חוויית השירות המרנינה שלי (או: עוד סיבה לא להכנס לרשת KSP).... - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויית השירות המרנינה שלי (או: עוד סיבה לא להכנס לרשת KSP)....

vic07

Recommended Posts

לפותח הדיון נפלת בין הכיסאות..

מצד אחד עשית רעש כאילו קיבלת את - היחס הגרוע ביותר שיכול להינתן ע"י ksp -

במציאות קיבלת את - היחס בין הטובים שksp נותנת - .

הבאת הרמה להנחתה לכל האנשים שמחוברים לksp (על כל רמותיהם)בדרך כלשהי.

אני מציע לך לקרוא שרשורים אחרים, וכמובן שאז תבין ..

לשנינו מטרה זהה - שירות טוב יותר.

אבל אני לא בטוח בשרשור הזה שיקרב את המטרה.

נ.ב ההודעה שלי תראה מגוחכת בעולם מתוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסלח לי שאני לא מצטט כי כל ההודעה שלך קצת שבורה, אבל בקצרה:

ממה שהבנתי (ולא בדקתי לעומק מבפנים, רק ממה שvic07 כתב) ניתנה לו האפשרות לקבל לוח חדש שתומך DDR3 בתמורה לישן,

סירב, הושג לו לוח עם תמיכה בDDR2. חבל שהיבואן לא בדק לעומק ומסתבר שהלוח תקול.

כרגע הוא מחכה ללוח אחר עם או שפשוט יכול לחזור בו (כנראה?) ולקחת לוח חדש עם במחיר עלות.

בשום מצב הרשת לא השאירה אותו עם הזין ביד, האופציות שעומדות בפנינו מול היבואן הוצגו בפניו במלואן, אין פתרון קסם.

ואפרופו ציינת , לגמרי במקרה אצלי בסניף היה מקרה כזה של לקוח עם שני כרטיסי GTX260 ולוח שתומך רק .

כעבור שנתיים וחצי מהקניה אחד הGTXים שבק חיים.

מן הסתם לא היה כזה להחלפה, קיבלנו 5870 לתת ללקוח. מה רע? כלום, למעט זה שהמערך שלו נשבר לגמרי.

חזרנו ליבואן, בדרך כלשהי מצא GTX260 216 לתת לו.

אלא מה? אי אפשר לעשות בין 192 ל216, מסתבר.

בסופו של דבר הוחלף לו גם הGTX260 השני שהיה תקין לגמרי ל5870 והלוח לכזה שתומך CrossFire. פשוט כי לא היה עוד GTX260 כזה או אחר בהישג יד שלנו או של היבואן.

הכל עניין של גישה.

1-זה שאתם בבעיה מול היבואן במוצר לא "סגור" לא אומר שהלקוח צריך לסבול מזה

פה לדעתי הרשת כן יכולה לחרוג ולהפסיד סכום קטן לסגור עניין

כל הבזבוז זמן עבודה ,והפרסום הרע אני מעריך שגורם להרבה יותר הפסדים מה90 שקל שעוד יקוזזו מהמס הכנסה

2-בעניין הSLI ,זה רק מראה על ניהול לא נכון למרות כוונה טובה ,היום להמון אנשים מחשב זה לא רק לבידור ,גם שזה מחשב גימרים

היום מחשב ביתי גם משמש לקשרים ועבודה ואפילו קניות וכמובן ללימודים ,כל הזמן שבוזבז עד לפיתרון לא עזר לכם ובטח לא ללקוח

סתם ביזבוז כוח אדם ,על דבר שהיה נפתר באותו הדרך וסכום עם מישהו היה עושה בירור של איזה 5 דקות

אני מבין שהמוכרים בחנות מוצפים והרשת רוצה למכור כמה שיותר

אני מבין שהטכנאי מוצף מעל הראש

אבל פה מגיע העניין של השרות לקוחות עצמו ,ששם צריך אנשים שמבינים מספיק בתחום ובקשרים ישירים עם הספקים\יבואנים\יצרנים

לפתור בעיות כאלו מהר

מה גם שתלונה מגיעה אליהם ,היתי מצפה שיטלפנו לפני ללקוח להבין בדיוק מה הבעיה ,שלא יהיה טלפון שבור

