עדכון לRefresh rate בדרייברים החדשים של nvidia - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון לRefresh rate בדרייברים החדשים של nvidia

DrDeath

Recommended Posts

חבר'ה....... רחמים על העיניים שלי...... :'( :'( :'(

מי מצליח לעזור לי? עד עכשיו השתמשתי בNvidia Refresh Rate Fix v2.1 build 169 אבל אחרי שהתקנתי את הדרייברים החדשים זה כבר לא עובד... אני לא מוצא בינתיים גירסה חדשה יותר.

ובקשר לדרייברים המשופרים (עם הפיקס) שמישהו פה נתן מתנהגים בדיוק כמו הדרייברים המקוריים ואני לא מבין מה ההבדל...

מה שכן, אחרי שהתקנתי אותם, refresh rate fix עבד ושיניתי את קצבי הרענון של המסך, אבל למרות שנראה שהכל בסדר, קצב הרענון נשאר אותו דבר כמו קודם.... :( :( :(

בבקשה, מישהו....... לאף אחד אין את הבעיה הזאת?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה הבעיה נפתרה! :jump: :-*

כן כן... ראיתי שאף אחד פה לא מזיז את התחת אז אני בעצמי לקחתי את העניינים לידיים...

כל מה שצריך לעשות זה להסיר את הדרייברים שכבר מותקנים, להתקין את הדרייברים המתוקנים (מישהו נתן פה כבר לינק) ואח"כ פשוט לשנות את הרפרש רייט העזרת התוכנה refresh rate fix, וזהו.

בקיצור כל הבעיה היתה נעוצה בהתקנה נקייה של הדרייברים המתוקנים...

תהנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה הבעיה נפתרה!

כן כן... ראיתי שאף אחד פה לא מזיז את התחת אז אני בעצמי לקחתי את העניינים לידיים...

כל מה שצריך לעשות זה להסיר את הדרייברים שכבר מותקנים, להתקין את הדרייברים המתוקנים (מישהו נתן פה כבר לינק) ואח"כ פשוט לשנות את הרפרש רייט העזרת התוכנה refresh rate fix, וזהו.

בקיצור כל הבעיה היתה נעוצה בהתקנה נקייה של הדרייברים המתוקנים...

עשיתי את זה וזה לא עזר!

באיזה גירסא של ה refresh rate fix אתה משתמש ?

אני עובד על 2.1 build 169 וזה לא עזר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הדרבירים וגם את התיקון, ועדיין הבעיה נמשכת.

למישהו יש gf 2 ti וזה עובד לו?

וגם ניסיתי לתקן את זה ידנית,

ואין שם את הכרטיס שלי Gf 2 ti,

אז שיניתי בכולם וזה עדיין לא עובד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shimon23 וכל מי שלא מצליח לתקן את הrefresh rate, אתם חייבים להתקין את הדרייברים המתוקנים ולא את הדרייברים הרשמיים שnvidia הוציאה. בעמוד הראשון יש כאן מישהו שנתן לינק לדרייברים האלה. תעשו התקנה מחדש של הדרייברים האלה מההתחלה, בלי שום דרייבר אחר מותקן ואז תוכלו להשתמש בNvidia refresh rate fix v2.1 build 169.

מקווה שזה הבהיר את העניין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הורדתי דריברים שמשולבים אינטגרלית עם ה refresh rate fix,

והוא פועל אבל כשאני משחק זה עדיין על 60 למרות שהגדרתי את זה על 85.

אז מצאתי פיתרון אחר שעובד.

להתקין את הדריבר למשקפיים תלת מימדיות להגדיר שם על הקצב רענון הרצוי,

ואז זה פועל גם במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...