha-256 (ביטקיין והחברים האחרים) (אני מדבר על Overclocking). בלייטקויין חשוב Memory clock ולביטקויין Clock.

נערך על-ידי tranq
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...