עם הניהול היה נכון רוב הבעיות היו נפתרות מאוד מהר ,ובמיקרה של סרוב כי יש גם הרבה ישראלים תחמנים

לפחות הלקוח היה יודע מהר

ככה שכן מבחינתי גם בתאור של הSLI שאמרתה מבחינתי הלקוח נישאר עם הזין ביד הרבה זמן

במקום לפתור לו את הבעיה בפעם אחת ובהסכמתו לפני שהוא מגיע לחנות לקחת את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה נפלתם כולכם על פותח השרשור. כפי שאמרתי קודם, אף אחד לא הכריח את ksp לתת אחריות בלתי מסויגת לשלוש שנים. אבל ברגע שעשו, שיואילו בטובם לעמוד בה, גם אם זה פתאום לא כל כך נוח להם.

מעבר לכך, ניסיון מסוים של חלק מהכותבים להראות כאילו יש ניסיון לבצע ציד מכשפות כנגד הרשת פשוט מגוכך.

להוכחה, ישנה רשת גדולה נוספת ששמה היה מוקצה מחמת מיאוס אולם הצליחה לעשות פניית פרסה ולקחה לתשומת את נושא השירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, קבל את הסימפטיה שלי על כך שמציגים אותך כעובד KSP כנגד רצונך למרות שאתה כאן כאדם פרטי. (חשבת לפתוח חשבון נוסף אולי?)

אבל בכל זאת בחרת להגיב בדיון על KSP, בתגובה שנראת כחצי רשמית.

אגב, עברתי על כמה דפים של ההודעות הישנות שלך... אתה מגיב דיי הרבה בתור נציג KSP אתה יודע. מציג את תגובת החברה לנושאים שונים שעולים, מציע פתרונות ללקוחות, וכמובן מגן על עמדתם עכשיו ובעבר.

אגב, רעיון יפה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה... מצד אחד להציג עמדת KSP ולסנגר עליהם, ומצד שני להכחיש כל קשר, כולל בחתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוכחה, ישנה רשת גדולה נוספת ששמה היה מוקצה מחמת מיאוס אולם הצליחה לעשות פניית פרסה ולקחה לתשומת ליבה את נושא השירות.

זאת בעיה גדולה שהשם של ה"רשת גדולה נוספת" היה מוקצה מחמת מיאוס.

לפני קצת יותר משלוש שנים קניתי מהם מחשב נייד msi pr601.

אז לא הייתי כל כך בעניינים ולא הייתי מודע לכך שהם "מוקצים", אז קניתי בלי חשש.

אחרי חודש המאוורר של המחשב התקלקל והתחיל לעשות רעש של טרקטור. הבאתי להם אותו לתיקון ותוך יומיים קיבלתי אותו בחזרה.

קיבלתי שירות מעולה ומאז אין לי בעיות במחשב.

אם הייתי מחפש חוות דעת באינטרנט, למשל כאן בפורום, יכול להיות שהייתי מוצא את השרשור הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=396891.0

(ילד שלא יודע להתקין מערכת הפעלה ומתלונן שיש בעיה במחשב. כמובן שלא מופתעים כי מדובר באייבורי).

או את השרשור הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=386821.0

(גולש שמתעניין במחשב, משום מה רואים לנכון להזהיר אותו מהשירות של אייבורי).

לצערי אי אפשר לקחת ברצינות המלצות כאלה.

צריך להפסיק כבר עם העליהום הזה שיש על חנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@קרירין

עזוב, הבנתי, מבחינתך הדבר ההגיוני היחיד זה לתת לו סטיק של 4G מתנה.

בעל עסק שיעשה דבר כזה אחרי שבסה"כ מכר לאותו אדם לוח, אני מעריך בעלות של כ300שח (ושם הרווח לא עלה את ה40שח) הוא פשוט מפגר. איזה מין התנהלות עסקית זו? עדיף להחזיר לו את הכסף ושילך לחפש 775/DDR2 בשטחים.

לגבי הSLI, למרות שאין לזה שום קשר לנושא הנ"ל, חבל שאתה חושב שטרטרנו את הבנאדם - כל הפרוצדורה לקחה כ10 ימים מהתחלה ועד סוף. המחשב לא יצא מהמעבדה. אבל למה צריך להצדיק את עצמי?

@Nemesis

אחריות בלתי מסויגת? קראת את חוזה השירות?

