בחירות בארץ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ?

JohnnyBravo

Recommended Posts

מי שלא מצביע \ שם פתק לבן רק מחזק את החרדים והערבים.

מדיניות כלכלית ימנית זה רע? לא פחות רע ממדיניות כלכלית שמאלנית. מה שהכי גרוע זה שעושים לא את זה ולא את זה. כשיש לך קואליציה

מעורבת מבחינה כלכלית, כשכל אחד רוצה כסף ושום דבר לא נעשה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא התכוונתי לראש ממשלה כמובן.

אלא למספיק כוח שלא יתן תירוץ לא לפעול.

זה לא משנה. זה מאוד פשוט - אם היא בקואליציה, יש לה כוח. אם היא באופוזיציה - אין לה כוח, ולו רק כי יש לה משנה אידיאולוגית כלכלית הפוכה משל ביבי ולכן אין לה שום השפעה בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי מה אני רוצה לשמוע.

רפורמה בביטוח לאומי, עמידר וסל מוצרים בפיקוח.

לא חושב שביבי צריך להתנגד לזה אידיאולוגית.

כמו השר כחלון שעשה סדר בתקשורת.

שיעשו סדר במערכות המסובכות האלה שאיבדו את הדרך מזמן.

אני לא מחפש לדפוק עשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והערות פופוליסטיות זה מה שמושך את העין.

בתוך התפקיד זה אחרת.

כמו שביבי קשקש על תקיפה אירנית ועוד... והיום הוא בעיקר מתמרן מהמשרד לכסא במליאה.

אני עדיין אחכה לראות מה היא תכריז שבכוונתה לבצע חברתית.

אני מצפה להצהרות על רפורמות בביטוח לאומי ועמידר, וסל מוצרים בסיסי בפיקוח.

כמובן שהצהרות לחוד ומציאות לחוד, אבל לפחות נדע במה היא נכשלת אחרי שתיבחר.

אתה לא צריך להמתין. אני לא מדבר רק על הצהרות פומביות, אני מדבר גם על הצבעות בכנסת. או שגם זה לא נחשב אצלך?

פיקוח על מחירים? רעיון גרוע. זה מבטיח מוצר מחורבן במחיר לא זול. רוצה מוצר טוב במחיר זול? תדאג שתהיה תחרות.

תראה, ביבי הוא לא בחירה טובה. לפני 3 שנים כל שאר האופציות היו פשוט גרועות יותר.

למה לא? מכל מי שיש לו סיכוי של לפחות שני אחוזים להיבחר לראשות הממשלה, אף אחד לא מתקרב לקרסוליים שלו.

עכשיו, אתה שוכח דבר אחד בקשר ליחימוביץ'- היא פוליטיקאית. דיבורים לחוד ומעשים לחוד. להגיד עליה שהיא אדם טיפש זו טעות, גם אם היא מתנהגת ככזו (אהוד ברק למשל- תאמין לי שהוא לא טיפש, למרות שהוא מתנהג ככה למראית עין).

הבעיה היא שיחימוביץ' ממש מאמינה בכל השטויות שלה. היא אמרה את זה עוד לפני שהיתה פוליטיקאית והיא גם מצביעה בהתאם בכנסת.

הפופוליסט יוביל אותנו לתהום ויעצור בשניה האחרונה, האידאליסט ימשיך קדימה במלוא המרץ ויהיה משוכנע שהכל יהיה טוב עד להתרסקות אל קרקע המציאות - ואולי גם אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי יחימוביץ' כנה, אמיתית, אידיאליסטית בכל עצם בגופה, ולכן היא כ"כ מסוכנת.

http://youtu.be/DYeYPcougmA?t=4m59s

וברצינות, מישהי שחושבת שכל שירות ציבורי מקרטע זה משום שהתקציב שלו נמוך מדי(הפנינה האחרונה: צריך להעלות את אגרת רשות השידור כי הבעיה שם היא שהיא נמוכה מדי. אני לא צוחק. חפשו בגוגל) ושיוון קורסת כלכלית בגלל שהיא הורידה את מס החברות("יוון נקלעה לסחרור בגלל הורדה קיצונית של מס החברות") - מישהי כזאת, בעמדת כח - היא סכנה חמורה לטעמי לחברה ולכלכלה הישראלית. דינוזאור מפא"יניקי שיוריד את כולנו לתהום מרוב כוונות טובות וחברתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שצריך להעלות את האגרה כדי שהחברים שלי ירוויחו טוב ויוכלו לעשות ראויה ומצויינת כמו בזמנים שאני הייתי שם.

