עבור לתוכן
 • צור חשבון

tranq

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  105
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  32יום 14דק' 2שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות tranq

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת נובמבר 20
 1. אוקי. ביררתי קצת. המחשב הולך לשמש בשביל להכין סרטונים לאינסטגרם עם adobe premiere: חיבור כמה סרטונים לאחד, הוספת טקסט ומוזיקה. לפי מה שאני מבין לא מתוכננת עבודה כבדה: 3d-rendering, עריכה של סרט שלם. האם זה משנה את המצב?
 2. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 2500שח. לא. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכה גרפית עם כלים של Adobe - Photoshop, Premiere, InDesign 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? אהיה נחמד אם אהיה שקט. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כן - Windows 10 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. Plonter 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? השבוע 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? יכולת לחבר שני מסכים 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: 16GB RAM, SSD, מארז מיני
 3. תודה. חבר קנה אותו ומרוצה ממנו. יש צורך לעוד מפרט, הפעם העבודה היא בעריכה גרפית עם תוכנות photoshop ו-premiere. השאלה היא האם המפרט הזה, עם המעבד 2400G יתאים למשימות האלו או שעדיף להוסיף כרטיס מסך חיצוני?
 4. תודה הכוונה דווקא לשני חיבורים. אבל אני חושב אפשר להסתפק ב-1 ולחבר מסך שני דרך חיבור אחר. אברר למה הוא צריך שניים.
 5. היי. מנסה לעזור לחבר למצוא מפרט עד 3K לעבודה משרדית כבדה. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 3000שח. לא. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית - מלא חלונות של chrome, הרבה מסמכים פתוחים, חיבורים פתוחים למכונות וירטואליות. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? אהיה נחמד אם אהיה שקט. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא. הולך לרוץ אובונטו. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מעדיף לקנות בתל-אביב במזומן 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בהקדם האפשרי 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? צריך 2 HDMI חיבורים 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? הייתי מעדיף שכן. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מעדיף 16GB RAM, ו-SSD תודה.
 6. battle royale ב-2D בהשראת GTA2 חינם לזמן מוגבל. https://store.steampowered.com/app/308600/Geneshift/
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close