"1. במידה ולא מצוין במפורש אחרת בחשבונית הרכישה, האחריות הנה שנה אחת בלבד.

3.במידה ולא קיים המוצר במלאי החברה ו\או נפסק יצורו תיתן החברה מוצר אחר שווה ערך בביצועיו (בטווח של 10%) למוצר הפגום, בתוך זמן סביר, תלוי בזמינות הפריט ולפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. החברה אינה מתחייבת לתת מוצר זהה למוצר הפגום

30. אין כל התחייבות מצד החברה בכל הקשור להתאמת המוצר למטרה מסוימת, או בכל הקשור לשוויו וסחירותו."

מבחינת החוק - עברו 33 חודשים מקניית הלוח של vic07, כלומר נוסח האחריות החוקי אינו תקף אלא תעודת האחריות של KSP.

כלומר:

1) איפה רשום שיש לו 3 שנות אחריות על הלוח?

2) היה ורשום, הם לא חייבים לתת משהו זהה טכנולוגית למוצר המקורי

3) היה ונתנו, לא מתחייבים על תאימות לשאר חלקיו

@Kalen

היוזר הזה קיים הרבה לפני שבאתי לעבוד בKSP, יישאר גם הרבה אחרי. לא חושב שיש טעם לפתוח יוזר נוסף. (מייל נוסף וכו', למי יש כוח לזה?)

בחרתי להגיב את מה שהגבתי כי אני מכיר את המערכת מבפנים, מכיר את ההתנהלות מול היבואנים והיצרנים, צריך לתת קצת קונטרה של הגיון לטענות המגוחכות והבלתי פוסקות של "מגיע לי, עכשיו, כאן, מיד ובחינם".

ובכלל כל ניסיון של החברה לדחוף כאן מישהו שיגיב עניינית עלה בתוהו כי אף אחד לא מסוגל להתמודד מול מנטליות כל כך סגורה. אז מוותרים, לא נורא. הם לא ביטוח לאומי - לא צריך לרצות את כולם, בשביל זה יש שוק חופשי ולכל אחד את האפשרות לקנות איפה שעושים לו שמח.

(לגבי העוגה - אני וTheHunter88 יצאנו שעירים לעזאזל כי הגבנו פעם-אחת-יותר מדי בשרשור כזה לטובת KSP, שוב, לא נורא. אתה יודע כמה אנשים עם מאות ואלפי הודעות בפורום עובדים בתור טכנאים\מכירות\מחסנאים בKSP? רמז: המון. אז להם הפריוילגיה של פרופיל נמוך, אני חוטף את האש. נו שוין)

@ModChiP

אני עובד למחייתי בKSP, כמו שאנשים אחרים עובדים באגד, פריגת, שופרסל וכו'.

כמו שאמרתי הייתי בHWZ לפני ואשאר אחריי הקריירה שלי בKSP, הצורה שבה אני מגיב (הרוב לטובת ה"ממסד" ולא ה"ישראלי המצוי") נובעת מהיכרותי את המערכת, אני יודע בדיוק מה עובד ואיך ויודע שהדרישות שמציבים הלקוחות לפעמים מגוחכות עד מטופשות ובלתי אפשריות, הייתי עונה בדיוק באותה צורה אם הייתי עובד בבאג, אייבורי או כל דבר אחר.

אחרי שמכירים את המערכת מבפנים, ועובדים מול אנשי ה"מגיע לי" (ועוד במשך 4 שנים כמוני) מקבלים תפיסת עולם קצת שונה, למרות שגם לפני-כן הייתי ברוח הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה מאבד פרופורציה ותופס כיוון מאוד לא כדאי, ואני מבקש לעצור את הירי דו"צ הזה.

פותח הדיון, נראה שכלל לא באת לנסות לפתור את הבעיה אלא רק להעלות טענות כדי למנף את העמדה שלך מול KSP.

אני לא בטוח שיש לזה מקום, במיוחד כשכחלק מכך כל באי הדיון רואים לנכון לתקוף משתמש שעובד ב-KSP אבל לא בעלים או נציג רשמי של הרשת.

בנוסף, כל ניסיון ההכללה של מקרים בודדים על הכלל לוקה מאוד מאחר וזו אחת מרשתות המחשבים הגדולות בארץ, ובמידה ואכן השירות היה כמו שמוצג - מתחת לכל ביקורת, הייתם מצפים שהם היו סוגרים את המקום לפני שנים.

