בחירות בארץ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ?

JohnnyBravo

Recommended Posts

הכל יקר?

איזו אשליה נחמדה.

אתה זול!!

אתה ושכמותך במבצע אביב/קיץ/סתיו/וחורף.

ההמונים שאין להם שעובדים קשה מנוצלים ומקופחים שיטתית בכדי שמעטי מספר שיש להם יוכלו לחיות כמו מלכים ולשמר את עוצמתם.,

אין לכם זכויות.

לא מגיע לכם כלום.

אתם נולדים והכל שייך לאחרים.

מה שלא שייך לאזרחים, שייך לתושבי חוץ ומשקיעים.

מה שלא שייך לתושבי חוץ ומשקיעים, שייך למדינה.

ו"אתם" לא "המדינה".

אתם עבדים בשוק סחר בכוח אדם.

נאבקים להשיג מאחרים את מה שמונעים ממכם לעשות בעצמכם.

וכדי שלא תבינו מה קורה שוכרים אנשים שימחאו כפיים ויחלקו משקאות.

ומדי פעם המכונה מצלצלת והזוכה המאושר אוסף את המטבעות לתוך כובעו.

כולם! יכולים לזכות בעיר האורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אתם חלשים וטיפשים.

לא מתחילים אפילו להבין מה בדיוק קורה פה ואיך עובדים עליכם.

מוכנים שינצלו אותכם בלי גבולות.

אוכלים את השאריות מהריצפה.

גם כשאתם מנסים לעשות משהו אתם רק מבזבזים את הזמן על מלכודות פתאים שפיזרנו בשבילכם.

ואחרי כמה נסיונות רובכם מתייאשים ונכנעים.

ואם יש כמה שמתחילים לעשות צרות נשסה בהם את המשטרה ונציג אותם כחבורה של משוגעים עם אג'נדה הזויה.

לא תצליחו לשנות כלום.

עבדים הייתם ותישארו.

אם תשרתו אותנו טוב נזרוק לכם איזה עצם או שתיים.

וכל השאר שישרפו, לא צריך אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם חלשים וטיפשים.

לא מתחילים אפילו להבין מה בדיוק קורה פה ואיך עובדים עליכם.

מוכנים שינצלו אותכם בלי גבולות.

אוכלים את השאריות מהריצפה.

גם כשאתם מנסים לעשות משהו אתם רק מבזבזים את הזמן על מלכודות פתאים שפיזרנו בשבילכם.

ואחרי כמה נסיונות רובכם מתייאשים ונכנעים.

ואם יש כמה שמתחילים לעשות צרות נשסה בהם את המשטרה ונציג אותם כחבורה של משוגעים עם אג'נדה הזויה.

לא תצליחו לשנות כלום.

עבדים הייתם ותישארו.

אם תשרתו אותנו טוב נזרוק לכם איזה עצם או שתיים.

וכל השאר שישרפו, לא צריך אותם.

אפשר לעשות ממך מחזה אבסורד, בחיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מהירים מספיק, ולא חזקים מספיק כדי לנצח במהלכים את בעלי הממון והכוח.

על כל מהלך פוליטי שתעשו, אנחנו נעשה שניים.

לא משנה לאיזו מפלגה תצביעו, עדיין השליטה תהיה שלנו.

slavery--modern%20slavery.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט טאטום צודק, כנראה לא הצלחתם לזהות את הלשון הציורית והצינית שלו.

דוגמה רלוונטית - אם לא השר כחלון, המהפכה התקשורתית לא הייתה מתרחשת. זאת מהפכה שהציבור מסוגל לעשות בעצמו ולא עושה.

הקוטג' יקר? לא קונים קוטג'.

אגב, קביעת מחיר הדלק ע"י הממשלה רק מקל על תחנות הדלק לתאם מחירים. לכו תראו בארה"ב צומת עם 4 תחנות דלק ולכל אחת מחיר שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיטה הנוכחית, ראש ממשלה ישראלי לא יכול לקחת את המדינה ולעשות בה כרצונו.

יש הרבה מגבלות.

יחימוביץ, בעלת השקפה הרסנית לדעתכם ככל שתהיה, לא תוכל ליישם דברים גדולים שאין עליהם הסכמה רווחת.

לכן אני גם לא מצפה שתעשה דברים פורצי דרך, אלא דברים שהרוב מסכים איתם.

כמו הקרטוע של ביטוח לאומי שגובים בלי חשבון, ונותנים עם 4 אצבעות קמוצות.

כמו הקרטוע של עמידר שמוכר דירות (כנסו למכרזים באתר שלהם) ובעצם פועל הפוך מהמטרה.

להכניס לפיקוח ככרות לחם, גבינה לבנה, 4-5 מוצרים בסיסיים שהם המינימום אצל משפחות נזקקות.

אתם מדברים על אידיאולוגיה. מה האידיאולוגיה של ביבי? מרגע שנבחר לאן התקדמנו? מה השתפר?

