עדכון לRefresh rate בדרייברים החדשים של nvidia - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון לRefresh rate בדרייברים החדשים של nvidia

DrDeath

Recommended Posts

התקנתי את הדרייברים החדשים אבל אני לא מוצא fix שיפתור את בעיית קצב רענון המסך. בגירסה הקודמת של הדרייברים היתה לי תוכנה שפותרת את הבעיה הזו, אבל עכשיו היא לא עובדת עם הגירסה החדשה ואני לא מוצא עוד עדכון.... :s05:

מישהו מצא פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה בדיוק אני צריך לשנות. הגעתי למקום המתאים ברגיסטרי אבל יש לי למשל דבר כזה:

0 120 100 85 768 1024 16

ועוד רבים כאלה...

עכשיו מה אני צריך לשנות כאן? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קיים תיקון , אבל אתה יכול ידנית לשנות את הנתונים .

רק התחלתי לנסות כמה משחקים עם מחשב חדש ולא הבנתי את את עניין הרענון במשחקים. במצב רגיל אני עובד

ב-1280*1024*32 ב-85 Hz. כשאני עובר למשחק כלשהו אני יכול לכוון את הרזולוציה המבוקשת ועומק הצבע

אבל לא ראיתי באף אחד כוונון רענון. האם הוא משתנה אוטומטית למספר אחר מ-85 Hz? האם יכול להיות שאני משחק

ברענון נמוך מאד כמו 60 Hz וזה גורם לתחושה של הבהוב במסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

ויצאו דריוורים מתוקנים

כאן

אני מניח שענית לי. אולי אני אבדוק את הדרייברים החדשים אבל השאלה אם הם נחוצים לי. עשיתי בדיקה כרגע ויצאתי ממקס פיין

לדסקטופ ובדקתי את הרענון בתצוגה והוא לא השתנה מ-85 Hz. האם זה לא אומר שגם המשחק מוצג ברענון הזה כך שאין לי

מה לדאוג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

כן

ויצאו דריוורים מתוקנים

כאן

אני מניח שענית לי. אולי אני אבדוק את הדרייברים החדשים אבל השאלה אם הם נחוצים לי. עשיתי בדיקה כרגע ויצאתי ממקס פיין

לדסקטופ ובדקתי את הרענון בתצוגה והוא לא השתנה מ-85 Hz. האם זה לא אומר שגם המשחק מוצג ברענון הזה כך שאין לי

מה לדאוג?

לא לא לא . אתה מדבר על 2 דברים שונים . איפה שבדקת , בדקת שהכרטיס מוציא למסך בדו-מימד ב85 הרץ , אבל מה קורה בתלת מימד ?

התדר הבסיסי שהוא 60 הרץ , אלא אם כן הגדרת אחרת . לא לבלבל . 2 דברים שונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי במסך אני לוחץ על הכפתור של התפריט של הכיונונים של התוצגה והוא מראה לי שם רזולוציה וקצב רענון תבדוק אם זה ככה גם אצלך ואם כן פשוט באמצע המשחק תלחץ ותראה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי במסך אני לוחץ על הכפתור של התפריט של הכיונונים של התוצגה והוא מראה לי שם רזולוציה וקצב רענון תבדוק אם זה ככה גם אצלך ואם כן פשוט באמצע המשחק תלחץ ותראה......

אתה מתכוון ל-DISPLAY SETTINGS ב-CONTROL PANEL? על זה דיברתי קודם. אבל לפי ההודעה הקודמת לך של

PROTOTYPE זה לא הרענון של המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

זזזזזז

אם לבדוק את המסך במהלך המשחק , ולקבל תוצאה של 75 או 85 הרץ , זה אומר שהדריוורים הותאמו לסביבה כדי לעבוד בתדר כזה .

אם לדוגמא תיקחו את הדריוורים האחרונים של , 28.32 , ותעשו את זה באמצע המשחק , תקבלו 60 הרץ , אבל בDESKTOP יהיה 85 או 100 או כמה שלא תשימו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...