כמו בכל עסק שנותן שירות, יש שיותר נהנים מהשירות ויש שלעיתים נפגעים ממנו, הייתי בשני הצדדים ולא רק ב-KSP.

קחו דברים קצת יותר בפרופורציה, ואל תחשבו שאם KSP יצאו מהשוק - אנחנו הצרכנים נרוויח מזה בטווח הארוך (ראו ערך מכירות קבוצתיות)

אני מסיים ומבקש ממכם לעצור כל דבר שלא קשור ישירות למקרה שעלה.

בנוסף לא כל אחד צריך להביע את דעתו האישית על המקרה, ולהוסיף שמן לדמדוגיה של אחד הצדדים. יש פה מספיק עובדות שכל אחד יקרא ויסיק את דעותיו.

נ.ב.

אם אתם רוצים לדון בכתב האחריות של KSP מן הראוי לפנות לנציג רשמי ולא להעלות ספקולציות שכל אחד מבין בדרך אחרת. חצי אמת גרועה משקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר:

1) איפה רשום שיש לו 3 שנות אחריות על הלוח?

2) היה ורשום, הם לא חייבים לתת משהו זהה טכנולוגית למוצר המקורי

3) היה ונתנו, לא מתחייבים על תאימות לשאר חלקיו

בוא נלך רחוק יותר. האם KSP יכולה לספק גם לוח אם למעבד במקום לוח למעבד אינטל?

או עוד יותר רחוק, מה מונע מ KSP לדעתך לתת לו שואב אבק במקום לוח אם? (כמובן באותו השווי או 10% פחות) בטח לא מה שהם כותבים.

1) עצם זה ש KSP חושבת שניתן לדחוף לאדם מוצר שאין לו מה לעשות איתו ולקרוא לזה אחריות, זהו רעיון פשוט דוחה.

2) אני בטוח שאם מקרה כזה הגיע לבית המשפט, השופט הסביר ל KSP שזה לא עומד במבחן הסבירות.

3) KSP לא מגדירים זו כהרחבת אחריות מוגבלת כפי שהחוק דורש. בתעודת אחריות צריך להופיע פרטי האחריות הרגילה בשנה הראשונה, ואז תחת כותרת "אחריות נוספת מוגבלת", התנאים לאחריות לשנים הנוספות. KSP לא עושים זאת, ולכן הנייר הזה שווה כקליפת השום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. איזה יופי כולכם נפלתם בפיתיון של טרול אחד :yelclap:

אני נורא אוהב לקרוא שרשורים כאלו.

זה כיף לעתים לקרוא את דעותיהם המלומדות של אנשים שלעולם לא עסקו בתחום הזה בארץ (או בכלל).

זה אותם האנשים שקונים בסופר זיתים במשקל, באים לקופאית עם קופסת פלסטיק ריקה נוספת ועומדים על כך שיורידו להם את ההפרש מהתשלום.

זה אותם אנשים שקונים מוצר של אסם, צורכים אותו ואשכרה "שולחים את אריזתו המקורית בצירוף הוכחת קניה" מכיוון שהוא "לא לשביעות רצונם" על מנת לקבל בעוד חודש זיכוי של 4 שקלים בצ'ק בדואר.

זה אותם אנשים שפשוט לא מבינים, שאפילו אם היו עובדים בעבודת המינימום הכי מקופחת שיש - היו יכולים, במשך אותו הזמן שהקדישו לוויכוח עם נותני השירות של העסק ולכתיבת כתבות ושרשורים נזעמים לאורך דפי האינטרנט, להרוויח סכום גבוה בהרבה משוויו של המוצר הנידון ברוב המקרים.

זה אותם אנשים שמקדישים את מיטב זמנם למלחמה למען הצדק מול חברות ולא מבינים שגם אם ישיגו את מבוקשם, הרי שבטווח הארוך הם פשוט ביזבזו את הזמן של כולם. אילו היו מקדישים את כל האנרגיה הזו במאבק, לדוגמא, למען איכות הסביבה, אולי חייהם של כולנו היו טובים יותר.

אתם פשוט רוצים להוציא עצבים על עסק פרטי כלשהו? Knock yourselves out.