הכי מרגיז זה זה שלא יודע למי להצביע, אז הוא מצביע ביבי.

לא יודע למי להצביע? תהנה מיום חופש, אל תצביע. באמת.

אני עוד לא יודע למי אצביע, אבל ביבי לדעתי מסוכן מעצם חוסר המעש שלו.

שר אוצר בובה, בדיחה של כולם, וכבוד עצמי מינימלי להגיד "עד כאן" אפילו אין לו.

כנסת , מקום העבודה היחיד בו:

העובדים מחליטים בעצמם על העלאת שכר מצד המעביד.

העובדים מחליטים למעביד איזה הם יקבלו על חשבונו.

העובדים יכולים לא להגיע לעבודה בלי צורך לספק אישור מחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שיש פיקוח של מספר גופים על חברי הכנסת והממשלה והאוצר לא נותן סתם ככה כסף. ואם הציבור לא מרוצה מהעבודה של חברי הכנסת והממשלה , אז הוא בוחר במישהו אחר.אם תשימו לב , תראו שהרבה חברי כנסת לא בולטים במיוחד ומוחלפים.

הבעיה בארץ היא שיטת הבחירות , שנותנת כוח רב מדי למפלגות קטנות.

אין שום מפלגה בארץ שיש סיכוי שהיא תקבל יותר מ35 מנדטים , מה שאומר שבשביל להרכיב ממשלה היא תצטרך עוד לפחות 26 ויותר בשביל יציבות.ומכיוון שבמפלגות הגדולות יושבים אנשים עם אגו עצום , אז הם לא מוכנים להכנס לממשלה למרות שהדעות של המפלגות דומות.שלי יחימוביץ יכולה לדבר , אבל אם ציפי ליבני נכשלה בגלל חוסר הניסיון שלה , אז איך תתמודד יחימוביץ?

ההערכה שלי היא שהממשלה הבאה תהיה דומה מאד לממשלה היום , אלא אם כן העבודה או יש עתיד ישכילו להכנס לממשלה.

אם שינוי נכנסה לממשלה בראשות הליכוד , אז אין סיבה שמפלגות היום לא יכנסו לממשלה.

ואין שום סיכוי שמפלגה אחרת חוץ מהליכוד תרכיב את הממשלה ואני בטוח בזה ב 100 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

כשפוליטיקאי בכלל עושה משהו, זה כבר טוב.

ארט טאטום צודק, כנראה לא הצלחתם לזהות את הלשון הציורית והצינית שלו.

דוגמה רלוונטית - אם לא השר כחלון, המהפכה התקשורתית לא הייתה מתרחשת. זאת מהפכה שהציבור מסוגל לעשות בעצמו ולא עושה.

הקוטג' יקר? לא קונים קוטג'.

אגב, קביעת מחיר הדלק ע"י הממשלה רק מקל על תחנות הדלק לתאם מחירים. לכו תראו בארה"ב צומת עם 4 תחנות דלק ולכל אחת מחיר שונה.

נראה לי שפספסת מעט את הפואנטה שלו, והיא- שלא משנה מה נעשה, אנחנו עבדים פה של בעלי ההון, שיש להם יותר כוח מכולם:

שיר מתבקש...

מה שאני לא מבין זה למה מר ארט קפקא מציין את העובדות האלו בפנינו. יש לו רעיון כלשהו איך לשנות את המצב?

אם הוא סתם מציין את המובן מאילו, והוא שהמצב חרא, הוא לא עושה בזה שירות טוב לא לעצמו ולא לנו, כי לכולנו זה מבאס את התחת.

דרך אגב, שאנחנו נעשה את העבודה לכחלון? הצחקת אותי. אנשים לא מסוגלים להסתדר בלי קוטג', איזה חרם צרכני בראש שלכם?! הצרכן הישראלי הוא הכי פראייר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא מה שאמרתי.

אני לא סוציאליסט-רחוק מאוד מזה, למען האמת- אבל המצב הכלכלי הוא מחורבן- הכל יקר, ויש ציפיה מראש ממשלה שיתקן את המצב. ביבי לא מאוד מתעסק בזה, למרות שבמצע שלו (כמו של כולם, כמובן) מדברים על זה, ולכן יש רצון שמישהו שחרט דבר כזה על דגלו ומדבר על זה המון יהיה פעיל שם- כדי שינסה לשנות משהו, ואם לא יצליח או לא ינסה לפחות יהיה אפשר להכתיר אותו ככישלון והוא יעלם מהעולם הפוליטי שלנו בצורה כמעט מוחלטת.

אה, זה לא מדוייק. משקיעים את רוב המאמץ במה שיותר חשוב ומה לעשות שקיום פיזי יותר חשוב מיוקר מחייה? בכל מקרה, הממשלה הנוכחית בהחלט משקיעה ביוקר המחיה, ראה ועדת הריכוזיות שהמסקנות שלה מאוד לא נוחות לטייקונים. אלא מה, בניגוד לסלולר, זה לוקח הרבה יותר זמן כי כאן מוכרים מוצרים פיזיים.