אבל באתו הזמן אני חושבת שאסור להקשות על העניים ומעמד הביניים ויש להעלות את האגרה רק על העשירים שאינם צופים בערוץ.

ובאותה הזדמנות אני חושבת שאפשר להגדיל את התקציב ולהנמיך מיסים, להוסיף מקומות עבודה ולהקטין את שעות העבודה, להגדיל את שעות העבודה ולהקטין את שעות העבודה.

ביחד נוכל לנצח את פיפי.

אמרתי פיפי? התכוונתי ביבי.

זה בשידור חי?

שמישהו יסגור כבר את המצלמה.

זה מה שקורה שאין מספיק תקציב להחליף את הצלמים של ערוץ 11.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברצינות, מישהי שחושבת שכל שירות ציבורי מקרטע זה משום שהתקציב שלו נמוך מדי(הפנינה האחרונה: צריך להעלות את אגרת רשות השידור כי הבעיה שם היא שהיא נמוכה מדי. אני לא צוחק. חפשו בגוגל) ושיוון קורסת כלכלית בגלל שהיא הורידה את מס החברות("יוון נקלעה לסחרור בגלל הורדה קיצונית של מס החברות") - מישהי כזאת, בעמדת כח - היא סכנה חמורה לטעמי לחברה ולכלכלה הישראלית. דינוזאור מפא"יניקי שיוריד את כולנו לתהום מרוב כוונות טובות וחברתיות.

חשבתי שאני מכיר את כל השטויות שלה, אבל הטענה בנוגע ליוון חדשה לי. אז הלכתי לבדוק ומה אני יודע, היא אשכרה אמרה את זה, לציטוט ולייחוס!

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000786708

יוון נקלעה לסחרור בגלל הורדה קיצונית של מס החברות (כמו מעשה נתניהו בעשור האחרון בישראל) שרוקנה את קופתה מהכנסות, ויש לה תקציב מדינה ממוצע.

אני מבין שלמגזר הציבורי ענק ביוון אין שום קשר לגרעון, למשכורות 13, 14 ולפעמים אפילו 15 אין קשר, לפנסיות מוקדמות במקצועות "שוחקים" כמו ספרנות אין קשר, להתחמקות של האזרחים היווניים מתשלום מיסים אין קשר, לאיגודים מקצועיים שחונקים את המדינה (לעובדי הרכבת בארץ יש המון מה ללמוד בשחיתות וחוסר יעילות מהרכבת ביוון) אין קשר, הגורם העיקרי לקריסתה של יוון הוא הורדת מס החברות.

אפילו הסוציאליסטים ביוון לא מאשימים את הורדת מס החברות בקריסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ. בגלל מדיניות ניאו-ליברלית קיצונית קורים כל הדברים הרעים. אני משוכנע שמבחינתה הקיבוצים קרסו בגלל "השחיתות מחוצה להם" ובריה"מ קרסה גם כן בגלל "היצף מוצרים זולים מהמדינות הקפיטליסטיות".

ושוב - מה שבאמת מטריד בכל זה, זה שזה באמת מה שהיא חושבת. לא אחד בפה ואחד בלב, אלא שניהם זהים - וזה מה שמסוכן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיניות כלכלית ימנית זה רע? לא פחות רע ממדיניות כלכלית שמאלנית. מה שהכי גרוע זה שעושים לא את זה ולא את זה. כשיש לך קואליציה

מעורבת מבחינה כלכלית, כשכל אחד רוצה כסף ושום דבר לא נעשה כמו שצריך.

זה ממש לא מה שאמרתי.

אני לא סוציאליסט-רחוק מאוד מזה, למען האמת- אבל המצב הכלכלי הוא מחורבן- הכל יקר, ויש ציפיה מראש ממשלה שיתקן את המצב. ביבי לא מאוד מתעסק בזה, למרות שבמצע שלו (כמו של כולם, כמובן) מדברים על זה, ולכן יש רצון שמישהו שחרט דבר כזה על דגלו ומדבר על זה המון יהיה פעיל שם- כדי שינסה לשנות משהו, ואם לא יצליח או לא ינסה לפחות יהיה אפשר להכתיר אותו ככישלון והוא יעלם מהעולם הפוליטי שלנו בצורה כמעט מוחלטת.

judas ואיסתרא:

תהיו בטוחים שגם בתרחיש ההיפוטתי שהיא ראש ממשלה יסרסו לה את הצורה ולא יתנו לה לעשות דברים מטומטמים- לפוחת תהיה איזושהי פעילות סביב הנושא הכלכלי- ולא רק כשטיפוסים הזויים פותחים אוהל ברוטשילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...