אבל מומלץ לזכור, שדווקא בתחום הזה, לא חסרות לכם אופציות אחרות.

לא אהבתם משהו בבית עסק אחד? אף אחד לא מונע בעדכם מלעבור לקנות בעסק אחר, כי רק מפגר מוחלט יתיישב על אותו קוץ פעמיים.

אבל למען כל מה שטוב, תעזבו את בית העסק הקודם בשקט לנפשם. לבוא למקום ציבורי ולהתחיל להכפיש את שמו ולהלהיט את הרוחות בקרב אנשים בעלי רמת הבנה/ידע יחסית נמוכים בתחום על מנת שיפיצו את הלכלוך הזה מבלי להבין את פשר הדברים, הרי שזו היא ירידה למעמקיו החשוכים ביותר של שפל חברתי ומוסרי.

ואל תבלבלו לי את השכל עם כל הקטע האצילי של "אנחנו באים להזהיר אחרים לבל ייפגעו כמונו", כי גם אני וגם אתם יודעים שזה לא כך.

תנו לאנשים אחרים להחליט בעצמם ועל סמך נסיונם היכן לקנות והיכן לא, מבלי הרקע הגועלי הזה שאתם יוצרים לחנויות אלו ואחרות עם שרשורים כדוגמת זה.

TL;DR - לדעתי השרשור הזה לא ענייני וחסר תכלית החל בפוסט הראשון ואילך. די לבזבז את הזמן על מריחת החננות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

איפה לעזאזל אתה פוגש תפרנים פסיכיים כאלה? :screwy:

לעניין- לפורום יש כוח. כוח להפחיד חברות, להוציא שם רע ולקבל לעיתים את מבוקשך.

ישנם אנשים שעושים כך בשביל לכופף את הינות ולהוציא מהם משהו בחינם (ע"ע עושק).

מר ויק לא רוצה לעשוק את KSP, הוא רוצה לקבל את המגיע לו על פי חוק, עבור הלוח שקנה במיטב כספו.

כרגע אנחנו לא יודעים איך יגמר הסיפור (צריך כאמור לחכות לחמישי), אבל הוא זועם (בצדק יש אומרים) על הזמן הרב שביזבז על מימוש האחריות, הזמן הארוך שהוא היה מושבת ללא מחשב תקין, ועל מימוש המדיניות המנוגדת לחוק של KSP.

כמו משתמשים אחרים הוא ממנף את הפורום בתקווה שהדבר ישפר את אופי השירות ו/או יזרז את ההליכים. כמו כן, במידה והמו"מ יתפוצץ, מדובר בנקמה קטנה בחנות. בינתיים הוא גם מקבל חוות דעת על הטיוטה שלו לביה"ד לתביעות קטנות.

לא כולם חארות שרוצים לסחוט מהחנות כל מה שאפשר, חלק פשוט רוצים לקבל את המגיע להם, ומשתמשים בפורום מכשזה לא קורה כהלכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי שרשורים כאלה בפורום ונדיר היה לראות מישהו שמנסה לסחוט את החנות כדי לקבל פיצוי או משהו כזה, בד"כ מדובר בלקוחות שפשוט לא קיבלו את מה שמגיע לפי החוק, הן לגבי תהליך הטיפול והן לגבי התמורה (החלפת מוצר וכו'). ישנם לקוחות שאינם יודעים מה מגיע להם ומה לא מגיע להם לפי החוק, ואז די מהר נותנים להם כאן מושג בתגובות.

לא רואה בזה פסול לפרסם הודעות כאלו, להפך, אולי זה יגרום לנותן השירות דחיפה לתת שירות הגון לפי החוק, או לחילופין יוריד את הלקוח מהעץ שניסה לעלות עליו.

לגבי KSP, אני מאוד הייתי רוצה לראות את הרשת הזו מיישרת קו מבחינת השירות ללקוח, מספיק לקרוא את החוזה שהם מחתימים עליו בשביל להבין עם מי יש עסק (ישנם מספר סעיפים שם שמנוגדים לחוק). אני לא טוען שהרשת אינה צריכה להגן על עצמה מפני לקוחות סחטנים שחושבים שמגיע להם הכל ברגע שנכנסו לסניף, אבל באופן מוחלט טוען שיפעלו לפי החוק ולא ישחקו משחקי מצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...