יקר? בכל העולם המחירים עולים. יש מיתון כלל עולמי, יש בצורת נרחבת, הדלק שובר שיאים.

חושב שצריך לעשות משהו? בסדר, אבל תן כיוון למה יהיה ה"משהו" הזה. כי יש "משהו"ים שבמקום לעזור, רק יגרמו נזק ובהחלט לא קל לתקן אח"כ. היוונים עשו שטויות במשך שנים ועכשיו, כשמנסים לתקן את הנזק, זה מאוד כואב. כמובן שאף מגזר שם לא מוכן לוותר על זכויות הייתר שהשיג בימים הטובים ומצפה שמישהו אחר יקריב - אם אפשר, הגרמנים.

judas ואיסתרא:

תהיו בטוחים שגם בתרחיש ההיפוטתי שהיא ראש ממשלה יסרסו לה את הצורה ולא יתנו לה לעשות דברים מטומטמים- לפוחת תהיה איזושהי פעילות סביב הנושא הכלכלי- ולא רק כשטיפוסים הזויים פותחים אוהל ברוטשילד.

אתה לא מבין איך עובדת המערכת הפוליטית בארץ? לכל מפלגה יש כמה מטרות. נאמר שאני רוצה א ב ג ד ה ואתה רוצה א ב ו ז ח. לי אין מספיק כוח וגם לך אין, אנחנו צריכים לשלב כוחות ולהקים קואליציה. על א ועל ב אנחנו מסכימים. ה לא ממש מפריע לך ו- ח לא מפריע לי, אז אין לנו בעיה להתפשר על אלו. אבל אני לא רוצה ו ו- ז ואתה לא רוצה ג ו- ד. אז מה עושים?

אפשר להתעקש על הנקודות האלו ואז לא יקרה כלום, גם לא המטרות שעליהן הסכמנו. אז מחליטים מה חשוב יותר ועל מה אפשר להתפשר. אם אני מעדיף להשיג את ג ולצורך כך מוכן לוותר על ד ולקבל את ו ואתה מעדיף להשיג את ו ולצורך כך מוכן לקבל את ג, יש בסיס להסכם קואליציוני בינינו. אם אני רוצה את ג בעדיפות גבוהה ואתה לא מוכן לקבל את ג, יש לנו בעיה.

התוצאה היא שאף אחד לא מקבל את כל מה שהוא רצה וצריך להתפשר על מה שיותר חשוב לך. ליחימוביץ' מאוד חשוב "לתקן" את הכלכלה, דווקא על זה היא תתפשר? אין סיכוי.

אני עוד לא יודע למי אצביע, אבל ביבי לדעתי מסוכן מעצם חוסר המעש שלו.

הממשלה הנוכחית היא הכי אנטי טייקונית שהיתה מאז... מאז... אולי מאז בכלל. ועדת ששינסקי, ועדת הריכוזיות, ועדת טרכטנברג, העלאת המס על דיווידנדים - וכן, גם התחרות בשוק הסלולאר. עכשיו מנסים לפתוח את שוק החלב לתחרות. תנחש מי נגד? רמז: היא היתה עיתונאית והיום היא עומדת בראשות מפלגה.

כנסת , מקום העבודה היחיד בו:

העובדים מחליטים בעצמם על העלאת שכר מצד המעביד.

משנת 2003 הם לא. יש ועדה ציבורית שמחליטה.

העובדים מחליטים למעביד איזה הם יקבלו על חשבונו.

הם יכולים לבחור מתוך מבחר לא גדול של כלי שזכו במכרז החשכ"ל. תתפלא, אבל בהרבה מקומות עבודה שמספקים מכוניות לעובדים, העובדים יכולים לבחור מכמה דגמים אפשריים.

העובדים יכולים לא להגיע לעבודה בלי צורך לספק אישור מחלה.

וזה לגמרי נכון. חבר כנסת יקבל שכר בין אם הגיע לעבודה ובין אם לא. לאלו שממש מגזימים מנכים לפעמים חלק מהמשכורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה איסתרא, החזרת אותי לפסיכומטרי עכשיו עם ה א ב ג ד הזה :P

בכל אופן, הממשלה שלנו היא כזו אנטי טייקונית בגלל המחאה (המצועצעת למדי, יש לומר) שהיתה בקיץ הקודם, והבלאגן סביב כל נושא שכזה, ולא היה מספיק עיסוק בזה קודם. זה לא מצב בריא. ועדת ששינסקי קמה כי המדינה רוצה (ובצדק) להכניס כסף מהנפט שלה.

מה שכן, אני מוכרח לציין שלדעתי, ולמרות מה שכמה עיתונאים מדברים, שטייניץ הוא שר אוצר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...