ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 76 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

ד"א ,

אף אחד לא הכריח אף אחד לקנות .

אף אחד לא שכנע מישהו לקנות .

אף אחד לא אמר - אם אתה לא שם , אתה לא קיים .

כולה טופיק , למעקב אחרי המטבע הזה .

ואנשים (רובם בעלים , צוות וצוות לשעבר ) באים ומספימים פה .

שימו סטיקי בראש הנושא שזה מסוכן וואטאבר ותפסיקו לקדוח :

"פיקציה"

"בועה"

"פונזי"

ועוד .. ועוד ..

למה הקמתם את הנושא הזה מלכתחילה ? . בשביל להספים ?.

קלטנו אתם לא אוהבים . שחררו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המטבע הוא דרך להכפלת התל"ג "

מעניין שפתאום הביטקוין הוא לא כלי בלבדי של סוחרי-סמים , מעלימי מס , עבריינים , מלביני-הון וכדומה ..

זה רק מראה שהכל זה יחסי ציבור ותדמית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את הפתיל כדי לנהל דיון, כמו גם לעדכן בנושא בארץ ובעולם כהמשך למאמר שכתבתי. אני לא מנהל הפורום ולא יכול למחוק תגובות כאלה או אחרות. אני מקווה שאנשים יוכלו לשמור על איפוק בכוחות עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הסלידה שלי מפירמידות וההבנה לאזהרות ה-scam אני חושב שבמהות זה לא שונה באופן קיצוני מכל שיטת ה"תמחור" הקפיטליסטית שעיקרה הוא - אם "מישהו מוכן לשלם על זה - זה שווה את זה".

אין לזה (כמעט) כל קשר לערך האמיתי (מה זה?) של המוצר/שירות/כסף/נכס שמשלמים עליו.

אפילו בנדל"ן שלכאורה הכי "מבוסס" ו"אמיתי" שיש, אין ערך "אמיתי" אלא המחיר נקבע לפי מה שמוכנים לשלם עליו.

הרי ערך הנדלן לא באמת הכפיל או שילש את עצמו מאז 2008, נכון?

לא באמת... לא השתפרה התחבורה/ביטחון/חינוך/תעסוקה/איכות החיים/הסביבה/אוכלוסיה/שכר/בניה ועדיין פתאום אותם 4 קירות עולים מליונים יותר. מאות אחוזים.

למה?

פונזי?

scam?

אז יבואו ויאמרו "ביקוש/היצע", ה"יד הנעלמה" אבל על כל אלה יש מי שמשפיע, גם אם לא ב-100%, כדי לייצר לעצמו ערך.

בדיוק כמו בביטקוין ובכל דבר - מייצרים עודף ביקוש וגורמים למחסור בהיצע.

זה יכול להיות בפרסום אגרסיבי, הקשחת חוקים, קושי כריה, באזז ברשת, יצירת מקובלות פיננסית - הכל כשר כדי לייצר למטבע ערך שברור שמי שנהנה הוא מי שנכנס מוקדם.

בדיוק כמו בנדל"ן למי שקנה דונמים של פרדסים בשרון בשנות ה-50 ובדיוק במו שהמדינה והקבלנים "משחקים" עם השוק בשיווק קרקעות, עצירת בניה עד שמשתלם, מבצעי פרסום/הפחדות אגרסיביים, נגזרות משכנתא ועוד ועוד.

אמנם בנדל"ן זה מורכב מעוד גורמים ונשאר לך משהו ביד אבל ערכו רחוק מאוד ממה שאנשים מוכנים לשלם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את הפתיל כדי לנהל דיון, כמו גם לעדכן בנושא בארץ ובעולם כהמשך למאמר שכתבתי. אני לא מנהל הפורום ולא יכול למחוק תגובות כאלה או אחרות. אני מקווה שאנשים יוכלו לשמור על איפוק בכוחות עצמם.

איזה חוצפן. נוכל מסריח. למחוק הודעות של אנשים כי הם לא מסכימים איתך? למה מי אתה חושב שאתה?

חוץ מזה רק נוכלים משתמשים במילים מוזרות. מי קורא ל-thread "פתיל" ?? אם אתה מתעקש לחפש מילה אחרת מ"דיון", אז בעברית קוראים לזה "שירשור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הבעלים אז מותר לו לעשות כרצונו .

"

איזה חוצפן. נוכל מסריח.

"

ד"א -

http://milog.co.il/%D7%A4%D7%AA%D7%99%D7%9C/s/

אם מנהלי הפורום , לא מסכימים עם כל עניין הביטקוין , אז תסגרו אותו .

פתחתם בפורום את "מטבע דיגיטלי" ! .

אתם פתחתם ! .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...